Į kelionę išlydėti realybės šou „Aš myliu Lietuvą“ dalyviai
Parašė Zaliukas· May 25 2011 02:14:39

18 veržlių, jaunų, drąsių ir patriotiškai nusiteikusių jaunuolių iš Lietuvos širdies – Katedros aikštės – pradėjo kelionę po šalį. Realybės šou „Aš myliu Lietuvą“ dalyvius su kariniu orkestru išlydėjo LNK televizijos žvaigždės. Girdint šimtams žmonių Katedros aikštėje, laidų vedėjai būsimiesiems publikos numylėtiniams išsakė pačius nuoširdžiausius linkėjimus.

„Aistros viskam, ką darysite, ir ištvermės“, - linkėjo laidos „24 valandos“ vedėja Goda Alijeva.

„Įrodykite, kad iš tiesų mylite Lietuvą“, - sakė Gediminas Juodeika.

Eimutis Kvoščiauskas linkėjo ne tik degti noru laimėti realybės šou, bet ir padaryti daug gerų darbų Lietuvai.

„Pozityvių minčių ir gerų žinių“, - sakė LNK žinių vedėja Asta Dudurytė.

„Kuo daugiau dainų“, - šypsojosi Ona Kolobovaitė.

„Kryžminės ugnies“ vedėjas Raigardas Musnickas linkėjo, kad nekiltų kainos, o orų mergaitė Karolina Liukaitytė – gero oro.

Realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi dainininkė Vilija Matačiūnaitė prisipažino, kad vargu ar ryžtųsi dalyvavimui tokiame daug iššūkių reikalaujančiame TV projekte, o Vitalijus Cololo ryžtingai pasižadėjo vykti su „Aš myliu Lietuvą“ dalyviais, jei tik jį pakvies kelionėn.

Realybės šou dalyviai Katedros aikštėje buvo padalinti į tris simbolines komandas – geltoną, žalią ir raudoną, kiekvienai komandai buvo įteikta po Lietuvos trispalvę.

Po iškilmingo realybės šou dalyvių pristatymo jie buvo susodinti į limuzinus ir nuvežti paskutinę naktį pasilinksminti į pramogų klubą. Tačiau jau netrukus jų lauks pirmoji staigmena. Kelias per Lietuvą nebus ant limuzinų ratų. Tam, kad vienas jų laimėtų žemės sklypą, reikės ryžtis ne vienam iššūkiui, ir ne visi jų bus malonūs.

„Aš myliu Lietuvą“ premjera – jau kitą pirmadienį, gegužės 30 dieną, 20.10 val. per LNK.