„3-io buto“ premjera patiks net ir nuožmiems komentatoriams
Parašė Zaliukas· January 05 2010 16:22:05
Sausio 5-ąją, antradienį, 20.30 val. TV3 žiūrovai išvys naująjį pramoginį, muzikinį pokalbių šou „3-ias butas“, kuriame šeimininkaus net septyni vedėjai. Prie jau žinomų šešių – Skaivos, Gedimino, Jurgos, Aistės, Jurijaus ir Leonardo, ką tik prisijungė linksmuolis Justas Jankevičius. Kompanija žada puikų vakarą su išskirtiniais svečiais ir beprecedentiniais pokštais, kurie turėtų pamaloninti ne tik žiūrovus, bet ir kandžiausius komentatorius.

Pirmieji „3-io buto“ slenkstį peržengs tie, kuriuos praėjusiais metais lydėjo sėkmė. Vakarėlyje svečiuosis Rygos operos ir baleto teatro meno vadovas Modestas Pitrėnas. Svetainėje jį tikrai turėtų sugundyti baltas rojalis...

Aistė Paškevičiūtė vonioje kalbins geriausią pastarųjų laikų šokių projektų dalyvį Deividą Meškauską.

Iš Šventosios žemės į „3-io buto“ pristatymą specialiai parskris susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Pokylio nuotaiką kaitins visų mylimi scenos grandai – Irena Starošaitė, Alanas Chošnau. Nuo dainų nesusilaikys ir Inga Valinskienė. Be to, TV3 žiūrovus pramoginės laidos premjeroje stebins net dvi „basagalvės“ jurgos šeduikytės. O vienas laidos vedėjų – Jurijus Smoriginas bus pasiryžęs pranokti net „Lietuvos talentų“ nugalėtoją – dantingąjį Miką.

Bute nuo pat pirmų akimirkų bus daug judesio. Choreografas Šarūnas Kirdeikis su vedėjais ruošia specialų įžanginį numerį, – šokiui prikels kiekvieną buto kampą. O laidos pabaigoje laukia tikras „saldainis“! Padauža Leo pasiūlys dar nepatirtą malonumą – leis patiems žiūrovams tampyti laidos vedėjus už virvelių.

Staigmenos, muzika, sausakimšas geidžiamiausias savaitės „3-ias butas“ – jau sausio 5 dieną, 20.30 val. tik per TV3!