06/12/2022 12:56
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Sveiki

„Netobuli genai“ – kriminalinis serialas, įkvėptas tikros brolių istorijos: kodėl už nusikaltimą įkalintas ne tas žmogus?
„Netobuli genai“ – kriminalinis serialas, įkvėptas tikros brolių istorijos: kodėl už nusikaltimą įkalintas ne tas žmogus?Kiek esame pasiruošę padaryti dėl turtų? Ar staigaus praturtėjimo akivaizdoje galime išlikti ištikimi sau ir nepamesti galvos dėl pinigų? Būtent tokius klausimus užduos nuo gruodžio 6-osios TV6 eterį užkariausiantis vienas geriausių kriminalinių serialų, įkvėptas neįtikėtinos brolių dvynių istorijos, „Netobuli genai“.

Serialas apie vieną garsiausių XXI a. deimantų vagysčių seks dviejų brolių dvynių pėdsakais.

Mįslingas Belgijoje įvykdytas nusikaltimas sudomina tyrėjus, o kaltininkas, arba bent jau kaip manoma tuo metu, pasodinamas į kalėjimą. Tačiau vėliau išaiškėja, kad teisėsauga nusitaikė ne į tą asmenį – įkalinamas ne tikrasis vagis, o jo brolis.

Sunku patikėti, tačiau tokia istorija Lietuvoje yra nutikusi ir iš tiesų...

Seriale šie broliai sukelia tikrą sumaištį. Tiesa, jiedu – skirtingi. Vieną valdo materialūs dalykai, o kitas yra linkęs gyventi vedamas tik sportinio intereso.

Kaip pasakoja serialą režisavęs Raimundas Banionis, kine varomosios jėgos yra be galo svarbios, o pinigai – viena suprantamiausių to formų žiūrovams – yra svarbiausia jėga šiame seriale.

„Kad pinigai gali užvaldyti, žmonės kalbėjo nuo seniausių laikų, pradedant Viljamo Šekspyro pjesėmis, virtusiomis filmais su Al Pacino. Labai gaila, tačiau tokie atvejai pasitaiko tikrai gana dažnai. Vieniems žmonėms pinigai yra priemonė gyventi, o kitiems tai – tikslas. Tokiu atveju, lauk nelaimės… Kai pinigai tampa tikslu, susimaišo vertybės, tikslai, gėrį ima keisti blogis. O kai pinigai yra tik priemonė gyventi, tai – natūralu, nėra kenksminga. Juk kiekvienas, pavyzdžiui, turime valgyti, kad išgyventume“, – sako režisierius.

„Auksinį scenos kryžių“ laimėjusiam aktoriui Martynui Nedzinskui šiame seriale teko gana sudėtinga užduotis – sukurti net ne vieną, o du pagrindinius vaidmenis – abu dvynius.

Anksčiau tik prieš daugelį metų kartu su Martynu dirbęs R. Banionis savo ruožtu negaili aktoriaus meistriškumui pagyrų.

„Manau, kad jam tą padaryti pavyko labai subtiliai. Tačiau net tada, kai Martynas tebuvo studentas, jis jau buvo labai gabus. Svarbu suprasti, kad kine tai, kad aktorius yra geras, dar nereiškia, kad jis gali vaidinti bet ką. Kine personažą kuriantis aktorius turi turėti būtent tam vaidmeniui tinkančią išvaizdą, jam turi tikti jo herojus, ir, žinoma, būtinas talentas. Martynas visuomet buvo ir gabus, ir talentingas – tą matome dabar, bet visa tai jam būdinga buvo ir anksčiau“, – sako režisierius.

R. Banionis pasakoja, kad iššūkių, kuriant serialą, patirti teko ir kūrybinei komandai.

Vienas jų – ryškus oro sąlygų skirtumas, kai filmuojant Lietuvoje temperatūra buvo stabili, kiek virš 0, o Rygoje – ne tik stiprus minusas, bet ir tiek sniego, kiek jo niekuomet nėra buvę.

Dabar, žvelgdamas atgal, R. Banionis tokia situacija džiaugiasi.

„Tai paveikė ir patį siužetą, tačiau dabar manau, kad visa tai išėjo į gerą – kine labai svarbu pagauti tai, ką siūlo pats gyvenimas. Ne visuomet reikia bėgti nuo neplanuotų situacijų – kartais pats gyvenimas yra turtingesnis nei mūsų fantazija“, – sako jis.

Puikių aktorių bei įspūdingų veiksmo scenų kupinas detektyvinis serialas pakvies žiūrovus įtraukiančiai istorijai bei svarbiausiems klausimams – ar galime išlikti žmogiškais visą gyvenimą ir nepasiduoti vienadienėms vertybėms? Atsakymai – jau netrukus.

Serialas „Netobuli genai“ – nuo gruodžio 6 d., pirmadieniais-ketvirtadieniais 21 val. per TV6!
LRT palikusi Edita Mildažytė grįžta į ekranus: esame tiesiog žmonės – mylintys, klystantys ir visuomet trokštantys laimės
LRT palikusi Edita Mildažytė grįžta į ekranus: esame tiesiog žmonės – mylintys, klystantys ir visuomet trokštantys laimėsKurį laiką TV eteryje nematyta Edita Mildažytė atveria savo namų duris nuoširdiems, giliems, bet sykiu ir elegantiškai lengviems pokalbiams su bičiuliais ir visuomenę dominančiais žmonėmis. Tai, kad Editą iš tiesų domina jos pašnekovų mintys, emocijos, išgyvenimai, nuo lapkričio 4 dienos pajus kiekvienas Delfi TV žiūrovas.

