Naujausias lietuviškas serialas „Širdys paklydėlės“ - paremtas tikra istorija
Parašė Zaliukas· July 13 2010 21:46:02
Televizijos prodiuserių kompanija „Videometra“, kurianti TV3 žiūrovus džiuginančius serialus „Gedimino 11“, „Moterys meluoja geriau“, „Svetimi“, „Amžini jausmai“ ir „Naisių vasara“, pradeda filmuoti naują serialą „Širdys paklydėlės“. Jis pasakos apie skaudžius šeimų likimus, garbaus amžiaus senelius, atsidūrusius globos namuose, ir jų vaikaičius, įkliuvusius į prostitucijos pinkles.

„Širdys paklydėlės“ istorijos scenarijų rašo Aidas Žiliukas ir Rimvydas Strielkūnas. Režisierius – Balys Latėnas. Seriale vaidina visas aktorių žvaigždynas: Vytautas Tomkus, Vaiva Mainelytė, Ferdinandas Jakšys, Adrija Čepaitė, Jonas Braškys, Andrius Bialobžeskis ir kt.

Istorija prasideda nuo pradedančio verslininko nesėkmės – žmona miršta gimdydama, o jo naivumu pasinaudoja prostitutė, kuri ant jo bare užsiundo savo pažįstamus. Šie apiplėšia jauną vyrą ir sumuša. Nuo tada jo gyvenimas pasikeičia – nebelieka praeities, tik nauja pavojų kupina aplinka. Prieš 20 metų praradęs atmintį, praranda ir likusią šeima bei naujagimę. Dabar jis pasiturinčiai gyvena su nauja žmona ir į nusikalstamus reikalus mėgstančia kištis dukra. Verslininkui rūpi ne tik dabartinės šeimos bėdos, bet ir gyvenimas, kurį jis turėjo prieš dvidešimt metų, ir kurio visai neprisimena.

Kaip gyvena jo prieš du dešimtmečius palikta dukra, ar dar gyva jos močiutė? Kokios išdavystės, aistringos meilės ir santykių peripetijos laukia kelių kartų herojų – vienų besimėgaujančių pinigais, o kitų atsidūrusių senelių globos namuose? Visas intrigas TV3 žiūrovai kartu su serialo „Širdys paklydėlės“ herojais narplios jau nuo rudens.

Naujos istorijos prodiuseris Rolandas Skaisgirys, klausiamas, kas paskatino sukurti filmą, kurio viena šaka remiasi į senelių namus, juokauja: „Kadangi senstu – jau pradėjau galvoti ir apie tai. Esu vienišas – tad man belieka senelių namai... O jeigu rimtai – šio serialo esmė yra ne tik gyvenimas senelių namuose, bet ir dviejų jaunų merginų iš skirtingų socialinių sluoksnių likimai. Jų kelyje iškils prostitucijos grėsmė. Ir kaip merginos tai išgyvens. Beje, ši istorija paremta tikrais faktais. Neįtikėtina, jaudinanti istorija.“

Naujas serialas „Širdys paklydėlės“ – jau nuo rudens tik per TV3.