Skelbiama naujų „Lietuvos garbės“ nominantų paieška
Parašė Zaliukas· January 17 2011 15:21:17
Netrukus TV3 eteryje prasidės jau šeštasis TV3 Žinių projektas „Lietuvos garbė“, kuriame už kilnius darbus įvertinami ir pagerbiami paprasti Lietuvos žmonės, taip pat užsienyje gyvenantys ir gimtinę garsinantys lietuviai. Per penkerius metus projekto „Lietuvos garbė“ specialiomis statulėlėmis iš juodo marmuro, metalo, aukso ir sidabro už gerus darbus jau apdovanoti 53 žmonės iš visos Lietuvos.

„Visus metus pranešdama žiūrovams apie svarbiausius valstybės įvykius, TV3 Žinių komanda mato, jog dažnai mūsų bendrapiliečiai rodo drąsos, pasiaukojimo bei kilnumo pavyzdžius mums visiems. Todėl mums nepaprastai malonu pagerbti šiuos žmones ir teleobjektyvus nukreipti į šias tikrąsias žvaigždes“, – sako TV3 Žinių vadovas Sigitas Babilius.

Projekto herojų likimą ir šiemet, kaip ir penkerius metus iki šiol, spręs kompetentinga garsių, nusipelniusių šaliai Lietuvos žmonių komisija ir TV3 žiūrovai. Kasmet pagerbti ir pasidžiaugti žmonių žygdarbiais į apdovanojimų ceremoniją susirenka iškiliausios, garbingiausios šalies asmenybės, populiariausi Lietuvos pramogų, sporto, kultūros ir politikos veikėjai. Prie projekto šiemet prisijungia ir bankas „Nordea“.

„Prisidėti prie šios kilnios iniciatyvos nusprendėme norėdami parodyti gerų darbų ir pozityvumo svarbą formuojant Lietuvos ateitį ir jos visuomenę. Gerų žmonių paskatos turi būti įvertintos, o šie apdovanojimai, tikiu, ateityje taps nacionaline tradicija“, – teigia projekto „Lietuvos garbė 2011“ partnerio „Nordea Bank Lietuva“ generalinė direktorė Inga Skisaker.

TV3 televizija interneto svetainėje www.tv3.lt pakvies Lietuvos žmones nuo sausio 13 dienos siūlyti „Lietuvos garbės“ vertas paprastų žmonių istorijas. Jos bus pristatomos specialioje TV3 Žinių rubrikoje nuo vasario mėnesio. Iškilminga projekto „Lietuvos garbės 2011“ apdovanojimų ceremonija tradiciškai įvyks pavasarį.