I.Norkutė seriale vaidins pagiežingą turtuolę
Parašė Zaliukas· January 24 2011 01:31:02
Žavių plepučių vaidmenimis televizijoje išgarsėjusi aktorė Inga Norkutė keičia amplua. Šiuo metu ji filmuojasi naujame LNK seriale „Pavogta laimė“, kur vaidina pykčio ir pagiežos apsėstą moterį iš turtingos šeimos.

„Labai nenorėčiau savo personažo apibūdinti kaip nors vienareikšmiškai, - mintimis dalijasi Inga. – Mano vaidinama Brigita augo šeimoje, kuri visą gyvenimą vertėsi nelegaliu verslu. Tėvai ją ištekino iš išskaičiavimo, o jos vyras žuvo per žiaurų susišaudymą. Natūralu, kad ji pyksta ant viso pasaulio ir beatodairiškai siekia meilės, kurios jos gyvenime taip trūksta“.

Ko tik Ingos personažas nesigriebia, kad atkreiptų į save dėmesį – ir ryškiai dažosi, ir iššaukiančias iškirptes dėvi, ir svetimus vyrus vilioja.

Tiesa, realiame gyvenime nė viena iš šitų savybių Ingai nebūdinga. „Iš pradžių, kai filmavimo aikštelėje stilistės mane pirmąkart aprengė ir nugrimavo, aš net išsigandau, - prisipažįsta Inga. – Pasižiūrėjau į veidrodį ir aiktelėjau: „Vaje, kas šita senė?“ Bet paskui supratau, kad toks įvaizdis idealiai atitinka mano personažo charakterį.

Po truputį su juo susigyvenau, ir dabar jis man labai padeda kurti vaidmenį. Apskritai nesu iš tų aktorių, kurie suvaidina sceną ir lekia prie monitoriaus pasižiūrėti, kaip atrodo. Aš pasitikiu filmavimo grupe ir stengiuosi kuo geriau dirbti savo darbą. Visus vertinimus palieku žiūrovams“.

Naująjį I. Norkutės amplua LNK seriale „Pavogta laimė“ žiūrovai galės įvertinti jau labai greitai.