LNK sezono atidaryme – Kurienės ir Cicino duetas
Parašė Zaliukas· August 24 2009 16:19:40
Humoro laidoje „Laba diena“ debiutuojanti profesionali aktorė, TV laidų vedėja Ramunė Kurienė LNK sezono atidaryme uždainuos su Ryčiu Cicinu.

Sužinojusi, kad mama atliks dainą su estrados princu, vyriausioji Ramunės dukra Agnė nepraleido progos įgelti.

„Tik tu Cicino neužgožk“, – Ramunė juokiasi, prisiminusi dukros žodžius. Agnė žino, kad mama, nors ir labai mėgsta dainuoti, beveik nedainuoja viešai.

„Teko palavinti balsą, nes jis miega. Todėl kai su Ryčiu reikėjo padainuoti šiek tiek aukščiau, buvo sudėtinga, - prisiminusi repeticijas prieš sezono atidarymą sakė Ramunė. – Tačiau pasiūlymas užtraukti dainą su Ryčiu Cicinu man buvo mielas ir malonus. Kaip pavyko, žiūrovai išgirs jau šiandien vakare“.

LNK sezono „Pramogų traukinys“ atidaryme dainuos ne tik Ramunė Kurienė

Pirmą kartą viešai uždainuos ir „Mis Lietuva 2008“ Gabrielė Martirosianaitė, ji drauge su Ruslanu Kirilkinu atliks Marijono Mikutavičiaus dainą „Mano miestas“, specialiai parašytą serialui „Moterų alėja“. Naujas LNK veidas, laidos „Kakadu“ vedėja Ugnė Skonsmanaitė ruošia smagų pokštą – duetą su geltonųjų laidų herojumi Radži. Rūta Mikelkevičiūtė dainuos su Mantu Jankavičiumi, o Mindaugas Stasiulis – su Džordana Butkute. Renginio finale visos LNK žvaigždės atliks sezono dainą „Grįžtu namo“.

Šiandien LNK pirmoji iš visų televizijų pradeda naująjį sezoną ir pirmadienį, 19 val. kviečia į atvažiuojantį „Pramogų traukinį“. Tiesioginiame eteryje bus pristatytas naujasis, penkioliktasis LNK sezonas, kuris linksmybes užves visu greičiu. „Pramogų traukinys“ žiūrovams atveš meilę, skardų juoką, muzikos garsus, sensacijas, gandus ir apkalbas, nuoširdžius pašnekesius – visą krūvą naujų ir laiko patikrintų laidų, serialų, filmų.

LNK „Pramogų traukinio“ vairas bus atiduotas į Rolando Vilkončiaus rankas, jis pirma klase veš žaviąją Ingą Jankauskaitę bei iš Belgijos atvykusį asilą Antaną, naujos laidos „Antanėlio Lietuva“ vedėją. Šis smagus trio ir ves sezono atidarymą „Pramogų traukinys“.