LNK turės savo orų mergaitę
Parašė Zaliukas· January 04 2011 16:32:29
LNK žinios nuo šiol turės orų pranešėją, kuria dirbs žavi žurnalistė Karolina Liukaitytė. Jaunosios orų pranešėjos gyvenimo faktai stebina: visų pirma, sinoptike dirba jos pusseserė, todėl Liukaitytės pavardė girdėta uoliai orų prognozes klausiantiems žiūrovams.

Antra, kolegos juokauja, kad orų judėjimus LNK žiniose Karolina galės Lietuvoje rodyti grakščiausiai - mat ilgus metus mokėsi klasikinio baleto ir baigė M K. Čiurlionio menų mokyklos baleto klasę.

Trečia, Karolina patiks net tiems, kurie mano, kad prognozuoti orus – tas pats, kas burti iš kavos tirščių, mat Karolina yra iliuzionisto asistentė ir keliauja po pasaulį rodydama triukus.

Su draugu Mantu Wizardu tapusi Italijos iliuzionistų čempionato nugalėtoja, netrukus jiedu išvyks į konkursą Las Vegase. Ji tikrai nebijo žiūrovų keršto, jeigu tektų paskelbti netikslią Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prognozę – ji sugeba gyva išlįsti iš magiškos dėžės scenoje, kai iliuzionistas į ją susmaigsto keturiolika kardų.

Būdama profesionalia žurnaliste, t.y. trečio kurso Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto studente, Karolina sako pasistengsianti, kad orų prognozės per LNK žinias būtų kuo suprantamesnės ir aiškesnės.

„Man orai ir jų susidarymas – labai įdomus reiškinys, ką tik perskaičiau Lietuvos orų studiją nuo pat 17 amžiaus. Labai įdomu, kaip orai veikia visą žmogaus gyvenimą – mintis, darbus ir svajones. Sakyčiau, kad nuo senų senovės orų spėjime buvo daug gražios magijos“, - šypsosi jaunoji LNK žinių orų pranešėja.

Pačią pirmąją darbo dieną pirmadienio LNK žiniose Karolinai Liukaitytei teks pranešti apie pūgas, nors mėgstamiausias jos oras – pavasarį ir vasarą. „Kaip ten bebūtų, smagiausia žmonėms pranešti šiltus ir ramius orus“, - sako Karolina.