Iš LNK eterio serialas išstūmė tris autorines laidas
Parašė Zaliukas· March 04 2010 00:22:37
Pirmadienį LNK televizija pradėjo rodyti naują lietuvišką serialą, dėl kurio žiūrovai nebepamatys publicistinės laidos „FTB“, humoro laidos „Oplia“, nuotaikingo pokalbių šou „Baras pas Violą“. Televizijos atstovas spaudai Gediminas Malaškevičius DELFI tikino, jog visos laidos nebetilpo į programų tinklelį, todėl teko jų atsisakyti. „Pradėjus rodyti naują serialą „Mano mylimas prieše“, programų skyrius pertvarkė TV tinklelį ir atsisakė trijų laidų. Galbūt šios laidos dar sugrįš vėliau“, - kalbėjo televizijos atstovas.

Buvusios laidos „Baras pas Violą“ vedėja Violeta Mičiulienė DELFI prisipažino, kad negaila laidos. „Krizės metu atidaryti „kabaką“ – labai sunku. Didelis tempas, daug nervų kainavo, jog išlaikyčiau barą. Labai pavargau, tikrai manęs liūdesys neaplankė, jog uždarė laidą. Nes laida buvo skirta ne visiems metams, o tik iki pavasario“, - kalbėjo Violeta.

Pasiteiravus, ar yra galimybė, kad laida sugrįš į televiziją, V. Mičiulienė tikino, jog ji planuoja su laidos kūrybine komanda birželio mėnesį sugrįžti į televiziją.