Pasaulio taurę iškovojusi E.Daniūtė teisėjaus šokių projekte
Parašė Zaliukas· July 26 2010 21:52:47
Atostogomis vasarą pasimėgauti nespėja ne tik TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai, bet ir komisijos nariai. Jurijui Smoriginui draugiją projekte palaikysianti profesionali šokėja ir trenerė Edita Daniūtė ne tik ruošiasi naujam darbui – vertinti dalyvių pasirodymus, bet ir dalyvauja pasaulinėse varžybose. Visai neseniai Edita džiaugsmingai pranešė apie naujausią laimėjimą – Kinijoje iškovotą Pasaulio taurę.

„Tiesiai iš Kinijos Šendženo miesto su partneriu skrendame į Japoniją. Čia esame pakviesti specialiam pasirodymui. Po to teks keliauti į Singapūrą. Lietuvą pamatysiu tik liepos pabaigoje“, – sako šokėja.

„Šok su manimi“ komisijoje E. Daniūtė pakeis Jūratę Norvaišienę, ir atvirkščiai. Abi moterys su džiaugsmu sutiko dalyvauti projekte. Trečias pastovus komisijos narys kol kas dar kūrėjų laikomas paslaptyje.

„Mes labai džiaugiamės, kad galim turėti tokią profesionalią komandą. Editos dalyvavimas projekte tikrai išskirtinis, nes tokio profesionalaus, aukštumų savo srityje pasiekusio žmogaus trokštų bet kurios šalies TV projekto kūrėjas. Kadangi Edita Lietuvoje būna mažiau nei Italijoje ir turi daug varžybų bei kitų renginių, o Jūratė Norvaišienė taip pat kartais yra kviečiama teisėjauti tarptautinėse varžybose, šios moterys nuo rudens teisėjos kėdę dalinsis“, – sako TV3 šokių projekto vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Kaip savo kolegas ir jų partnerius seksis vertinti žaviai, bet griežtai Editai ir kas prisijungs prie kišenėje žodžio neieškančios teisėjų komandos TV3 žiūrovai sužinos naujame „Šok su manimi“ sezone.