LNK vasara – su „Viskas įskaičiuota“ programa
Parašė Zaliukas· May 17 2010 13:55:08
Artėjantį vasaros sezoną LNK atidarys su šūkiu „LNK vasara. Viskas įskaičiuota“. Žiūrovams bus patiekta spalvinga vasaros programa, kurioje įskaičiuota viskas – Pasaulio futbolo čempionato azartas, pasimatymų šou „Kitas“ ir „Kambarių plėšikai“ aistra, „Pirmo karto su žvaigžde“ romantika, Algio Ramanausko sarkastiška šypsena, nuoširdūs „Oplia“ juokai ir vasariški koncertai iš pajūrio.

Pagrindinis LNK vasaros sezono akcentas – FIFA pasaulio futbolo taurė, įvykis, kuriuo visą mėnesį gyvens visas pasaulis. LNK televizija, licencijuota 2010 metų FIFA pasaulio futbolo čempionato transliuotoja, tiesiogines pasaulio futbolo čempionato transliacijas pradės jau birželio 11 dieną. Iš viso LNK parodys 18 rungtynių, kuriose susitiks pajėgiausios pasaulio futbolo komandos: pasaulio čempionai italai, vicečempionai prancūzai, geriausią praėjusių metų žaidėją Lionelį Mesį turinti Argentinos komanda, penkis kartus pasaulio čempionais tapę brazilai, brangiausius pasaulio futbolininkus turinti Anglijos komanda ir daug kitų.

Kartu su futbolo aistromis šią vasarą jau ketvirtą sezoną LNK eteryje pradės kultiniu tapęs pasimatymų realybės šou „Kitas!“. Tik paskelbus atrankas, jau užsiregistravo pusė tūkstančio ieškančiųjų antros pusės. Šį įžūlų, seksualų, žaibišką šou paėjusią vasarą pažiūrėjo net 2,2 mln. Lietuvos žiūrovų. Aklus pasimatymus LNK eteryje šią vasarą dovanos Lietuvoje dar naujas, bet MTV eteryje jau aštuntus metus gyvuojantis šou „Kambarių plėšikai“.

Naujas serijas rengia kelionių realybės šou „Pirmas kartas su žvaigžde“ kūrėjai. Pirmą kartą su nepažįstamu pakeleiviu į geriausius kurortus ruošiasi Vitalijus Cololo, Nijolė Pareigytė ir Andrius Rimiškis. Nuotykiai prasidės penkių žvaigždučių viešbutyje, kur taip pat viskas įskaičiuota...

Vasarą atgyja nuotaikinga humoro laida „Oplia“ su pamėgtais personažais Arbūzu, Karoluku, Pence, o jiems talkina Raimondas Šilanskas, Kristina Navickaitė – Tina ir Oksana Pikul.

Šmaikštusis Algis Ramanauskas šią vasarą vėl pasirodys humoro laidoje, žiūrovus juokindamas pačiais netikėčiausiais ir juokingiausiais vaizdeliais iš viso pasaulio.

Rimtos publicistikos mėgėjai išvys metus rengtą žurnalisto Egidijaus Knispelio dokumentinių filmų ciklą „10 įvykių, sukrėtusių Lietuvą“ apie rezonansinius pastarųjų dešimtmečių įvykius Lietuvoje.

Tradiciškai LNK tiesiogiai transliuos pagrindiniu vasaros įvykiu tampančias „Omnitel 1000 km lenktynes“, taip pat muzikinius Lietuvos šlagerių karaliaus ir karalienės rinkimus bei nuotaikingą festivalį „Laumės juosta“.

Vasaros pabaigoje LNK žiūrovų laukia išskirtinis, jubiliejinis LNK sezonas – televizija švęs 15 metų gimtadienį.