Nors kurį laiką iš TV eterio Edita buvo dingusi, pauzės nepajuto ir iš esmės nuo darbo neatitrūko – garsi žurnalistė buvo užsiėmus kitos laidos filmavimu, kūrimu, taip pat rinko medžiagą filmui.

„Tik neseniai žmonės ėmė klausti, kur dingau, – šypteli E. Mildažytė. – Tad aš džiaugiuosi galėdama atsakyti, kad netrukus vėl pasimatysime „Pas Editą”, tik šįkart – Delfi TV eteryje. Per tą laiką filmavimams pritaikiau naują erdvę savo sodyboje – dabar patogu bus ne tik mano svečiams, bet ir man pačiai.“

Internetinėje televizijoje patirties turinti Edita įsitikinusi, kad būtent šiam transliavimo būdui priklauso žurnalistikos ateitis. Žmonėms šis būdas lengviau prieinamas, o mėgautis mėgstamu turiniu galima būnant bet kurioje pasaulio vietoje.

„Sklaidos galimybės su įprasta televizija absoliučiai nepalyginamos – tik spėk ką pasakyti, tuoj būsi pastebėtas ir aprašytas. Tačiau turinys bet kokiu atveju privalo būti patrauklus ir įdomus, – įsitikinusi garsi TV laidų vedėja.

Ji pateikė ir originalų metaforišką palyginimą. – Štai degalinė – puiki vieta parduoti visokius produktus. Ten yra visko, pradedant dešrainiais, baigiant spauda. Tačiau tie, kurie nevairuoja, į jas juk niekada neužeina. Antra vertus, automobilių vairuotojai net neįsivaizduoja, kaip atrodo traukiniai. Visgi, šiandienos žmogus vairuoja, važinėja dviračiu,o kartais tą dviratį dar įsikelia ir į traukinį.“

Laidos „Pas Editą“ kūrėja apie žiūrovų auditoriją kalba su šypsena – pasak E. Mildažytės, ji gali patikti įvairaus amžiaus pomėgių žmonėms.

„Tai bus pusvalandis pokalbiams apie mūsų visų esmę, leidžiantis pailsėti nuo neišvengiamų aplinkybių – karų ir pandemijų, nes net ir per jas gyvenimas tęsiasi, o mes esame tiesiog žmonės – mylintys, klystantys, teisiantys, auginantys ir ieškantys ir visuomet trokštantys laimės, – sako moteris. – Dar patiks tiems, kurie pavargo nuo pasaulio gelbėtojų, didvyrių, niekada neklystančių. Kalbėsiu su man mielais žmonėmis apie dalykus, kurie įdomūs man – tikiuosi, jie patiks ir sudomins ir žiūrovus.“

Garsi moteris įsitikinusi, kad gyvename keistais laikais, kai pasaulyje pilna lyderystės mokytojų, tačiau tikrų lyderių – nepakanka, todėl laidoje aktualijų temomis diskutuojama nebus. Žurnalistė pasikartoja, kad „Pas Editą“ žiūrovai, prie puodelio arbatos stėbėdami šiltus ir smagius pokalbius, galės atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius.

„Pašnekovai taps mano svečiais – juk juos kviesiu į savo namus!“, – šypsosi Delfi TV laidos vedėja.

Laida „Pas Editą“ – nuo lapkričio 4 dienos Delfi TV ir portale delfi.lt.
Dvynius seriale „Rimti reikalai“ vaidinantis V. Kupšys: jaunystėje persekiojęs klausimas neleido ramiai gyventi
Dvynius seriale „Rimti reikalai“ vaidinantis V. Kupšys: jaunystėje persekiojęs klausimas neleido ramiai gyventiRyškus, itin talentingas LNK serialo „Rimti reikalai“ aktorius Vytautas Kupšys prisipažino, kad jo gyvenimą lydi ne tik gražūs ir malonūs dalykai, bet ir blogosios jo asmeninės savybės, kurios neretai jį patį trikdo. Pasak jo, vienas jaunystėje persekiojęs klausimas neleido ramiai gyventi.

„Kantrybės neturiu juodai! Kas mane pažįsta, tą puikiai žino. Pedantiškumas irgi man labai trukdo, nes jo yra per daug. O šiaip dar vienas dalykas, kuris man trukdydavo, ypač jaunystėje, karjeros pradžioje, tai klausimas, kuris neduodavo ramybės tik ryte pramerkus akis. Tas klausimas: dėl ko tu gyveni? Žinoma, dabar, su amžiumi, jau nebe taip. Tačiau jaunystėje tas mane tiesiog ėsdavo kaip koks kirminas. Dabar suprantu, kad yra tikras absurdas galvoti, kad gyvenime privalai padaryti kažką ypatingo. Juk gyveni tam, kad gyventum. Kai esi jaunas, atrodo, kad privalai nuversti kalnus, lėkti, daug daryti, o juk iš tikrųjų gyvenimas ir yra tada, kai tu gyveni. Nes kitu atveju, tiesiog visas jis prabėgs nepastebimai“, – šį ketvirtadienio vakarą 2TV laidoje „Monikos užkulisiai“ atviraus V. Kupšys.

Kalbėdamas apie savo asmeninį gyvenimą, išgyvenimus ir baimes, Vytautas atvirai sako, kad nei vienatvės, nei būti vienišas jis nebijo. Tačiau atskleidžia, kad jam kelia didelį nerimą. „Vienas galėčiau gyventi dienų dienas. Nebijau būti nei vienas, nei vienišas, nes kol tu sveikas, tau nereikia to bijoti. Bijoti reikia, kai pats negali savimi pasirūpinti, ir fiziškai esi nuo kažko priklausomas, tuomet viskas. Šitas mane gąsdina labiausiai. Nežinau, ar tai ištverčiau. Tai labai sudėtingas dalykas“, – dalinosi serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė V. Kupšys.

