„Kelias namo“ kūrėjai šeštadienį vakaros be elektros
Parašė Zaliukas· March 25 2011 01:49:19

Tiek verslo struktūros, tiek privatūs asmenys – šeštadienį pusę devynių vakaro bent valandai išsijungs šviesas ir leis Žemei atsikvėpti. Australijoje, Sidnėjuje gimusi, o vėliau visame pasaulyje išplitusi iniciatyva labai priimtina ir ekologinės misijos lietuviško serialo „Kelias namo“ žmonėms.

Populiaraus TV3 serialo „Kelias namo“ kūrybinė grupė palaiko didžiausią pasaulyje aplinkos apsaugai skirtą kampaniją „Žemės valanda“, kuri kovo 26-ąją 20.30 val. suvienys daugiau nei milijardą žmonių visame pasaulyje. „Kelias namo“ režisierė Kristina Kunčinaitė kviečia ir savo grupės aktorius, ir juos mylinčius žiūrovus šeštadienį vakaroti jaukiai, romantiškai – prie žvakių.

„Mes ne tik pagal filmo scenarijų laikomės ekologijos. Kasdieniame darbe taip pat stengiamės gyventi harmonijoje su gamta. Pavyzdžiui, operatoriai niekada neišmeta kur papuolė nebeveikiančių elementų – renkame juos ir vežame utilizuoti, – filmavimo aikštelės kampe stovinčią panaudotų baterijų dėžę parodė K. Kunčinaitė. – Nors neretai filmuojame iki nakties, šeštadienį tikrai nefilmuosime. Visiems rekomenduojame bent valandą pabūti be elektros šviesos. Bus nauda ne tik gimtajai Žemelei, bet ir mums patiems, nes pasėdėti prie žvakių ne tik ekologiška, bet ir romantiška. Pabūkite tykumoje, malonioje prietemoje – pamatysite, koks tai poilsis sielai.“