LNK žiūrovus savo humoru bandys sužavėti Ž.Žvagulis, Mama Rock‘n‘Roll, D.Martinaitis bei patrulis Algis
Parašė Zaliukas· August 13 2009 15:56:53
„Iš po vakar norim šventę švęst“, - taip pasivadino pirmoji LNK humoro šou Nr.1 komanda, kurią sudaro dainininkas Žilvinas Žvagulis, aktorius ir humoristas Dainius Martinaitis, visuomenės veikėjas patrulis Algis ir žinoma humoristė Laima Tamulytė, Mama Rock‘n‘Roll. Ši ketveriukė sykiu su dar septyniomis humoristų svajonių komandomis nuo naujojo LNK sezono varžysis naujoje humoro laidoje „Nr.1“.

„Tik negalvokit, kad mūsų pavadinimas „Iš po vakar norim šventę švęst“ susijęs su “drinken šnapsen“. Mes norim švęsti, nes džiaugiamės, kad likom sveiki gyvi nuo vakar, dar turim darbą, gaunam atlyginimą, išgyvenam su padidėjusiu PVM“, - sako Mama Rock‘n‘Roll.

Komandos kapitonas Žilvinas Žvagulis neatsidžiaugia, kokia skirtinga yra jų komanda, atstovaujanti visiems Lietuvos socialiniams sluoksniams.

„Aš būsiu Žemaitijos inteligentas, kaimo elitas, rajoninis kultūrininkas, Mama Rock‘n‘Roll – paprasta daugiabučio gyventoja iš devinto aukšto, Dainius Martinaitis – žvejys ir medžiotojas, o Algis – policininkas, muitininkas“, - pasakojo Žilvinas.

„Mūsų ketveriukė fantastiška, mes turim fantazijos be ribų, esam trys vyrai ąžuolai ir sesuo Eglė. O Eglė žalčių karalienė iš užančio tikrai gali paleist kokią gyvatę konkurentams“, - savo komandos pergale neabejoja Mama Rock‘n‘Roll.

Pasak jos, kitos komandos laimėti beveik neturi šansų, nes visi „Iš po vakar norim šventę švęst“ komandos nariai yra patyrę visose srityse.
„Žilvinas žino visus šou verslo užkulisius, Algiukas yra policija, o nuo policijos nieko nepaslėpsit, Dainius yra aksominio balso savininkas, užburs visas moteris, o aš bandysiu imt visą vyrišką publiką“, - kvatojosi Mama Rock‘n‘Roll.

Komanda „Iš po vakar norim šventę švęst“ jau įrašė savo komandos dainą ir džiaugiasi privertę Dainių dainuoti iki devinto prakaito. Niekada nedainavęs Dainius Martinaitis sakė, kad kitąsyk vietoj dainavimo mielai vestų devynis nemokamus renginius.

Naująjį LNK sezoną naujoje muzikiniame humoro šou „Nr.1“ žiūrovams suteikiama unikali galimybė vienoje laidoje pamatyti geriausius Lietuvoje aktorius, humoristus, dainininkus, kurie atlikdami užduotis žiūrovams rodys savo profesionalumą, išmonę, gebėjimą improvizuoti ir originaliai prajuokinti. Komandas sudarys keturi nariai: profesionalus aktorius, profesionalus humoristas, dainininkas, įžymybė.

Kas savaitę humoro ringe susikaus po dvi komandas. Kiekviena komanda TV studijoje atliks po tris užduotis - namų darbą, improvizaciją, kurios temą užduos konkurentai, ir muzikinį numerį.

Užduotis vertins komisija iš trijų profesionalų bei studijoje susirinkusi publika, kuri balsuos elektroniniais balsavimo pulteliais.

Naująjį humoro šou ves Algis Ramanauskas.