V.Šapranauskas į „Chorų karus“ vedasi J.Jurkutę
Parašė Zaliukas· December 18 2009 19:43:33
Naujo TV3 projekto „Chorų karai“, kuris prasidės jau po Naujųjų Metų, dalyviai lavina balsus, skuba į žvaigždžių buriamas atrankas ir vis aktyviau rodo iniciatyvą kovoti už savo miesto garbę. Naujam projektui ruošiasi ir šeštadienio šou „Šok su manimi“ žiūrovų pamėgta pora – Vytautas Šapranauskas ir Jurgita Jurkutė. Šiai porai puikiai sekasi apginti šokėjus nuo kandžiosios, visas klaidas pastebinčios komisijos. „Chorų karų“ dalyviai taip pat turės stiprų užnugarį.

„Iš pradžių buvo nutarta, kad naująjį projektą ves vienas Vytautas, bet vieną tiesioginio „Šok su manimi“ eterio dieną po repeticijos prie fortepijono prisėdo Liudas Mikalauskas ir uždainavo. Prie jo duetu prisijungė ir Jurgita. Jai visai neblogai sekėsi. Tada kilo mintis, kad Jurgita turi būti „Chorų karų“ projekte, nes vedėjai naujajame šou turės platesnius vaidmenis, ne tik vesti tiesioginio eterio laidas. Jie padės chorams ir gins juos nuo griežtų komisijos komentarų. Žinoma, žiūrovams pateiks ir staigmenų. Jei niekaip nepavyko kartu sušokti, gal jie uždainuos?“ – šypsosi naujo TV3 projekto vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Beje, Vytautas „diriguoti“ „Chorų karams“ turi tinkamą išsilavinimą. Aktorius baigęs choro dirigavimo klasę B. Dvariono muzikos mokykloje, griežęs smuiku. Taigi šiame projekte TV3 žiūrovai išvys naują charizmatiškojo Vytauto talento pusę.

„Chorų karų“ kovos – jau greitai per TV3.