Ne vieną ryškų vaidmenį atlikęs teatro, kino ir televizijos aktorius pripažįsta, kad kūryba jo gyvenime užima labai svarbią vietą. Jis džiaugiasi gebėdamas įsikūnyti į įvairius personažus, kurie gali būti visiškai skirtingų charakterių. Todėl iššūkis, su kuriuo jis susidūrė LNK seriale „Rimti reikalai“, jam nesukėlė didelio streso. „Taip, šiame seriale įkūniju du visiškai skirtingus personažus, brolius dvynius – Kraftą ir Tomą. Kraftas – žiaurus, šaltakraujis mafijos atstovas, o jo brolis Tomas – žemaitiškai kalbantis, humoro nestokojantis, visai kitokio charakterio žmogus. Tomą man vaidinti dabar yra kur kas įdomiau. Tokio mužiko nesu turėjęs nei kine, nei televizijoje, nei teatre. Aš esu įvairiaplanis aktorius, nesu tas, kuris gebėtų įkūnyti tik vieno charakterio personažus, ir dėl to labai džiaugiuosi“, – šypsenos veide neslėps aktorius.

Daug išskirtinių istorijų iš Vytauto Kupšio gyvenimo – jau šį ketvirtadienio vakarą, laidoje „Monikos užkulisiai“, 22 val., tik per 2TV.
Prieš mėnesį vedęs aktorius A. Eisimantas apie šeimos sąvoką: „Niekas už mus negali nuspręsti, kas mums yra šeima“
Prieš mėnesį vedęs aktorius A. Eisimantas apie šeimos sąvoką: „Niekas už mus negali nuspręsti, kas mums yra šeima“Prieš dvejus metus televizijos šokių projektas suvedė aktoriaus Arnoldo Eisimanto ir šokėjos Ievos Konopliovaitės kelius. Mažiau nei prieš mėnesį pora nusprendė savo draugystę įprasminti duodami vienas kitam santuokos įžadus. Neslėpdamas šypsenos veide aktorius pasakoja, kas pasikeitė jo gyvenime po vedybų. „Keičiasi daugybė dalykų – visi žmonos dokumentai, atsiranda žiedai ant pirštų, keičiasi statusas, nes visiems išdidžiai galiu sakyti: „Štai mano žmona“. O jeigu rimtai, tai supranti kokią atsakomybę prisiimi, bet tuo pat metu ateina ir vidinė ramybė, pilnatvė. Tai yra net ne žingsnis į priekį, o du žingsniai į priekį, nes juos žengi ne vienas. Tiesa, mudu su Ieva medaus mėnesį jau turėjome prieš vestuves. Mums vis taip gaunasi, kad beveik viską darome ne taip kaip visi“, – juokiasi LNK serialo „Rimti reikalai“ aktorius

Paklaustas, kas jam yra meilė ir šeima, aktorius neieško žodžių kišenėje bei teigia nepritariantis Lietuvos valdžiai partnerystės klausimu. „Vienoje sveikinimo atvirutėje radome draugų palinkėjimą. Ten buvo parašyta Dave Meurer citata: „Sėkminga santuoka yra ne tuomet, kai du tobuli žmonės randa vienas kitą, o kuomet du netobuli žmonės mokosi mėgautis tarpusavio skirtumais“. Ar aš ką tik savo žmoną pavadinau netobula? Tikiuosi, ji šito nepaskaitys. O šiaip aš pritariu šiai minčiai, kad įsimylima dėl trūkumų. O šeima, visiems ji gali būti skirtinga. Aš su dideliu siaubu akyse stebiu tai, ką daro mūsų politikai šiuo klausimu. Niekas, visiškai niekas už mus negali nuspręsti kas mums yra šeima. Kažkam šeima yra septyni šunys gyvenantys namie, nes nieko žmogus daugiau gal neturi. Kitam šeima gal yra geriausias draugas. Šeima yra ta artimiausia aplinka, dėl kurios gali pasiaukoti. Šeima yra tie žmonės, kurie suteikia tau namų jausmą“, – mintimis dalinosi A. Eisimantas.

Nepaisant prabėgusios gražiausios ir kupinos jausmų vasaros A. Eisimantas vėl pasinėrė į darbus. Nors, kaip teigia pats aktorius, visi jo darbai ir yra jo hobiai. Kalbėdamas apie LNK serialą „Rimti reikalai“, kuriame jis kuria Henriko personažą, Arnoldas neslepia džiugesio. Šis vaidmuo – kitoks, ir leido jam atsiplėšti nuo persekiojamos saldaus ir tvarkingo serialų herojaus etiketės.

