Sukčiai naudojasi TV3 „Žinių“ vardu
Parašė Zaliukas· December 22 2010 03:09:11
Interneto „Facebook“ bendruomenėje pasirodė tinklalapis, kuris, neva remdamasis TV3 Žiniomis, praneša skandalingą naujieną apie vieną iš Lietuvos kriminalinio pasaulio įžymybių – esą Henrikas Daktaras pasikorė kalėjime.

Tinklalapis sukurtas parazitiniu būdu – norintys „pažiūrėti TV3 Žinių reportažą“ turi keletą kartų paskelbti ją „mėgstantys“ ir rekomenduoti visiems savo bendruomenės draugams. TV3 pareiškia, kad šis „reportažas“ yra išgalvotas ir TV3 Žinių vardas joje panaudotas neteisėtai.

„Apgailestaujame, kad sukčiai klaidina žmones. Apie šiuos nesąžiningus veiksmus informavome „Facebook“ portalo administratorius ir policiją. Žiūrovams primename, kad populiariausios žinios – TV3 Žinios – yra rodomos kiekvieną dieną 18.45 val., o pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.45 val. per TV3. Jų pakartojimą galima matyti internete TV3 svetainėje“, – informuoja TV3 Žinių vyriausiasis redaktorius Sigitas Babilius.

Dauguma Lietuvos gyventojų mano, jog TV3 žinios yra patikimiausios, jas kiekvieną vakarą renkasi daugiausia televizijos žiūrovų.