Talentingiausiam „Lietuvos talentui“ bus klojamas kilimas pasaulinei šlovei?
Parašė Zaliukas· August 02 2010 23:52:12
Šį savaitgalį, kai uostamiestyje siaus tradicinė „Jūros šventė“, „Lietuvos talentai 2010“ įsilies į jos programą ir penktadienį bei šeštadienį filmuos pirmąsias atrankų serijas. Per šimtas dalyvių, jų artimųjų ir palaikymo komandų išgirs teisėjų Rūtos Ščiogolevaitės, Marijaus Mikutavičiaus ir Adolfo Večerskio sprendimus dėl tolesnės jų ateities.

Pernai žiūrimiausio projekto taisyklės tos pačios – per atrankines laidas komisijos narių tris „Taip“ gavę dalyviai iš karto keliaus į pusfinalius, o sulaukę mažiau teisėjų simpatijų dar kartą gaus progą užkariauti ne tik talentų likimus lemiantį trejetą, bet ir Lietuvos publiką.

„10 000 eurų atiteks projekto laimėtojui, bet tai dar ne viskas. Pasklido kalbos, kad projekto įkūrėjas Simonas Cowellas ketina rengti visų šalių talentų nugalėtojų šou. Tai reiškia, kad „Lietuvos talentų 2010“ nugalėtojas gali turėti unikalią galimybę pasirodyti visame pasaulyje, visų laikų didžiausiame talentų šou. Šis prizas turėtų paskatinti ne vieną iššūkių ištroškusį dalyvį“, – pagal „Got talent“ licenciją Lietuvoje kuriamu projektu džiaugiasi prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Pirmieji TV3 projekto filmavimai šiemet įvyks Klaipėdoje. Liepos 30 ir 31 dienomis kviečiame stebėti drąsiausius ir talentingiausius šalies gyventojus. Bilietus į renginį galima įsigyti bilietai.lt ir Tiketa kasose.

Rugpjūčio pirmąją savaitę „Lietuvos talentų“ kūrybinė grupė grįš į sostinę ir toliau tęs spalvingojo šou filmavimus.

„Mikas, pernai nugalėjęs „Lietuvos talentuose“ filmavosi pasauliniuose televizijos šou. Ši patirtis įrodo, kad tikrieji Marijos žemės talentai išgarsėja ne tik mūsų šalyje. Todėl mes labai laukiame dar nematytų, ne tik dainuojančių ar šokančių, bet įvairiapusiškų talentų. Atėjo laikas jų sėkmei“, – visus norinčius suskubti dalyvauti kviečia laidos režisierius Mindaugas Meškauskas.