Užsienio prodiuseriai giria „Lietuvos talentus“
Parašė Zaliukas· September 30 2009 14:13:47
„Jei Didžiojoje Britanijoje ar Vokietijoje šie žmonės būtų lipę į sceną, visos šalies meilė jau seniai priklausytų jiems“, – tvirtina tarptautinį projektą „Lietuvos talentai“ stebėję užsienio šalių prodiuseriai, kuriantys analogiškus televizijos šou savo šalyse. Dalyvavę atrankiniuose filmavimuose ir įdėmiai žiūrėję pirmąją laidą svečiai iš užsienio negalėjo atsistebėti, kad Lietuvoje – šimtai talentingų žmonių. Tą patį antrino ir didelio susidomėjimo sulaukusio TV3 projekto trys teisėjai. Rūta Ščiogolevaitė, Marijonas Mikutavičius ir Adolfas Večerskis net užgesus šviesoms filmavimo aikštelėje dar ilgai dalijasi įspūdžiais.

„Ne visada mūsų nuomonė sutampa, manau, kad ir žiūrovai kartais gali manyti visai kitaip, bet nesiruošiu veidmainiauti ir sakyti, kad viskas puiku, jei pasirodymas man yra nieko vertas“, – nedaugiažodžiauja Rūta.
Tačiau jau dabar galima išduoti paslaptį, kad vienos atrankos metu ne tik Rūta, bet ir Adolfas nesulaikė ašarų.

„Nedažnai pravirkstu, bet tąkart nesusivaldžiau, emocijos liejosi per kraštus. Tik tokiomis minutėmis supranti, kad mes tikrai turime talentų“, – sako Adolfas.

Kodėl verkė teisėjas, sužinosime jau artimiausiose laidose. Talentų filmavimus Vokietijoje stebėjęs režisierius Mindaugas Meškauskas džiaugėsi, kad net pasibaigus atrankoms, lietuviai dar siunčia anketas norėdami pakliūti į filmavimus.

„Nereikia nusiminti, jei nespėjote šiais metais. Tikime projekto sėkme ir manome, kad išauš dar ir kitų laimės valanda. O dabar kviečiame atidžiai sekti laidas ir išsirinkti savo favoritus, nes artėjant finalui vis didesnę įtaką turės TV3 laidos žiūrovų balsai“, – sako Mindaugas.