„Faktas vienas – Henriko personažą aš labai pamilau. Esu labai laimingas, kad gavau nemažai kūrybinės laisvės. Ta laisvė man padovanojo galimybę paieškoti naujų aktorinių spalvų. Henriką bandau piešti visai kitokį, nei man įprasta. Tikiuosi, kad mano eksperimentai pavyko, nes naujajame sezone Henrikas kaip reikiant įsilies į jau žiūrovų pamėgtų personažų gretas. Pažadu, kad Henrikas bus labai spalvingas personažas ir padovanos daug netikėtų siurprizų serialo žiūrovams. Bus daug, labai daug rimtų reikalų“, – kalbėjo aktorius

Nepraleiskite serialo „Rimti reikalai“ su Arnoldu Eisimantu kiekvieną pirmadienį-ketvirtadienį, 21 val., per LNK.
Po slaptų vestuvių su trenksmu į serialą grįžęs aktorius M. Vaitiekūnas atskleidžia: „Šiame sezone bus visko“
Po slaptų vestuvių su trenksmu į serialą grįžęs aktorius M. Vaitiekūnas atskleidžia: „Šiame sezone bus visko“Prieš mažiau nei mėnesį aktorius Mantas Vaitiekūnas kartu su mylimąja Aira, stovėdami ant Dubingių piliakalnio, vienas kitam prisiekė amžinąją meilę. Aktorius apie nedaugžodžiauja, nes tiki, kad laimė mėgsta tylą, todėl asmeninius išgyvenimus nori pasilikti tik sau. „Taip, aš vedžiau! Vedžiau moterį, kurią myliu. Viskas vyko artimame draugų rate, gamtoje, pagal baltų tradicijas, kadangi abu mylime gamtą. Žinoma, kad esu laimingas, toks buvau ir iki vedybų, ir toks jaučiuosi po jų“, – trumpai apie santuoką pasakojo aktorius M. Vaitiekūnas.

Besimėgaudamas vedybiniu gyvenimu, po pertraukos, aktorius vėl paniro į kūrybinius procesus. Grįžęs į LNK serialo „Rimti reikalai“ filmavimo aikštelę M. Vaitiekūnas atskleidė, ko jam labiausiai trūko ir ko jis pasiilgo. „Apie galutinį rezultatą kalbėti sunku, kol dar nematei vaizdo. Šiandien žiūrovai galės įvertinti. O procesas visuomet yra žavus, linksmas, ir juokingas, ko man labiausiai ir trūko. Žinoma ekrane taip neatrodo, bet darbas už kameros labai linksmas. Buvau labai pasiilgęs šios filmavimo aikštelės“, – kalbėjo serialo „Rimti reikalai“ aktorius.

Jau šį pirmadienio vakarą serialo „Rimti reikalai“ gerbėjai galės mėgautis ne tik pamėgtais personažais, bet ir intriguojančiais ir įtampą keliančiais scenarijaus vingiais, kurie su kiekviena serija taps vis aštresni. Su didele intriga pasibaigęs ketvirtasis sezonas žiūrovams iškėlė mįslę.

„Šiame sezone bus visko. Ir tas karo dvelksmas yra visą laiką. Mes su Hardu (akt. Josif Baliukevič) vis pykstamės, taikomės, pykstamės, taikomės, kaip koks vyras ir žmona. Tiesa, seriale moterys jau kitaip kariauja, kitomis priemonėmis. Todėl net nežinau, kas yra baisiau ir pavojingiau gyvenime – vyras ar moteris. Su Josifu gyvenime nebendraujame, susitinkame tik filmavimo aikštėje, tačiau kol nevaidiname, mūsų santykiai tikrai ne tokie, kaip seriale. Josifas labai švelnus ir jautrus žmogus, kaip ir aš pats“, – kolegai gražių žodžių negailėjo M. Vaitiekūnas.

Pirmoji, naujojo LNK „Rimtų reikalų“ sezono serija – jau šį pirmadienio vakarą 21 val., joje žiūrovams paaiškės ketvirtajame sezone palikta intriga.
TV3 sezono naujiena: Audrius Bružas atskleis pomėgius sėkmingais verslais pavertusių drąsių lietuvių istorijas
TV3 sezono naujiena: Audrius Bružas atskleis pomėgius sėkmingais verslais pavertusių drąsių lietuvių istorijasJau visai netrukus TV3 televizija žiūrovus prie ekranų pakvies ir dar vienai rudens sezono naujienai, laidai „Sėkmės istorijos“. Čia savo charizma bei smalsumu žavės puikiai visiems pažįstamas aktorius, improvizacijos meno ekspertas ir verslininkas Audrius Bružas. Žinomas vyras kassavaitinės šeštadienio laidos metu kalbins įdomius ir sėkmingus pašnekovus – tokius, kurie kadaise nepabūgo siekti savo svajonių ir šiandien yra įkūrę nuosavus verslus.

Audrius ne tik aiškinsis verslių žmonių sėkmės paslaptis, tačiau atsiskleis ir kaip improvizacijos meno virtuozas – kiekvienos laidos metu žiūrovams šypseną kels improvizuodamas įtampą keliančias kasdienes situacijas, rašoma pranešime spaudai.

Laidos herojai – tai darbštūs ir drąsūs žmonės, įkūrę nedidelius ir inovatyvius verslus, gimusius iš įvairių pomėgių ar tiesiog noro gyventi kitaip.

Šie žmonės – lygiai tokie patys, kaip ir kiekvienas mūsų. Jie svajoja apie geresnį rytojų ir kasdien laviruoja tarp asmeninės gyvenimo laimės bei sėkmės profesiniame kelyje. Vis dėlto prieš kurį laiką samdomą darbą iškeitę į nuosavus verslus, šiandien jie žiūrovus gali padrąsinti nebijoti fantazuoti, imtis veiksmų tų fantazijų įgyvendinimui ir taip mažais žingsneliais paskatins patiems tapti savo gyvenimo kalviais.

Audrius tikina, kad kiekvienas susitikimas su laidos pašnekovais jam dovanoja vis naują, neįtikėtiną pamoką, moko kantrybės ir motyvuoja pačiam būti drąsesniam. Vyras pažada, jog kartu su juo leidęsi į pažintis su neeilinėmis asmenybėmis, laidos žiūrovai perims herojų optimizmą, patirs pačias geriausias emocijas, ir, galbūt, patys ryšis savo gyvenimo bei karjeros pokyčiams.

