Audrės ir Gintaro Kudabų projektas „Srovėse“ nuo rudens - per TV3
Parašė Zaliukas· July 09 2009 13:05:21
TV3 televizija šią savaitę pristato ketvirtąją sparčiai artėjančio sezono naujieną – nuo rudens Audrė Kudabienė su žiūrovais sveikinsis publicistikos projekte, pavadinimu „Srovėse“.

„Ieškoti, veikiausiai, verta visą gyvenimą. Tai ne kartą įrodė į mūsų laidą besikreipiantys žmonės. Begalinis noras rasti teisybę, drąsumas ginant savo vaikus ir artimuosius kovoje prieš didelius ir galingus – visa tai mus daro išskirtine tauta. Lietuvos žmonės švenčia tūkstantmetį! Mūsų kūrybinės grupės patirtis kur kas kuklesnė, tačiau džiaugsmas didelis, kai viešumas padeda išspręsti jūsų problemas. Ne vienerius metus filmuodami Lietuvą matome pačius tikriausius žygdarbius ir didvyrius mūsų šalies miesteliuose, ligoninėse ar tiesiog vienišo ir skriaudžiamo žmogaus namuose. Nekantriai laukdami rudens šiandien žiūrovams pristatome naują televizinį projektą „Srovėse“. Visa tai, kas bus aktualu, kas palies jūsų širdis, – su visomis detalėmis ir aplinkybėmis matysite naujoje TV3 publicistikoje“, – likus šešioms savaitėms iki ypatingo TV3 rudens ketvirtąją naujieną pristato laidos „Srovėse“ vedėja Audrė Kudabienė.

Nauja, tačiau laiko patikrinta publicistinė laida TV3 žiūrovams prisistatys ne tik pavadinimą pakeitusi, bet ir pastiprinusi kūrybinę grupę.

„Gal jau traukiasi krizė iš mūsų kiemo? Kartu su pokyčiais ir debiutu TV3 kanale, ne tik atnaujinome laidos gamybai reikalingą techniką, bet ir subūrėme bene stirpiausių laidoje dirbsiančių žurnalistų komandą. Ji žiūrovams stengsis parodyti, kaip vienas rašytojas rašė tai, kas nepastebima: „svarbiausi dalykai akiai nematomi...“ (A.de Saint-Exupery)“, – sako nuo rudens su TV3 žiūrovais besisveikinanti Audrė.