Siaurusaitis nusifilmavo seriale
Parašė Zaliukas· December 27 2010 17:11:52
TV3 seriale „Moterys meluoja geriau“, prisijungė dar vienas, visiems gerai pažįstamas veidas: laidų „Žiūrim, ką turim“ ir „Lietuvos talentai“ vedėjas, žinomas teatro aktorius Džiugas Siaurusaitis. Jau šią savaitę „Moterys meluoja geriau“ gerbėjai susipažins su jo kuriamu naujuoju personažu, į filmavimo aikštelę įnešančiu daug gerų emocijų.

Dž. Siaurusaičio herojus – pokvailis, naivus, daug mokslų nebaigęs, bet finansiškai spėjęs prakusti autoserviso savininkas Kostas, savų vadinamas Kostiku. „Ribotas jis žmogus, nors sakosi esąs bajoriškos kilmės. Bet su šiais žodžiais kilmės įrodymai ir baigiasi. Šiaip jau jis – gana juokingas, nors iš šalies žiūrint į tokius žmones darosi graudu. Tačiau kai pažinimo spektras gana ribotas... Jis gal ir laimingas savo pasaulyje – tas mano Kostikas? – svarsto Džiugas. – Be to, jis daug geria, nes su žmona nieko gero neišėjo, nemyli jos, ieško nuotykių. O čia išlenda vyriškas naivumas: jeigu jau padovanos brangų daiktą, – moteris bus jo!“

Kokius brangius daiktus Kostikas teiks serialo damoms, paaiškės artimiausiose serijose, bet Džiugas kukliai užsimena, kad tai – dar ne automobiliai, veikiau – dovanų čekiai. „Mano herojus – ne Šedžius, šiek tiek mažesnio turtinio kalibro. Bet vis tiek – tarsi iš vidutinio sluoksnio, užgyvenęs daug vertingų pažinčių, juk dirba autoservise“, – šypsodamasis didžiuojasi aktorius.

Kas Kostą atves į serialą? Ogi internetas. Kaip tik ten jis susipažins su padūkėle Meda (aktorė Inga Norkutė). „Ta irgi visokių nuotykių ieško. Todėl susitiks su Kostiku, šis bandys užmegzti santykius. Bus čia ir juokingų epizodų, ir liūdnų“, – nušviečia Dž. Siaurusaitis.

Tuo metu populiariausio šalyje serialo „Moterys meluoja geriau“ prodiuseris Rimvydas Martinaitis patikina, kad Džiugui vaidinant visa kūrybinė grupė leipsta juokais. Girdi, jo herojus toks mulkis, kad tiesiog neįmanoma nesišypsoti. Pats aktorius mano, kad visa tai – dėl nuoširdumo. „Aš stengiuosi nuoširdžiai vaidinti tokį personažą, nors jis realybėje labai tolimas nuo manęs. Kai nuoširdžiai tai darai, – tai ir juokinga, ypač mane pažįstantiems žmonėms, kurie žino, kad toks nesu. Bet kiti galbūt manys, kad aš – iš tikrųjų kaip Kostikas?“ – galvoja Dž. Siaurusaitis.