L.Pobedonoscevas tapo vyru už pinigus
Parašė Zaliukas· January 11 2011 00:13:31
Lietuvoje pirmą kartą įsigytas užsienio autorių scenarijus lietuviškam serialui. Serialą „Jausmų miestas“ pagal intriguojantį scenarijų, sulaukusį sėkmės ne vienoje šalyje, išvys LNK televizijos žiūrovai. Serialo komanda – ir jauni perspektyvūs aktoriai, ir Lietuvos kino bei teatro grandai. Vieni – savo populiarumo viršūnėje, kiti – retai matomi TV serialuose, bet ne mažiau mylimi Lietuvos žiūrovų.

Vienas spalvingiausių serialo vaidmenų atiteko seksualiajam aktoriui Leonardui Pobedonoscevui. Leo šiame seriale vaidina vyrą už pinigus - žigolo Haroldą, kurio profesija tam labai palanki - jis puikus masažistas.

Seriale pasakojama apie jaunus provincialus, vykstančius į sostinę. Visi jie turi savo istorijas. Kai kurios liūdnos. Kai kurios kraupios. O kai kurios linksmos ir neįtikinamos. Vieni važiuoja dėl darbo, karjeros ir pinigų. Kiti ieškodami lengvesnio gyvenimo. O dar kiti turi neužbaigtų reikalų. Negrąžintos skolos, nenubausti priešai, neištesėti pažadai. Ir nors kiekvieno jų istorija skirtinga, tačiau galima tvirtai žinoti, jog jie visi ras savo Jausmų miestą. Miestą, kuris laukia visų, bet ne visus priima. Juk sostinė myli sėkmingus, bet ar nuo to jie tampa laimingesni?
Jie visi susitinka traukinyje, vykstančiame į Vilnių.

Serialas „Jausmų miestas“ – jau greitai per LNK.