Sveikinamas 70-mečio proga V.Tomkus prabilo apie V.Mainelytės nekaltybę
Parašė Zaliukas· August 20 2010 13:26:58
Ketvirtadienį vienoje jaukioje Vilniaus kavinėje žiniasklaidai pristatytas TV3 televizijos serialas „Širdys paklydėlės“. Kadangi seriale vaidinantis aktorius Vytautas Tomkus neseniai minėjo savo 70-ąjį jubiliejų, o kolegos, kurie filmavosi drauge, kol kas šia proga jo dar nepasveikino, buvo nutarta gyva legenda tapusį aktorių pasveikinti ketvirtadienį.

Po to, kai žiniasklaidai glaustai buvo pristatytas TV3 televizijos serialas, jo idėja, parodyti keli filmo, kurį žiūrovai išvys naujame TV3 sezone, epizodai, susirinkusieji sveikino jubiliatą.

Pirmoji kolegą sveikinti suskubo aktorė Vaiva Mainelytė. Atsistojusi ir teikdama V. Tomkui gėles moteris tvirtino, kad viską, ką turėjusi geriausio, V. Tomkui padovanojusi prieš penkerius metus. Tuo metu pats V. Tomkus ilgai negalvojo, ką atsakyti į tokius aktorės žodžius: „Savo nekaltybę?“ V. Mainelytė po tokios V. Tomkaus replikos taip pat neieškojo žodžio kišenėje: „Vainikėlį, šermukšnių, kuris ką tik nuvyto. O šią leliją tau išsaugojo visos Lietuvos moterys“, – teikdama V. Tomkui gėles kalbėjo ji.

Foto rasit čia.