Šeštadienį tiesioginiame eteryje išaiškės Mios ir N.Zvonkės dvikovos nugalėtoja
Parašė Zaliukas· August 11 2009 16:11:22
Šį šeštadienį, rugpjūčio 15 dieną, 19 val. TV3 žiūrovų lauks tiesioginis žvaigždžių karų ringas. Visą vasarą dainomis ir aštriais žodžiais kovojusios amžinos priešininkės Mia ir Natalija Zvonkė pagaliau susitiks vienoje scenoje. Ir atlikėjų, ir jų gerbėjų tą vakarą lauks dešimtys neįprastų duetų, dešimtys žvaigždžių ir net pačias merginas stebinsiančios staigmenos.

Tiesioginiame finale paaiškės, kuri scenos blondinė galės eiti aukštai iškėlusi galvą, o kuriai teks iš gailesčio graužti nagus. Beje, tik finaliniame koncerte bus atskleista ir tikroji Mios bei Natalijos pykčio priežastis, į sceną bus atvestas kaltininkas ir paskelbtas verdiktas.

„Scenos blondinių ringas – tai, ko Lietuvoje dar nebuvo. Nuo birželio 1 dienos TV3 žiūrovai atkakliai rinko dainas, kurios ir nuskambės visą šou vainikuosiančiame koncerte. Jau dabar aišku, kad vien balsavimais išspręsti konflikto nepavyks – kol rezultatas yra lygus, 3:3, merginoms teks paprakaituoti ir visą savo žavesį padovanoti tiek susirinkusiems nemokame koncerte Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro salėje, tiek žiūrovams prie TV3 ekranų, nes kaip tik jie balsuodami trumposiomis žinutėmis ir nustatys „Žvaigždžių karų“ nugalėtoją“, – sako projekto vadovė Violeta Karaliūnaitė.

Pasak TV3 pranešimo spaudai, Mios ir Natalijos Zvonkės gerbėjai rugpjūčio 15-osios vakarą išgirs visą vasarą rinktas mėgstamiausias dainas – pamatys Mios pasirodymą su kariūnų choru, taip pat ji atliks dainą su „Sadūnais“, o Natalija dainuos su Simonu Donskovu, grupe „Naktinė pufaika“ ir kitais atlikėjais.