„Šok su manimi“ atidaryme teisėjaus P.Vanagas ir M.Drobiazko
Parašė Zaliukas· August 12 2010 01:51:12
Rugpjūčio 21 dieną startuosiantis TV3 šokių projektas „Šok su manimi“ kvies į nepakartojamą šou atidarymo šventę, kurioje sutiko dalyvauti ir žymiausia Lietuvos ledo pora – Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko. Tiesa, šį kartą jie ne ant ledo šoks, o vertins šokių aikštelėje pirmą kartą prieš komisiją pasirodysiančius projekto dalyvius. Retai Lietuvoje pasirodanti pora džiaugiasi galimybe atvykti į gimtąją šalį ir stebėti, kaip sekasi tikriems šokio virtuozams ir ryškiausioms šalies žvaigždėms. Daugelis jų Turkijos kurorte šuo metu besiilsinčiai porai nėra pažįstamos, tačiau šį šou jie puikiai žino, nes kaip tik čia pernai dalyvavo jų choreografas Gintaras Svistunavičius.

„Iš Lietuvos sportinių šokių pasaulio pažįstame tik Gintarą Svistunavičių, kuris yra mūsų poros choreografas. Pernai jis dalyvavo šiame šou, o šiemet, kiek mums žinoma, treniruoja dviratininko Raimondo Rumšo ir Rūtos Ramanauskaitės porą. Bet mes būsime objektyvūs ir stengsimės pažinti visus šokėjus“, – sako pirmoje antrojo sezono šokių laidoje teisėjausiantys Povilas ir Margarita.

Iškart po apsilankymo Lietuvoje dailiojo čiuožimo žvaigždės keliaus atgal į Rusiją, kur ruošis naujam televizijos projektui šou ant ledo bei žiūrovų pamėgtam „Liepsnojančiam ledui“.

Kokį įspūdį garsiai ledo porai padarys „Šok su manimi“ dalyviai, sužinosite jau rugpjūčio 21 dieną 19.00 val. per TV3.