Naujame TV3 sezone V.Šapranauskas teisėjaus „Lietuvos talentuose“
Parašė Zaliukas· August 01 2011 03:01:24

Nauji šou „Be komentarų“ ir „100 000 € grynais“, „Beatos virtuvė“ ir „Susitikime virtuvėje“, kultiniai serialai „Nusivylusios namų šeimininkės“ ir „Daktaras Hausas“, „Moterys meluoja geriau“ ir „Naisių vasara“, Europos vyrų krepšinio čempionato kovos, kasdienis aktualių ir gyvenimiškų pokalbių šou „Ką manai?“, publicistika – tai tik dalis naujienų, kurias TV3 televizijos žiūrovai pamatys naujame sezone „Mano TV3. Čia šviesu!“. Naujausia milžiniško populiarumo sulaukusio projekto „Lietuvos talentai“ žinia – naujas teisėjas – Vytautas Šapranauskas!

Populiarus aktorius, TV3 projektų „Šok su manimi“ ir „Chorų karai“ vedėjas, tikras iškalbos meistras V. Šapranauskas naujajame televizijos sezone talkins ir „Lietuvos talentų“ senbuviams teisėjams – dainininkams Marijui Mikutavičiui ir Rūtai Ščiogolevaitei.

„Naujas teisėjas net neįsivaizduoja, koks sunkus darbas jo laukia. Jam teks padirbėti iš peties!“ – intriguoja projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas ir priduria: „Mes turime tokių puikių talentų, kokių Šapras net nesapnavo!“

Prodiuseris džiaugiasi – šiemet į atrankas susirinko įspūdingai daug norinčiųjų išgarsėti, pasidalinti savo talentu su TV žiūrovais: „Rūtai, Marijonui ir Vytautui nebus lengva šį sezoną. Vykdydami „Lietuvos talentų“ atrankas sutikome begalę talentingų, ‚fainų‘, perspektyvių žmonių visoje Lietuvoje. Kaip įprasta, dauguma trokšta dainuoti, tačiau trečiajame projekto sezone išvysime ir kitokių stiprių pasirodymų, pavyzdžiui, – cirko numerių. Tarp dalyvių tikrai yra perliukų, iš kurių pačius geriausius teks išrinkti teisėjams.“

Pats V. Šapranauskas nedaugžodžiauja – viską jis pasakys pačiame šou, kuris TV3 eteryje startuos su nauju sezonu „Mano TV3. Čia šviesu!“ nuo rugpjūčio 29 dienos ir bus rodomas sekmadieniais.

„Teisėjauti mokiausi net dvejus metus – iš paties maestro Jurijaus Smorigino – projekte „Šok su manimi“. Sukaupiau nemažai patirties...“, – šypsosi naujasis „Lietuvos talentų“ teisėjas.

Projektas „Lietuvos talentai“ kuriamas pagal beprotiško populiarumo sulaukusį britų „Britain‘s Got Talent“, startavusį 2007-aisiais.

Trečiasis „Lietuvos talentų“ sezonas – jau šį rudenį, naujajame TV3 sezone „Mano TV3. Čia šviesu!“ nuo rugpjūčio 29 dienos!