Aktorei G.Latvėnaitei teko raustis šiukšlėse
Parašė Zaliukas· July 13 2010 16:21:04
Neseniai Palangoje buvo pradėtas filmuoti populiaraus TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ naujasis sezonas. Aktorei Gintarei Latvėnaitei teko užduotis padirbėti viešbučio kambarių tvarkytoja, be to – pasirausti ir šiukšlių konteineryje. Laimė, aktorei nereikėjo kuistis buitinėse atliekose, – konteineryje gulėjo kūrybinės grupės specialiai parinktos šiukšlės.

Pagal scenarijų, G. Latvėnaitės herojė Jūratė tapo viešbučio tvarkytoja. Žymi aktorė po Palangos viešbutį vaikštinėjo su siurbliu rankose, tai turėjo kaip reikiant nustebinti kitus svečius. O kaip jie nustebtų pamatę, kad Gintarė ne tik svetimus kilimus siurbia, bet ir į šiukšlių konteinerį nosį kaišioja.

Toks išbandymas aktorei teko po to, kai jos herojė rado 100 eurų, bet netrukus pinigus netyčia išmetė su šiukšlėmis. Tiksliau – tik pamanė, kad išmetė, o iš tiesų šimtinę pasiėmė policininku virtęs jos gyvenimo draugas Robertėlis (aktorius Nerijus Gadliauskas). Uolusis pareigūnas pinigą nunešė į ekspertizę. Kai viskas paaiškėjo, jis nuo Jūratės kaip reikiant gavo pylos.

Scena prie viešbučio konteinerių netikėtai patyrė kuriozų. Vos kūrybinė grupė pasirengė filmuoti, paaiškėjo, kad šiukšliavežiai ką tik ištuštino konteinerius. Teko juos vėl dirbtinai pripildyti.

„Aktoriai patys susirinko ir susinešė šiukšles iš savo kambarių, dar pasiėmėme nereikalingų kartoninių dėžių iš viešbučio kavinės ir užpildėme konteinerį iš naujo“, – juokėsi serialo vykdantysis prodiuseris Rimvydas Martinaitis.

Režisierius Sigitas Račkys nesibodėdamas asmeniškai įvertino konteinerio turinį, pasikrapštė aplink – tiks. G. Latvėnaitė stojo filmuotis. O tada privažiavo jos brolį Kovaldą vaidinantis aktorius Giedrius Savickas ir susirūpinusia mina paklausė: „Ką, Jūrate, sunkūs laikai atėjo?“ Kūrybinė grupė nesulaikė šypsenų.

Naujausios „Moterys meluoja geriau“ serijos – jau greitai per TV3.