Seksualiosios O.Pikul partneriu tapo skandalingasis K.Sakalauskas
Parašė Zaliukas· August 10 2010 00:33:06
Kažkas atsitiko. Nuo rudens Oksaną Pikul matysime ne pupyčių, o vyrų kompanijoje. Be „Kviečiu šokti“ partnerio Vladimiro Bavtuto glėbio, Oksaną išvysime ir aktoriaus Karolio Sakalausko draugijoje. Energingasis aktorius nuo naujojo sezono kartu su seksualiąja O. Pikul ves naują LNK laidą apie žvaigždžių gyvenimą „Kažkas atsitiko“.

„Būsim labai šaunus duetas: abu jauni ir perspektyvūs. Oksana patinka 99 procentams vyrų, o aš, tikiuosi, bet 1 procentui moterų, todėl, galima sakyti, pateisinsim 100 procentų žiūrovų viltis. Abejingų mums nebus“, - kvatojasi Karolis.

Pasak Karolio, jam su Oksana bus linksma: viena, ji turi patirties, antra, jiedu yra daugelį metų pažįstami, trečia, ji – ne jo skonio moteris, todėl laidoje galės paerzinti vienas kitą.

„Vadinasi, laidoje kažkas gali atsitikti, - intriguoja Karolis ir priduria, - Oksana – labai šauni ir žavi moteris, bet aš einu iš proto dėl tamsiaplaukių. Be to, pasisakau už natūralų grožį ir esu kelis kartus atkalbinėjęs Oksaną nuo krūtinės didinimo operacijos“.

Karolio žmona gali būti rami dėl naujos jos vyro partnerės. „Sužinojusi, kad laidą vesiu su Oksana, žmona net nesureagavo. Jokio pavydo“, - atviravo aktorius.

Pasak Karolio, į laidą pateks ne visos žvaigždės, o tik tos, kurioms kažkas atsitiko.

„Pamenate, kai man kažkas atsitiko Egipte ir aš sėdėjau kalėjime? Tokia žvaigždės istorija verta pakliūti į mūsų su Oksana laidą“, - sako aktorius, gegužę Egipte įsivėlęs į skandalą dėl esą islamo religijos įžeidimo.

„Kažkas atsitiko“ – su Oksana Pikul ir Karoliu Sakalausku – greitai per LNK.