G.Jaunių intensyvios repeticijos privertė atsisakyti žalingų įpročių
Parašė Zaliukas· July 26 2010 21:44:34
TV3 „Šok su manimi“ projekte pasirodys dar viena žavi pora – renginių ir TV projektų prodiuseris bei vedėjas Gediminas Jaunius ir pavasarį šokių mėgėjus džiuginusio šou „Tu gali šokti“ antros vietos laimėtoja Gaudrė Kazlauskaitė. Nors mergina jau beveik 13 metų nėra šokusi pramoginių šokių, ji vis dėlto sutiko užimti profesionalo vietą ir varžytis su kitais sportinių šokių šokėjais.

„Žinoma, šiek tiek baimė kirba, bet aš manau, kad gal turiu tai, ko neturi kiti. Be to, esu užsispyrusi, todėl stengsiuosi nenusileisti. Jau 10 metų šoku gatvės šokius, galbūt mano stiprybė ir bus nuoširdumas šokiui ir jausmai, kuriuos žiūrovai puikiai mato“, – apie pasiryžimą dalyvauti „Šok su manimi“ antrame sezone pasakoja Gaudrė.

Nuo šešerių lankanti šokių repeticijų sales ir įvairiausių judesių besimokanti mergina būdama 20-ies pradėjo šokio subtilybių mokyti kitus. Šiuo metu Gaudrė turi apie 150 mokinių, kurių amžius nuo 8 iki 30 metų.
Gediminas Jaunius džiaugiasi į šokių partneres gavęs būtent „Tu gali šokti“ projekte pastebėtą Gaudrę ir tikina, kad šokis – jo sena svajonė, kuri dabar pildosi su kaupu.

„Mus likimas suvedė, nes projekte aš kaip tik už Gaudrę ir balsavau. Šokis apskritai buvo mano tyli svajonė, pernai žiūrėdamas visas „Šok su manimi“ laidas paslapčiomis norėjau išmokti šokti. Šiaip laiko tam tikriausiai niekad nebūčiau radęs, o dabar – velniškas komfortas turėti savo asmeninę trenerę, profesionalią žavią partnerę, erdvią ir gerai įrengtą šokių studiją, kuri, kai repetuoji, yra skirta tik tau. Jaučiuosi apsuptas išskirtinio dėmesio“, – šokio pamokomis džiaugiasi Gediminas.

Dėl tokios svajonės TV laidų vedėjui teko atsisakyti saldžių miego valandų.

„Kad galėčiau suspėti su savo darbais ir intensyviomis repeticijomis, šiuo metu aukoju miegą. Kelios valandos ryte, kelios vakare – ir viską galima suspėti. Dėl tokio ritmo atradau ir pliusų – ryte prabudęs į darbą ateinu užplūstas visai kitos energijos nei anksčiau, be to, mečiau rūkyti“, – apie šokių pakeistą kasdienybę pasakoja Gediminas.

Nors šokiams atsidavusį pramogų pasaulio atstovą šiek tiek baugina pokyčiai, jis tikisi, kad Gaudrės ir jo gerbėjų balsai padės jiems kuo ilgiau išlikti projekte.

„Dalyvavimas tokiuose projektuose turi teikti asmeninės naudos ir pasitenkinimo. Šou laimėtojas nebūtinai tas, kas laimi, o tas, kuris, manau, daugiausiai pasiima, daugiausiai gauna. Tikiu, kad žmonėms svarbu gražus šokis ir programa. Iki šiol buvau kitoje barikadų pusėje – už kadro ar vedėju ir aš kitiems pateikdavau žiūrovų balsavimus, o dabar pats tapsiu priklausomas nuo žiūrovų simpatijų. Šiek tiek baugu. Bet tikiu, kad Gaudrė turi savo gerbėjų būrį ir sudėję visus mus palaikančius žmones gausime gražią balsuotojų šeimą“, – šypsosi Gediminas.

Gedimino ir Gaudrės pasirodymus TV3 žiūrovai jau greitai švys naujame „Šok su manimi“ sezone.