Stanislovas Buškevičius Kaune kuria Holivudą
Parašė Zaliukas· May 27 2011 13:19:39

Paskutinėje šio sezono LNK laidoje „24 valandos“ jos autoriai žiūrovams pasiūlys dvi temas. Absoliučiai skirtingas, tačiau vienodai intriguojančias.

Ar gali būti, kad mūsų gyvenimus valdo nematomos jėgos? Kad ne mes patys, o jos apsprendžia mūsų veiksmus, nuotaikas, ir net gali pakreipti likimo vingius? 25-erių Tatjana patyrė tiek nesėkmių, kiek daugelis mūsų nepatiria per visą savo gyvenimą. Nelaimės ją lydi iki šiol, todėl jauna moteris galvoja esanti... užkeikta. Jos bėdos prasidėjo prieš dvejus metus, po itin sunkaus gimdymo. Dėl įvairių komplikacijų tik kelių valandų trūko, kad Tajana būtų iškeliavusi Anapilin. Ją išgelbėjo širdies persodinimo operacija. Deja, dabar moters būklė vėl sunki. Neseniai ji net aštuonias paras išbuvo komos būsenoje. Negana to, jos vaikelis persirgo meningitu ir apkurto. Dėl patirto milžiniško streso pradėjo byrėti ir Tatjanos santuoka.

„24 valandos“ pagalbos kreipėsi ne tik į psichiatrą Dainių Stasiūną, bet ir žinomą parapsichologą Vladimirą Azanovą. Jis nuramino Tatjaną – ji tikrai neprakeikta. Be to, Tatjanos vaikas šiuo metu jau girdi. Pinigų tam reikalingai operacijai paaukojo visiškai nepažįstami, tačiau neabejingi žmonės. Tad pasitvirtino sena taisyklė – tamsiausias metas visuomet būna prieš aušrą.

Kita tema – puikiai visiems pažįstamas Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius sumanė Laikinojoje sostinėje įkurti Kino studiją. Net ir patalpos Senamiestyje jai jau numatytos. O aštrialiežuviai šį Holivudo ir Bolivudo jaunesnįjį brolį jau spėjo pakrikštyti “Kauno blūdu“. Tačiau niekuomet vietoje nenustygstantis jaunalietuvis, prieš savivaldybių rinkimus save vadinęs “naujuoju Kauno šerifu“, neketina lengvai pasiduoti. Jis jau buria komandą, kursiančią Lietuvoje dar neregėto meninio lygio filmus ir svajoja apie tarptautinių kino festivalių apdovanojimus. Tik viena bėda – vicemeras nemato Lietuvoje aktorių, kurių profesionalumas atitiktų jo aukštus meninius reikalavimus. Ar tik neteks puikią fizinę formą kiekviena pasitaikiusia proga demonstruojančiam Stanislovui Buškevičiui pačiam stoti prieš kino kamerą?

Sezono pabaigtuvės su puikaus humoro doze „24 valandose“ – penktadienį 17.40 per LNK.