Prasideda kovos dėl „Vaikų metų grupės“ titulo
Parašė Zaliukas· December 27 2010 17:06:30
Sausio 7-ąją TV3 eteryje startuos svarbiausias Lietuvos vaikų renginys kasmetinis projektas „Vaikų balsas 2011“, kuris šiemet įgijo naują formatą. Kiekvieną penktadienį bus transliuojamos laidos, kuriose paaiškės lietuviškos scenos vaikų favoritai, tad žvaigždėms teks varžytis tarpusavyje ir įveikti ne vieną etapą.

Pirmoje laidoje dėl „Vaikų metų grupės“ titulo kovą pradės šešios, vaikų iš visos Lietuvos pasiūlytos, grupės: „69 danguje“, „Sel“, „Kvinta“, „Timohi“, Kauno „Šampaninis“ choras, „Delfinas“ Stano ir vaikų studija „Džimba“.

Kurios trys grupės pateks į kitą etapą – nuspręs TV žiūrovai ir vaikų komisija: Domas ir Kipras Junčos, Ieva Gražytė, Jekaterina Masalskaja ir Lukas Žavlovskis. Atlikėjų pasirodymus jie vertins aštria kritika ir keldami lenteles su balais.

Jau pirmosios laidos filmavimuose ypač kliuvo „69 danguje“ merginų išvaizdai. „Per atviri jūsų kostiumai, per daug viskas suspausta“, – dainininkių stilių įvertino dvylikametis L. Žavlovskis.

Ne visiems vaikams patiko ir Egidijaus Dragūno-Selo pasirodymas. Vieniems užkliuvo jo maniera mušti ritmą koja, kitiems - per tamsi apranga.
Mažieji kritikai taip įsisiūbavo, kad juos teko „tramdyti“ projekto vedėjams Neringai Čereškevičienei ir Mindaugui Stasiuliui. „Juk kritika gali būti ir pozityvi!“ – komisijos nariams priminė N. Čereškevičienė.

Ką apie kitus dalyvius kalbėjo vaikai, kaip į jų pasisakymus reagavo kritikos nemėgstančios žvaigždės, sužinosite pirmoje projekto „Vaikų balsas 2011“ laidoje sausio 7-ąją 19.10 val. per TV3.