Petruškevičius – su „Mados reidu“, Statkevičius su – „Mados veidu“
Parašė Zaliukas· December 31 2010 01:20:57
Jie abu sako, kad vykdo švietėjišką misiją pilkiems lietuviams. Kuris iš jų geresnis, nuspręsti galės TV žiūrovai. Vienas jų pasirodys per TV3 su „Mados veidu“, o kitas per TV6 su „Mados reidu“.

Naujųjų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, 17.40 val. TV3 žiūrovai pamatys dokumentinio filmo „Tikrasis mados veidas. Juozas Statkevičius“ premjerą. Prodiuserio Edvardo Žičkaus sukurtas filmas pasakos apie geriausiu šių metų šou tituluojamą renginį – J. Statkevičiaus kolekcijos pristatymą. Aštuoniomis kino kameromis filmuota aukštosios mados kolekcija, jos užkulisiai, kolekcijos kūrėjų ir garsių svečių interviu – visa tai bus beveik valandą trunkančiame filme.

„TV3 žiūrovai turės unikalią galimybę pamatyti mados virtuvę. Tai, ką išvydau užkulisiuose prieš šou, man sukėlė nuostabą. Tikrai nemaniau, kad žinoma režisierė Dalia Ibelhauptaitė gali manekenėms padėti apsiauti batus, o J. Statkevičius, iki šou pradžios likus kelioms minutėms, savo rankomis taisyti modelių šukuosenas, makiažą“, – pasakojo E. Žičkus.

Sausio 9-ąją 12.00 val. TV6 eteryje startuos jubiliejinis penktasis „Mados reido“ sezonas kartu su Mantu Petruškevičiumi. Šmaikščios laidos etikete pasipuošęs „Mados reidas“ grįžta atsinaujinęs.

„Jubiliejinį sezoną būsime solidesni. Nebelakstysime po gatves ir negąsdinsime žmonių. Gatvės madą komentuos profesionalūs dizaineriai. Žodžiu, bus įdomi ir naudinga laida“, – naująjį sezoną trumpai pristatė M. Petruškevičius, kuris drauge su kūrybine laidos komanda ketina aplankyti ne vieną užsienio mados parodą ir renginį.

Be jau įprastų reportažų iš elito vakarėlių, kandžių ir linksmų vedėjo M. Petruškevičiaus pasisakymų, TV6 žiūrovų laukia naujos rubrikos. Viena jų – laidos svečias. Populiarusis stilistas žada kviesti mados istorikus, dizainerius ir dėstytojus. Profesionalai pasakos apie madą, stilingą gyvenimą, dalys patarimus.