„Pričiupom“ ves nauja vedėjų pora
Parašė Zaliukas· December 15 2010 00:02:42
Aktorius Mantas Stonkus pamažu vaduojasi iš Rolando Vilkončiaus šešėlio. Ilgą laiką buvęs tik Rolando Vilkončiaus antrininkas, Mantas pagaliau gavo milijono vertą pasiūlymą – vesti laidą be Rolando. Maža to, vietoj Rolando į partneres jis gavo merginą. Mantas Stonkus humoro laidą „Pričiupom“ ves kartu su Vaida Lisikaite, sublizgėjusia LNK vasaros laidoje „Šou biznio šou“.

„Kai vedžiau laidas su Vilkončium, visos merginos žiūrėdavo į jį, o dabar žiūrės į mane. Žodžiu, su Rolandu – šaunu, o be jo – dar šauniau, – šypsosi Stonkus.

Vaidą jis pažįsta dar ilgiau negu Vilkončių – su ja kartu studijavo, laikė egzaminus Teatro ir muzikos akademijoje, o dabar kartu vaidina kurso draugų įkurtoje „Trupė liūdi“

Šventinėse laidose Mantas bus švenčių laukiantis nykštukas, o Vaida – elniukė.

Vaida – taip pat profesionali aktorė, vaidinusi ne tik televizijoje, bet ir teatre bei kine. Praėjusiais metais trumpametražis filmas „Aš tave žinau“, kuriame ji vaidino, pelnė „Sidabrinę gervę“. Televizijoje mergina išgarsėjo kaip „Šou biznio šou“ laidos humoristinės loterijos „Laimės trupinys“ vedėja.

Laidoje „Pričiupom“ Mantas ir Vaida žiūrovus juokins pristatinėdami pačius netikėčiausius ir juokingiausius vaizdelius iš viso pasaulio. Laidos taikiklyje – nieko neįtariantys gatvės praeiviai, kurie bus pričiupti pačiose neįprasčiausiose situacijose.

„Bus smagu. Su Mantu visada smagu. Ponaitis mėgsta papokštauti“, – juokiasi Vaida.

„Kaip ten bebūtų, vis tiek mes jus visus pričiupsim“, – Vaidą nutraukia Mantas.