„Laidoje bus rodomos neišgalvotos istorijos. Jos – tikros ir išjaustos, kupinos nesuvaidintų emocijų. Sutikite, juk šiais laikais tikrumo lieka vis mažiau... Ir, jeigu šiame vis skubančiame pasaulyje, mes vis dar galime susidurti su tikru ir nesuvaidintu nuoširdumu, tai yra neįkainojama vertybė. Tad kviečiu žiūrovus stebėti mano susitikimus su tikromis asmenybėmis ir kartu prasmingai praleisti laisvą laiką“, – sako būsimos laidos vedėjas.

Šiandien, kai jau nebesuspėjame sekti nuolat augančių maisto ar elektros kainų, vis aktualesnės tampa taupymo, tvaresnių kasdienių įpročių, išlaidų planavimo ir asmeninių finansų temos. Todėl norėdamas padidinti mūsų žinių bagažą šiose srityse, Audrius kalbins ir banko specialistus. Pastarieji pasidalins naujausia informacija, geriausiais pavyzdžiais ir naudingiausiais patarimais.

Nauja laida „Sėkmės istorijos“ – nuo rugsėjo 10 d. šeštadieniais, 9.30 val. per TV3!

Giedrė Talmantienė – apie šalį, į kurią pažadėjo nesugrįžti, besikeičiančius žiūrovus ir prieš trejus metus padarytą esminį sprendimą
Giedrė Talmantienė – apie šalį, į kurią pažadėjo nesugrįžti, besikeičiančius žiūrovus ir prieš trejus metus padarytą esminį sprendimąŽurnalistė, LNK televizijos laidos „Nuo... Iki...“ vedėja bei redaktorė Giedrė Talmantienė – tai asmenybė, gebanti žiūrovus pritraukti prie ekranų jau dešimtmečius. Artėjat naujam TV sezonui, Giedrė pasakoja apie keliones, kurios yra svarbi jos asmeninio ir darbinio gyvenimo dalis, patirtį televizijoje bei pusiausvyros ir balanso paieškas gyvenime, kuris yra pilnas ne tik džiaugsmo, bet ir įtampos bei netikėtų iššūkių.

– Pastaraisiais mėnesiais daug keliavote bei dalinotės vaizdais ir istorijomis savo socialinių tinklų paskyrose. Kuri kelionė Jums buvo įsimintiniausia bei palikusi didžiausią įspūdį?

– Per pastaruosius mėnesiu teko apsilankyti Baku, Kretos saloje, Venecijoje, Berlyne. Visos mano kelionės buvo įdomios, tačiau šįkart likau sužavėta Azerbaidžanu, tiksliau, jo sostine Baku. Švarutėlis, tarsi nupraustas miestas. Atskridome anksti ryte, gatvės dar pustuštės, todėl važiuojant nuo oro uosto iki senamiesčio buvo galima gerai apžiūrėti miestą. Gražu, žalia, nepaprastai tvarkinga. Baku gyventojai, beje gali net niekur nekeliauti. Norit čia paplaukioti venecijietiška gondola – prašom, pakrantėje pastatyta miniatiūrinė Venecija. O restoranai ar kavinės joje įrengti stilizuotuose rūmuose. Jeigu vietiniai negali nuvykti į Londoną, tai Londonas arba bent vienas jo simbolių gali atvyks pas juos – Baku Apžvalgos ratas, tai tikra „London Eye“ kopija, kuris kasmet pritraukia tūkstančius lankytojų.

Taip pat džiaugiuosi praleistu laiku Berlyne. Skridau specialiai dėl savo mylimos grupės „ColdPlay“, nusprendžiau, jog noriu išgirsti jų dainas gyvai. Pagalvojau, o kas jeigu grupė nuspręs išsiskirti ir nepamatysiu jų grojančių gyvai? Magiška patirtis jausti muziką su tūkstantine minia klausytojų. Ir matyti, jog gyvenimas po pandemijos grįžta į vėžias.

– Esate minėjusi, jog Venecija, tai miestas, į kurį vis sugrįžtate. Ar tai yra vieta, kuri Jums yra ypatinga? Galbūt Venecija Jums sukelia nostalgiškus jausmus?

– Nors kelionė į Veneciją šią vasarą buvo darbinė, laikas šiame mieste – visada ypatingas. Pirmą kartą Venecijoje apsilankiau, kai dar buvau studentė, tačiau tuo metu tikrai nepajutau, koks viliojantis ir romantiškas šis miestas. Minios turistų, grūstis gatvelėse, labiau atsimenu jausmą, kaip norėjosi surasti kokią nors ramesnę vietą. Beje pavyko, nes pirmąją savo picą ne tik Venecijoje, bet apskritai Italijoje, valgiau pašte. Tiksliau, kitame jo kambaryje, kur buvo tik picas kepantis dviejų staliukų bariukas. Lankydamasi čia nebe pirmą kartą, galiu pasakyti, kad pažinti Veneciją vienos dienos tikrai neužtenka – jos grožis slypi ne turistų pamiltose vietose, o vietinių žmonių istorijose. Jie yra tikrieji gidai, padedantys pažvelgti į šį miestą kitomis akimis. Dažnai pagalvoju, jog jeigu kažkas filmuotų laidą apie Vilnių, kalbinamas žmogus norėčiau būti aš. Vilnių labai myliu ir mielai apie jį papasakočiau viską, ką žinau.

