E.Knispelis stoja prie LNK laidos „24 valandos“ vairo
Parašė Zaliukas· July 25 2011 21:12:59

Naujajame LNK sezone prie laidos „24 valandos“ vairo stos garsus TV žurnalistas Egidijus Knispelis. Kartu su penkių jaunų bei energingų žurnalistų komanda E. Knispelis LNK žiūrovams ruoš net penkias laidas per savaitę.

Laida praneš kasdienines Lietuvos aktualijas, nušvies pačius karščiausius įvykius visuomenės gyvenime. „24 valandų“ komandai iškelti aukšti reikalavimai - ne tik kalbėti apie problemas, bet ir keisti pačią situaciją, būti įvykių centre ir kovoti už teisingumą.

Studijoje E. Knispelis aptarinės susidariusią situaciją su laidos svečiais ir ieškos sprendimo, kaip padėti žmogui. Žiūrovai patys galės asmeniškai susisiekti su laidos žurnalistais ir bendrauti jiems rūpimais klausimais.

„Būsime greitosios pagalbos grupė visiems gyvenimo atvejams. Jeigu turite problemą, kurios nesugebate išspręsti, paskambinkite mums. Mes ne pranešinėsime apie problemas, o jas spręsime. Jeigu nepajėgsime, paaiškinsime, kodėl. Lietuvoje yra daug žmonių, patekusių į įvairias nemalonias konfliktines situacijas. Mes būsime jiems“, - sako Egidijus Knispelis.

Dramos, kriminalai, neteisybė ir Lietuvos žmonių gyvenimai – kiekvieną darbo dieną atsinaujinusioje LNK laidoje „24 valandos“.