J.Jurkutė filmuojasi italų filme
Parašė Zaliukas· July 13 2010 21:50:06
Su žiūrovų pamėgto šou „Šok su manimi“ nauju sezonu į TV3 eterį sugrįš ir žavus Jurgitos Jurkutės bei Vytauto Šapranausko duetas. Kol naujos projekto žvaigždės ir jau žiūrovų pamėgti profesionalūs šokėjai bei naujai prisijungę profesionalai pluša šokių aikštelėje, Jurgita su Vytautu taip pat intensyviai darbuojasi, bet ir spėja pasidžiaugti atostogomis.

„Kai įsisuki į darbus, neretai pamiršti ir save, ir artimuosius, ir draugus. Bet gerai, kad yra atostogos. Aš, sėkmingai persikėlusi į trečią kursą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, galiu vėl pabūti su pačiais brangiausiais ir artimiausiais. Net ir tėvai ne kartą šiemet klausė, ar nepamiršau kelio į Plungę... Vis dėlto vasariškas tinginiavimas ne man. Dar balandžio mėnesį sulaukiau is „Actors Agency“ kvietimo į pokalbį su Lietuvoje aktorių ieškančiu italų režisieriumi“, – apie vasaros darbus pasakoja Jurgita.

„Šok su manimi“ vedėja ir jaunoji aktorė buvo pakviesta filmuotis keturių dalių Umberto Marino televiziniame kino filme „I cerchi nell'acqua“.

„Paprastai užsienio filmuose gauti svarbų vaidmenį nelengva, vien dėl kalbos. Net jau ir sulaukusi kvietimo buvau perspėta, kad galimybė gauti didesnį vaidmenį maža, nes nekalbu itališkai“, – pasakoja Jurgita.

Bet netikėtai įvyko mažytis paradoksas – režisierius nusprendė, kad kaip tik Jurgita kurs turtingos ir garsios De La Rokų šeimos dukters vaidmenį. Ginevra – tai tragiškai žuvusi mergina, nuo kurios istorijos viskas prasideda ir su jos istorija baigiasi. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka garsūs italų aktoriai – Alessio Boni ir Vanesa Incontrada.

Be J. Jurkutės, italų filme vaidina ir kiti lietuvių aktoriai.

Su nepakartojama Vytauto ir Jurgitos pora TV3 žiūrovai susitiks naujame televizijos rudens sezone.