Džiaugiuosi, jog mano darbas suteikia galimybę susipažinti su begale skirtingų žmonių, atrasti vietas, į kurias turistas galbūt niekada neužklystų. Dabar filmuodami laidą Venecijoje turėjome galimybę pamatyti kaip gaminami fantastiški gobelenai ir audiniai, tokiomis staklėmis, kurios nesikeičia daugiau nei šimtmetį. Audėja jose tarsi šoka. Beje, šioje vietoje dažnai girdėjome žodžius – paslaptis arba šio rašto filmuoti negalima, nes čia medžiagas savo naujoms kolekcijoms užsakinėja garsiausi mados kūrėjai.

– Kaip vyksta pasiruošimas naujam LNK sezonui?

– Kartais juokauju, jog „Nuo Iki” – televizijos dinozauras. Iš tiesų atrodo neįtikėtina, jog ši laida pradeda jau 29-ąjį sezoną. Todėl prasidedant naujam sezonui, su komanda stengiamės atrasti kažką naujo, dar nematyto ir neparodyto. Bėgant metams, žiūrovus dominantys dalykai keičiasi – jei anksčiau daugiausia susidomėjimo sulaukdavo garsenybės, prabanga dvelkiantis gyvenimo būdas bei jo užkulisiai, tai dabar – paprasti žmonės su nepaprastomis istorijomis. Pastarųjų metų įvykiai pasaulyje visiems buvo ir tebėra emociškai sunkūs, tad pastebėjau, jog žiūrovai yra ištroškę pozityvumo. Dažnai pagrindinis mūsų istorijų kabliukas – laidos herojų patirtys, kurias galėčiau pavadinti gatavu sėkmės receptu, tai gali įkvėpti ir kitus kažko imtis, keisti savo gyvenimus į gerąją pusę.

– Vedėjos ir redaktorės darbas išties labai intensyvus – kaip Jums pavyksta atrasti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo?

– Jeigu manęs to būtų paklausę prieš trejus metus, turbūt sunkiai būčiau radus tinkamą atsakymą – supratimas apie pusiausvyrą atėjo tik po to, kai daugybę metų dirbau nežiūrėdama jokių darbo valandų. Dabar pusiausvyros atradimą galiu apibūdinti vienu žodžiu – poilsis. Seniai reikėjo, bet nepavyko, nes manau, kad viską geriausiai padarysiu tik pati. Tačiau pati galiu tik į ligoninę atsigulti, todėl labiausiai džiaugiuosi, kad pagaliau išmokau planuoti darbo laiką ir rasti jo sau. Seniai žinomi patarimai, bet jie tikrai veikia. Supratau, kad be manęs pasaulis nesustos, atradus balansą, darbus galiu atlikti daug efektyviau. Todėl ir šią vasarą radau laiko keliauti savo malonumui. Su šeima jau nežinau kelintą kartą skridome į Kretą. Juokinga, nes po pirmojo apsilankymo labai maloniems mūsų viešbučio savininkams linkint geros kelionės ir sakant iki pasimatymo, galvojau, ne, ne, tikrai čia negrįšiu. Bet tuo metu buvo kitos aplinkybės, laukiausi dukros, rugpjūtį buvo per daug karšta, o aš, kaip ir dauguma būsimų mamyčių, norėjau juodos duonos ir cepelinų, o ne graikiškų salotų. Dabar į Kretą važiuojam, kai norisi tingių, skanių ir saulėtų atostogų. Ir visada į priešingą salos pusę, nei įsikūrę populiarieji kurortai. Išsinuomokit mašiną, niekur neskubėkit ir vietinių paklauskit, kur skaniausia pavalgyti – nenusivilsit. Beje, su to viešbučio, kuriame buvome pirmą kartą šeimininkais Kostu ir Hariu iki šiol bendraujame ir visada perkame jų alyvuogių aliejų, kuris grįžtant užima visą bagažą.

Naujasis LNK sezonas ir 29-ojo gyvenimo būdo žurnalo „Nuo...Iki...“ sezono premjera su Giedre Talmantiene – jau pirmadienį.
Vidas Bareikis – apie namus pajūryje, šeimos tradicijas ir apsisukusią galvą „Kaukėse“
Vidas Bareikis – apie namus pajūryje, šeimos tradicijas ir apsisukusią galvą „Kaukėse“„Daug kas klausia – kurio iš jūsų mintis buvo įsigyti sodybą pajūryje? Galiu atsakyti labai paprastai, tai buvo mūsų abiejų su Indre svajonė, kuri sklandė nuo pažinties pradžios“, – atvirai apie atostogų namus šalia Baltijos jūros sako atlikėjas Vidas Bareikis.

Garsus vyras pasakoja, kad su būsima žmona, nuomonės formuotoja, socialinių iniciatyvų kūrėja ir „Isagency“ agentūros vadove turi tradiciją, kurią vadina „pasvajokim“. „Mes tiesiog išeinam kur nors pasivaikščioti ir aptariam buitinius, einamuosius klausimus, o tada sakom – pasvajokim! Ir pradedam kurti planus: kur norėtume nukeliauti, ką pamatyti ar nuveikti. Tai taip atsirado ir svajonė turėti savo sodybą. Tik ilgai nežinojom, kur ji tiksliai turėtų būti, viena buvo aišku, kad ji turėtų būti prie kokio nors vandens telkinio. Galiausiai atsitiko taip, kaip dažniausiai gyvenime ir būna. Pamatai vietą ir iš karto pajunti savo širdimi, kad tai tavo namai.“

Anot Vido Bareikio, jų sodyba atspindi tikrą lietuvišką kaimą, kuriame abu su Indre ir artimais draugais gali pabėgti nuo miesto šurmulio. Nors daugelis Indrę Stonkuvienę įsivaizduoja kaip miesto žmogų, vyras sako, kad tai yra tik fasadas, kurį mato žmonės. Artimieji puikiai žino, kad tiek jis, tiek mylimoji mėgsta ramybę. Todėl nenuostabu, kad moteris čia jaučiasi tarsi žuvis vandenyje. Maža to, nuolat dirbdami su daugybę žmonių ir atiduodami save scenoje, sodyboje gali pabėgti nuo visų ir mėgautis vienatve glaudžiam šeimos būryje.

