LNK: Vyšniuk, tu mums reikalingas!
Parašė Zaliukas· October 18 2006 15:50:01
Netiesa, kad Ramūnas Vyšniauskas be medalio niekam nereikalingas. Nors jo, grįžusio iš pasaulio čempionato, susirgusio, sulysusio 10 kilogramų nepasitiko draugai, bet nepamiršo LNK. LNK žiūrovai visada buvo ir liks linksmojo Vyšniuko gerbėjai. Šimtai laiškų su prašymais į eterį grąžinti „Lalailą“ su Vyšniuko, Zitos ir Gitos trio, nenuėjo veltui, praneša TV kanalo atstovai.

Nors Vyšniukas ir netapo Pasaulio sunkiosios atletikos čempionu, bet jau šį pirmadienį kaip humoro čempionas pasirodys LNK eteryje su lalailiškiausia laida Lietuvoje „Lalaila“.
„Prisipažinsiu, grįžus iš Dominykos nuotaika ne kokia. Bet ją pataisė žinia, kad „Lalaila“ grįžta į eterį. Vėl apkabinsiu Zitą ir Gitą, kurių jau spėjau pasiilgti. Vasara baigėsi, vakarai ilgėja, kaip juos Lietuva ištvertų be „Lalailos“? – klausimą kėlė sunkumų kilnotojas Ramūnas Vyšniauskas.
Naujojo sezono „Lalailoje“ Lietuvos moterys Vyšniuką išvys ir be sportinės aprangos. Ne, čia ne „Chippendales“ įtaka! Ramūnas nusprendė, kad jis Lietuvai jau pabodo su marškinėliais ir šortais, todėl savo raumeningą kūną papuošti smokingu, kostiumu ar naro kostiumu.
Naujojo sezono „Lalailoje“ bus rodomas naujas, dar nematytų namų vaizdelių paketas, kuriame, pasak Vyšniuko, bus daug jo taip mėgstamų juokingų kadrų iš vestuvių. Ar tai reiškia, kad Vyšniukas ketina pasipiršti savo žaviajai draugei? „Apie vestuves galvoju. Ir dažnai. Jos tikrai bus, bet ne anksčiau, nei po pasaulio čempionato kitais metaus. Kol netapsiu čempionu, tol nevesiu“, - pažymėjo Ramūnas Vyšniauskas.
Laida „Lalaila“ su Ramūnu Vyšniausku, Zita, Gita ir juokingiausias namų vaizdeliais bus rodoma pirmadieniais 20.45 val.