Irūna užims O.Pikul vietą TV eteryje
Parašė Zaliukas· June 16 2011 02:30:50

Pramoginėje informacinėje LNK laidoje „Kažkas atsitiko“ – permainos. Vieną projekto vedėjų – Oksaną Pikul naujame sezone pakeis merginų grupės „Studentės“ narė Irūna Puzaraitė. Nors apie pasikeitimus O. Pikul naujienų portalui DELFI sakė nieko nežinanti, projekto kūrėjai internete jau paviešino naujojo sezono laidų anonsą, kuriame drauge su aktoriumi Karoliu Sakalausku filmavosi I. Puzaraitė.

„Tokios informcijos neturiu, tikrai nieko nežinau. Geriau klauskite kūrėjų“, – tepasakė populiarios merginų grupės lyderė O. Pikul.

Tuo metu I. Puzaraitė buvo kalbesnė ir tikino, jog labai džiaugiasi, kad naujame LNK sezone ves net dvi laidas. Mergina jau nusifilmavo ir humoro laidos „Pričiupom!“, ir „Kažkas atsitiko“ anonsuose.

„Laidų vedimas man nebe naujiena. Nesitikėjau, kad mane atrinks vesti „Kažkas atsitiko“, nes prodiuseriai darė mini kastingą iš trijų merginų, tačiau pasirinko mane. Ši laida – antroji, kurią vesiu naujame sezone. Šiaip man labai patinka ir viskas labai smagu, tikiuosi, apsidirbsiu. Svarbiausia, kad mane suptų smagi kompanija“, – DELFI kalbėjo I. Puzararaitė.