Projektas „Vaikų balsas 2011“ – su vaikų komisija ir daugybe renginių
Parašė Zaliukas· November 15 2010 01:34:49
Populiarusis kasmetis TV3 projektas visai šeimai „Vaikų balsas“ po Naujųjų į eterį sugrįš visiškai atsinaujinęs – su vaikų komisija ir daugybe renginių. Pasak projekto prodiuserio Sauliaus Urbonavičiaus-Samo, šioms esminėms naujovėms paskatino pats projektas, vyksiantis jau septintą kartą.

„Šis projektas kasmet sulaukia milžiniškos sėkmės – vaikams tai vieninteliai tikri rinkimai – vien tik vaikai čia svarbiausi, jie skelbia, kas šiemet buvo geriausi, mylimiausi ir kas nenusipelnė jų simpatijų. Auga vaikai, augame ir mes! – šypsosi projekto prodiuseris. – Žaviausia tai, kad vaikai be jokių užuolankų rėžia tiesą į akis – kaip tik tokios komisijos mes labiausiai ir norime! Kviečiame visus talentingus, įdomius, gabius, savo nuomonę drąsiai išsakančius Lietuvos vaikus dalyvauti konkurse į „Vaikų balso 2011“ komisijos narius – dalyvio anketa bus TV3 televizijos interneto svetainėje jau kitą savaitę, taip pat dalyvio anketų ieškokite ir nacionalinėje spaudoje!“

TV3 „Vaikų balso 2011“ komisijai iš visų Lietuvos vaikų bus atrinkti keturi įvairių amžiaus grupių – nuo penkerių iki 16 metų – vaikai. Jiems teks ypač atsakinga užduotis – vertinti bendraamžių pasiūlytus kandidatus, jų pasirodymus ir nuveiktus darbus „Vaikų balso 2011“ atrankos turuose, pusfinaliuose ir finaluose. Kitų, konkurse dalyvavusių, tačiau į komisiją nepatekusių, vaikų laukia dovanos – kvietimai į projekto laidų filmavimus. Taip pat balsuoti už savo favoritus jie galės TV3 televizijos interneto svetainėje.

Per šešerius projekto metus „Vaikų balso“ statulėlėmis buvo apdovanota net keliasdešimt Lietuvos ir užsienio garsenybių, knygų, filmų, dainų, profesijų, gyvūnų, žaidimų ir kt. Šiųmečiame projekte yra numatytos aštuonios nominacijos: „Vaikų metų atlikėjas“, „Vaikų metų atlikėja“, „Vaikų metų daina“, „Vaikų metų šokėjas“, „Vaikų metų grupė“, „Vaikų metų filmas“, „Vaikų metų knyga“ ir „Vaikų metų TV žvaigždė“.

Projektas „Vaikų balsas 2011“ – po Naujųjų su daugybe smagių renginių per TV3.