„Aistrų pakrantės“ dalyvės J.Smoriginą paliko be apatinių
Parašė Zaliukas· June 01 2010 19:33:35
Pirmoje TV3 intriguojančio šou „Aistrų pakrantė“ laidoje devynios žavios merginos prisistatė ne tik žiūrovams, trims šokėjams, bet ir pagrindiniam projekto choreografui Jurijui Smoriginui. Atrodė, jog švelnios būtybės jau iš anksto buvo pasiruošusios kibti į plaukus visiems, kurie tik bandys stoti joms skersai kelią. Pirmoji profesionalaus choreografo ir nuotykių ieškančių merginų pažintis nebuvo itin sklandi.

„Man labai įdomu, kaip šitaip besielgdamos žadate ilgai išbūti projekte. Jau matau pirmąsias kandidates į kitą lėktuvą, skrendantį namo“, – išklausęs merginų atkirtį į jo pastabas kalbėjo „Aistrų pakrantės“ choreografas ir vakarinės dalies vedėjas Jurijus Smoriginas.

Po pirmos pažinties, sukūrusios tikrą įtampą, merginos nepamiršo didžiojo choreografo replikų ir nusprendė jam atkeršyti. Išlaukusios tinkamos akimirkos nugvelbė visus Jurijaus drabužius ir baseine jį paliko visiškai nuogą.

Jau kitą rytą merginų laukė įtūžusio šokio meistro kerštas, kurio liudininkais šį vakarą 21.00 val. ir taps TV3 žiūrovai. Ar ilgai Jurijus Smoriginas laiko pyktį ir ar neteks merginoms gailėtis dėl savo atrodytų nekalto pokšto?

Be to, šiandien trys žavūs jaunuoliai nuspręs, kurios merginos galėtų užkariauti jų širdis ir sušokti įsimintiniausią gyvenime šokį.

„Vaikinų pasirinkimas tikrai nustebino laidos kūrybinę grupę. Kaip ir žmonas besirenkantys vyrai, nuotykius mėgstančias merginas palikę nuošaly, jaunuoliai vardijo tas, kurioms ankstesnį vakarą nerodė nė menkiausios simpatijos. Ar nesijaus dalyvės išduotos ir akivaizdžiai suviliotos? Pirmasis savo komandos trejetą paskelbs profesionalus šokėjas Dominykas“, – pasakoja projekto „Aistrų pakrantė“ vadovė Rima Kaščiukaitė.

Pirmieji vaikinų vertinimai ir pasirinkimai bei merginų nusivylimas „Aistrų pakrantėje“ šiandien, birželio 1 dieną, 21.00 val. per TV3.