„Mane neramino tik vienas klausimas – kaip į kaimą reaguos mūsų miesto vaikai. Bet buvo tokia paprasta situacija. Kai pirmą kartą nuvažiavom apsipirkti į miestą su dviračiais, vaikai pasakė – važiuojam atgal! Čia labai daug žmonių ir triukšmo! Mums ten faina bėgioti laukais. Tai supratau, kad ne veltui jie yra mūsų vaikai, nes yra lygiai tokie patys“, – džiaugiasi Vidas.

Nenuostabu, kad kūrėją įkvepia gamtos stichijos – kalnai ir jūra. Kadangi Lietuva yra lygumų kraštas, savo gimtojoje šalyje naujų idėjų semiasi vasaras leisdamas arti vandens. Todėl neilgai trukus Vidas su gerų draugų kompanija palėpėje įsirengė studiją kūrybai: „Nuo pat pirmos akimirkos svajojau čia padaryti kūrybines dirbtuves, kurias pavadinau pajūrio sesijomis. Labai džiaugiuosi, kad šiais metais su būriu gerų draugų ir bendraminčių pavyko įgyvendinti šią svajonę. Mes praleidome tris paras kurdami, kartu darydamiesi valgyti, mankštindamiesi ir stovėdami ant vinių. Toks laikas neįkainuojamas.“

Paklaustas, ar nevargina ilgos kelionės automobiliu, Vidas tik nusijuokia: „Aš mėgstu visur susikurti rutiną. Todėl galiu pasakyti, kad tie 300 kilometrų man susitraukė iki trijų dalykų: vienos tinklalaidės, vieno albumo perklausymo ir vieno skambučio draugui, su kuriuo nesu seniai kalbėjęs.“

Nors Vidas Bareikis intensyviai koncertuoja, o kiekvieną laisvą minutę stengiasi skirti šeimai, šiais metais nėrė į dar vieną avantiūrą ir tapo vieno populiariausių LNK televizijos šou „Kaukės“ komisijos nariu. Garsus vyras yra sakęs, kad komisijos kėdė jam nėra artima širdžiai. Tačiau nepaisant to, šį kartą padarė išimtį dėl vienos paprastos priežasties. „Man pati geriausia komisija yra mano sąžinė, mano vidinis jausmas, o antroji komisija yra mano artimieji. Dėl to aš labai atsargiai į tai žiūriu. Tačiau šis šou yra visai kitoks. Čia tu turi įjungti savo saviironiją. Nes jūs pagalvokit, į sceną išeina Burokėlis ir dainuoja kokią nors jam visiškai netikėtą dainą, ir tu turi komentuoti. Man labai patiko! Man labai patiko kompanija, su kuria teko pasinerti į šį žaidimą. Labai patiko kūrybinė grupė ir, aišku, patys dalyviai. Be to, galvojau, kad atspėti kas slepiasi po kaukėmis, bus labai lengva. Juk esu sėdėjęs ant sofos ir spėliojęs, bet kai esi kitoje barikadų pusėje, patikėkit, galva visiškai apsisuka“, – geromis emocijomis dalinasi vyras.

Jau nuo rugsėjo 11-os dienos LNK televizijos žiūrovai galės pasinerti į didžiausią metų nuotykį ir drauge su atlikėja Monika Liu bei Rūta Ščiogolevaite, socialinių tinklų žvaigžde Pauliumi Mikolaičiu – Paul de Miko, dizaineriu Robertu Kalinkinu ir, žinoma, žmogumi orkestru Vidu Bareikiu bandydami išspręsti sunkiausią galvosūkį – kas slepiasi po kauke?

„Kaukių“ sezonas grįžta kartu su naujuoju LNK sezonu.
Audrė Kudabienė – apie kuriozus primenančias istorijas ir pagalbą tada, kai visi nusisuka
Audrė Kudabienė – apie kuriozus primenančias istorijas ir pagalbą tada, kai visi nusisukaJau daugiau nei 20 metų rezonansinių žurnalistinių tyrimų laidą „Prieš srovę“ kurianti Audrė Kudabienė atvira – viešumas tikrai padeda tada, kada nebegali padėti niekas kitas. Būtent todėl žinomos žurnalistės komanda nuolatos sulaukia skambučių, prašančių ištiesti pagalbos ranką. Ir ji tikrai būna ištiesta žaibišku greičiu – tuo naujajame sezone dar kartą įsitikins ir visi TV3 žiūrovai.

Kaip sako pati Audrė, faktas, kad laida gyvuoja tiek metų, įrodo viena – ji išties yra efektyvi. Neverta stebėtis, kad po to, kai laidoje pasirodo daugeliui žiūrovų artima istorija, netyla skambučiai su prašymu padėti ir kitiems.

„Dažniausiai žmonės kreipiasi visiškai praradę bet kokią viltį, o kartais tiesiog norėdami pasidalinti savo patirtimi. Kartais situacijos grąžinti atgal jau nebeįmanoma, tačiau yra pilietiškų žmonių, kurie nori kalbėti viešai dėl vienintelės priežasties. Galbūt po jų pasakojimo kažkas kitas atpažinęs ir jo gyvenime vykstančius panašius dalykus, pasidarys išvadas ir į tokią pat beprotišką situaciją nebeįklius“, – sako A. Kudabienė.

