„Šok su manimi“ dalyviai repetuos virtualiai
Parašė Zaliukas· June 24 2010 02:13:21
„Nuodėmių dešimtukas“ vedėjas Marius Mačiulis taip pat ryžosi išbandyti savo jėgas TV3 projekte „Šok su manimi“. Aktorius teigia niekada nėra šokęs, todėl yra švarus popieriaus lapas. Ką jau partnerė ant to balto lapo išrašys, tą ir turės.

Mariaus žmona taip pat aktorė bei dainininkė Alicia Gian-Mačiulienė, kilusi iš Kanzaso, bet jau tris metus gyvenanti Lietuvoje, sužinojusi, kad Marius dalyvaus šokių projekte, iš vyro išgavo pažadą, kad visko, ko jis išmoks, turės išmokyti ir ją.

Mariaus partnere tapo žiūrovams jau pažįstama šokėja Viktorija Kunauskaitė. Ji viename šokių projektų šoko su Leonardu Pobedonoscevu, o praeitais metais „Šok su manimi“ jai teko partneris architektas Jurgis Jurevičius, kitaip dar vadinamas žmogus iš liaudies. Atrodo, Jurgio pagalbos šiai porai prireiks. Mat Marius su Viktorija neilgai parepetavę turės laikinai nutraukti repeticijas, nes Marius su žmona ilgam laikui išvyksta į žmonos tėvynę. Didelę vasaros dalį jie drauge praleis Amerikoje. Kelionė buvo iš anksto suplanuota, dar prieš gaunant pasiūlymą dalyvauti šokių projekte. Tačiau net tai Mariui ne kliūtis. Jis su Viktorija sugalvojo planą, kuris atrodo sunkiai įgyvendinamas. Viktorija su praeitų metų partneriu Jurgiu statys choreografijas, jas filmuos ir internetu persiųs į Ameriką, kur Marius ir Alicia mokysis šokio iš atsiųsto vaizdo klipo. Nežinia, ar tai jiems pavyks, bet jie jau dabar įnirtingai šturmuoja šokių pagrindus, ir vos tik Marius grįš į Lietuvą, porininkai pasiruošę dirbti dieną naktį ir startuoti projekte su pirmosiomis šou poromis. Projekto stilistė Kristina Mališauskienė, žinodama, kad Marius greitai paliks Lietuvą, taip pat suskubo siūti Mariui kelis kostiumų variantus.

Apie partnerę Viktoriją Marius yra labai geros nuomonės. „Viktorija paprasta, kūrybinga ir kantri. O su manimi kantrybės labai reikės, nes tikrai man labai sunkiai einasi šokių žingsneliai, o klasikinių šokių laikysenos, kaip liepia Viktorija, man nesiseka išlaikyti. Ji sakė, kad man reikia vaikščioti su pagaliu ant sprando, kad išmokčiau taisyklingos stovėsenos. Nenorėčiau apvilti savo partnerės, taigi labai stengsiuosi. Šokiai – labai idomu“, – pirmaisiais įspūdžiais dalijasi Marius Mačiulis.