TV3 eteryje – nauja gyvenimo būdo laida su V.Rumšu
Parašė Zaliukas· July 07 2009 16:02:52
Liepos 14 dieną, antradienį, po trumpų vasaros atostogų su nauju projektu į TV3 eterį grįžta prodiuserio Edvardo Žičkaus vadovaujama gyvenimo būdo žurnalistų komanda. Jie pristatys naują laidą „Gyvenimas yra gražus“. „Mūsų herojai net ir po skaudžių išgyvenimų sakys, kad gyvenimas vis tiek yra gražus“, – žada Edvardas, pridurdamas, kad kiekvieną savaitę žiūrovų laukia atviri pokalbiai su Lietuvos ir užsienio įžymybėmis, nuotykių kupinos kelionės ir žurnalistiniai tyrimai.

„Šiemet mūsų vasara buvo neįprastai trumpa, dažniausiai televizininkai pasibaigus sezonui atsipūsti turi pora mėnesių, o mes atgauti jėgas turėjome vos per porą savaičių ir atsiraitoję rankoves kibti į naujus darbus. Grįžtame su nauja laida, bet ta pačia profesionalia ir net pasipildžiusia komanda. Labai džiaugiuosi, kad prie mūsų prisijungė didžiulę patirtį turinti žurnalistė Katrina Zeiter“, – sako E. Žičkus.

Laidos kūrėjai jau ne tik ruošia siužetus apie karščiausias vasaros istorijas, bet ir filmuoja juos saulėtoje Turkijoje. „Tempas yra beprotiškas, po komandiruotės Turkijoje į Lietuvą grįšiu vos dienai ir vėl išvyksiu į Baltarusiją, kur su operatoriumi Vitebske seksime festivalio „Slavianskij bazar“ užkulisius ir gaudysime žvaigždes, kurių susirinks didžiulis būrys. Nuo Filipo Kirkorovo ir Valerijaus Leontjevo iki Saros Conor“, – reportažų kūrimo užkulisius atskleidžia naujosios TV3 laidos kūrėjų vadas.

„Gyvenimas yra gražus“ vedėjo vairas patikėtas aktoriui Vytautui Rumšui, kuris tikina sulaukęs pasiūlymo vesti gyvenimo būdo laidą ilgai negalvojęs ir jį priėmęs.

„Man tai bus naujas iššūkis ir savęs išbandymas, bet tikiu, kad susidorosiu, juk dirbsiu su didelę patirtį turinčia profesionalų komanda“, – apie naująjį darbą sako Vytautas.