Į TV3 migravę „Asistentai“ ieškojo darbo A.Zuokui
Parašė Zaliukas· January 08 2010 22:02:32
Visai Lietuvai paskelbęs, kad papildo bedarbių gretas ir laukia įdomių pasiūlymų, buvęs Vilniaus miesto meras ir Seimo narys Artūras Zuokas patraukė prieš pusmetį sėkmingai startavusio TV projekto „Asistentai“ dėmesį. Užduotis surasti darbą bene garsiausiam šalies bedarbiui tapo tikru iššūkiu laidos vedėjams Reditai Dominaitytei, Rimui Valeikiui ir Edmundui Končiui.

„Ar norėtų kas nors įdarbinti poną Artūrą. Ar pats A. Zuokas gali dirbti bet kokį darbą tam, kad uždirbtų bent 50 litų per dieną? Ir kur tokio darbo ieškoti? - retoriškai klausia „Asistentai“.

Padavėjas, picų kepėjas, taksi vairuotojas, kiemsargis, šokėjas – darbai, kuriuos politikui siūlė gatvėje sutikti žmonės. „Kiekvienas darbas - garbingas“, - nusprendė „Asistentų“ komanda ir padėjo A. Zuokui juos išbandyti.

Kava aplaistyti kavinės lankytojų drabužiai, į šiukšlių dėžę nukeliavusios picos, lauke šąlantys taksi keleiviai. Ar pavyko A. Zuokui gauti arbatpinigių, uždirbti 50 litų, kokį darbą jam pasiūlė Vilniaus darbo biržoje, - sužinosite jau šį šeštadienį 17.40 laidoje „Asistentai“.

Laidos kūrėjai įspėja: „Nuo šiol „Asistentus“ žiūrėkite per TV3.“