„Ekstrasensų mūšio“ vedėjas R.Bagdzevičius netiki ypatingomis žmonių galiomis
Parašė Zaliukas· August 06 2009 18:00:28
Jau daugiau nei du šimtai norą dalyvauti laidoje pareiškusių „Ekstrasensų mūšio“ dalyvių ruošiasi rimtai kovai. Nuo rudens jie turės savo ypatingomis galiomis įtikinti ne tik TV3 žiūrovus, bet ir laidos vedėją aktorių Rimantą Bagdzevičių.

„Aš nesu tas, kuris tiki ypatingomis žmonių galiomis, tačiau nesu ir iš tų, kuriems nėra smalsu, ką žmonės sugeba. Šis smalsumas ir atvedė mane iki TV3 žiūrovų. Man labai džiugu, kad naujajame sezone galėsime pažinti vieni kitus ir drauge pamatyti, ką gali ypatingomis galiomis apdovanoti laidos herojai“, – TV3 pranešime spaudai sako Rimantas.

„Ekstrasensų mūšio“ laida bus kuriama pagal pasaulinio „Psychic Challenge“ projekto formatą. Žyniuoniai, aiškiaregiai ir ekstrasensai jau yra savo jėgas išbandę visame pasaulyje – Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Vokietijoje ir kitur.

Lietuvoje užregistruota daugiau nei 400 žmonių, kurie, remdamiesi savo sugebėjimais, gali matyti ateitį, praeitį, gydyti ir kitaip paveikti ne tik žmones, o ir aplinką. Naujame TV3 sezone startuosiančios laidos vedėjas Rimantas Bagzdevičius, nors ir netiki tokiomis žmogaus galimybėmis, talismaną nuo blogių akių kišenėje vis dėlto nešiosis.

„Draugai sužinoję apie mano naują iššūkį – vesti „Esktrasensų mūšio“ laidą – davė įvairiausių patarimų. Vienas puikus pažįstamas rusų aktorius pasisiūlė atsiųsti nuo piktų kėslų saugantį akmenį net iš Sibiro“, – šypsosi Rimantas.