K.Krivickas su komanda žiūrovams ruošia didžiausio dėmesio sulaukusių kriminalinių istorijų užkulisius
Parašė Zaliukas· August 18 2009 16:04:59
Tuo metu, kai dauguma Lietuvos žmonių mėgaujasi besibaigiančia vasara ir paskutinėmis atostogų dienomis, įžūlūs nusikaltėliai tęsia savo juodus darbus ir nė nemano atostogauti. Pagrobimai, apiplėšimai, žmogžudystės – visa tai vyksta kasdien ir visai šalia mūsų. Tokių sunkių ir pavojingų nusikaltimų bumas buvo jau seniai. Keletas iš kriminalinių istorijų, sudominusių naujos TV3 laidos „Akistata“ kūrybinę grupę, nuskambėjo per visas žiniasklaidos priemones.

„Miške netoli Vilniaus nužudytas žinomas verslininkas, iš kurio banditai tikėjosi išgauti iki pusės milijono litų. Pačiame Šiaulių centre nužudyta moteris, mieste netyla kalbos, kad tai – maniako darbas. Iki šiol nepavyksta aptikti jokių mafijos boso – Henriko Daktaro pėdsakų, o jo aplinkos žmonės užfiksuoti bendraujantys su aukščiausiais valdžios pareigūnais“, – kruvinas istorijas vardija TV3 žiūrovams kriminalines istorijas pristatysiantys „Akistata“ žurnalistai.

Kiekvieną dieną renkama ir analizuojama informacija, eteriui ruošiami skandalingi tyrimai ir išskirtiniai interviu, reporteriai filmuoja specialiuosius reportažus, kuriuos jau kitą savaitę pamatys ir TV3 kriminalinės laidos žiūrovai.

„Mūsų laidos žurnalistų darbas panašus į specialiųjų policijos agentų. Tik skirtingai nei pareigūnai, mes savo surinktą medžiagą atiduodame ne prokurorams, o žiūrovų teismui“, – pranešime spaudai pasakojo laidos vedėjas Kristupas Krivickas.

Laida „Akistata“ kuriama glaudžiai bendradarbiaujant su to paties pavadinimo kriminaliniu laikraščiu. Daugiau kaip 15 metų einantis leidinys pelnytai pripažintas geriausiu kriminalinėje srityje.

Jame dirbantys žurnalistai yra sukaupę milžiniškus duomenų, fotografijų ir vaizdo archyvus, įgiję didžiulės patirties ir turi platų informatorių tinklą. Todėl ir televizijos žiūrovai turės išskirtinę galimybę pamatyti skandalingiausius tyrimus, išgirsti naujausius faktus apie garsiausias bylas.

„Intensyviai dirbame ir jau pirmosiose savo laidose žiūrovams pateiksime niekur neskelbtų intriguojančių faktų apie Lietuvos jūreivių išlaisvinimą iš Nigerijos piratų, apie Šiaulius įbauginusio maniako bylą, apie netikėtą Jonaitienės bylos posūkį“, – sako „Akistatos“ vedėjas.