Mia suporuota su M.Mikutavičium
Parašė Zaliukas· August 10 2010 00:38:23
Rugpjūčio 30 dieną prasidės ilgai lauktas TV3 naujas sezonas. Viena jo naujienų taps ryškus muzikinis šou „Muzikos čempionų taurė“, kuriai vadovaus labiausiai Lietuvos žmonėms patinkančias dainas kuriantis Marijus Mikutavičius ir aktyvi TV projektų dalyvė bei vedėja Mia.

Naujos muzikinės laidos dalyvių pasirodymai bus atiduoti į TV3 žiūrovų rankas.

„Muzikos gerbėjai, įdėmiai stebėsiantys populiariausių šalies atlikėjų kovas, balsuodami nustatys, kuris jų yra vertas savo muzikinių trofėjų lentyną papildyti didžiąja „Muzikos čempionato taure“. Kiekvienoje laidoje dalyvaus keturios išskirtiniu ir individualiu muzikos stiliumi išryškėjusios Lietuvos muzikos žvaigždės. Jie varžysis šešiuose šou programos turuose, o žiūrovai po kiekvieno jų balsuos už jiems patikusį pasirodymą“, – naują muzikinį šou pristato „Muzikos čempionų taurės“ prodiuseris Saulius Basijokas.

Šio šou ypatingumas, jog muzikinėje kovoje populiarūs atlikėjai kovoja atliekamais muzikos stiliais.

„Šis šou – savotiška stilių kova, kurioje griaudės ne tik rokas, bet ir linksmai skambės folkloriniai kūriniai. Kiekvienas atlikėjas dainuos savo dainas ir taip pat perdainuos kolegų kūrinius. Visos simpatijos atiteks tiems, kurie sugebės įtikinti publiką ir laidos komisiją savo stiliaus populiarumu“, – apie naujas, netrukus TV3 eteryje pasirodysiančias muzikines kovas pasakoja S. Basijokas.

Koks stilius Lietuvoje populiariausias ir kodėl? Kam iš žymių Lietuvos atlikėjų priklausys „Muzikos čempionų taurė“, sužinosite naujajame TV3 sezone.