Nukentėjusieji į laidos komandą kreipiasi dėl įvairiausių priežasčių. O pastarąjį pusmetį ypač dažnai žmonės skambina įkliuvę į sukčiavimo pinkles. Tai – nugvelbtas turtas, prarasti pinigai.

„Tačiau pasitaiko ir kuriozų – vienas iš tokių nutiko moteriai, kuriai, tarp kaimynų vykusio konflikto metu, buvo įspirta į užpakalį. Net 2 metus ji praleido teismuose ir advokatų padedama bandė įrodyti, kad tai yra tai, kas ir taip akivaizdu – smurtas. Tau spiria taip, kad tu nukrenti (yra tą įrodanti vaizdo medžiaga), bet byla vis tiek nutraukiama.

Iš pradžių nė negalėjau patikėti šia istorija, todėl paprašiau moters atsiųsti visus pareigūnų sprendimus. Tiesą sakant, tokių komiškų tekstų dar nebuvau skaičiusi! Kodėl bylą nagrinėjusiems teisėsaugos atstovams galėjo pasirodyti, kad tai nebuvo smurtas? Neva, nebuvo sukeltas skausmas? O kaip gali neskaudėti, jei žmogui yra spiriama? Dėl ko, jei tau sutrenkė, išties reikia įrodinėti, kad tikrai skaudėjo?“ – stebisi A. Kudabienė.

Visgi šis atvejis, kaip ir daugelis kitų, įrodo, kad net tuomet, kai atrodo, kad teisybė yra užšaldyta tarsi vanduo Šiaurės ašigalyje, žmonės nenuleidžia rankų ir kreipiasi į laidos „Prieš srovę“ komandą.

„Žmogui reikia milžiniškos drąsos kreiptis viešumo pagalbos. Kai tavimi nebetiki net artima aplinka, ir sako „ko tu drumsti vandenį, ko ieškai, juk nieko nerasi“, kai teisėsaugos sargai tau atsuka nugarą, retas, kuris nenuleidžia rankų.

Beje, po minėto reportažo laidoje, teisminis procesas buvo atnaujintas. Kuo jis baigsis, nespėliosiu. Bet jaučiu, kad su viešumu ir šįkart teisingumo bus daugiau“, – prideda A. Kudabienė.

Būtent todėl kartu su savo komanda Audrė istorijas laidoms renkasi ne pagal temas, o pagal neteisybės kiekį. „Ten, kur yra daugiausiai neteisybės, labiausiai užverda kraujas. Žinoma, taip tikriausiai yra kiekvienam žmogui, tačiau mane, kaip žurnalistę, šis dalykas ir profesine prasme skatina mobilizuoti visas įmanomas pajėgas ir dirbti dar daugiau. Ir viskas dėl to, kad būtų daugiau vilties, ir mūsų pasaulis taptų bent kiek šviesesnis“, – sako ji.

Tačiau tam, kad istorija iš tiesų išvystų dienos šviesą, reikalinga ne tik nukentėjusiųjų drąsa kalbėti viešai, bet ir velniškas žurnalistų užsispyrimas. Audrė džiaugiasi, jog daugelį metų turi radusi būtent tokią komandą.

„Vienas kitą suprantame iš pusės žodžio. Tokios komandos linkėčiau visiems – jei vienam nusvyra rankos, atsiranda dar trys pakeltos. Dėl to nejaučiame ir nuovargio, nors darbo būna išties daug. Palyginimui – savaitgaliai šiame darbe neegzistuoja. Filmavimai gali būti suplanuoti bet kada, nes jei atsitiko bėda, reikia važiuoti čia ir dabar“, – sako ji.

Kaip pastebi žinoma žurnalistė, senbuviai šioje komandoje visuomet saugo savo poziciją, tačiau ateina ir naujų žmonių.

„Mūsų komandoje niekas neskaičiuoja savo laisvalaikio ar darbo valandų. Taip ilgai neištversi, jei darbas nepatiks. Manau, jog pagrindinis dalykas, kuris mus vienija, yra tas pats – tu turi neapsimetinėti, kad dirbi, o iš tiesų norėti dirbti. Nėra taip, kad grįžęs namo ar atostogaudamas pradėsi gyventi savo gyvenimą. Šis darbas ir yra tavo gyvenimas“, – šypteli ji.

Daugeliui galėtų pasirodyti, kad didžiausias tokių savo darbui atsidavusių žurnalistų siekis yra išspręsti mįslę, kurios išspręsti negali niekas kitas. Tačiau Audrė tikina, kad į priekį veda ne tai – jai svarbiausia, kad viskas stotų į savas vietas. Juk mūsų gyvenimas per brangus, kad nevilties ir liūdesio būtų šitiek daug, tiesa?

„Siekiame, kad tai, kas yra nusikaltimas, būtų taip ir įvardijama. Vagystė – vagyste, sukčiavimas – sukčiavimu. Ir nesvarbu, kokio statuso ar kokias pažintis turintis veikėjas taip pasielgė. Visa tai turi būti išsiaiškinta, įvardinta, o žmogus, kuris tą padarė, turi jausti pasekmes. Dėl to mes ir esame visuomenė – ginantys vieni kitus, jautrūs ir mylintys. Sakysite, per daug idealistiška? Bet norisi, kad tokio jausmo būtų kuo daugiau“, – sako žurnalistė.

O vilties įkvepia ne tik gera skausmingų istorijų baigtis. Vilties gali įkvėpti ir kiti „Prieš sroves“ laidoje kartais pasitaikantys reportažai, kuriuos būtų galima priskirti gyvenimo būdo rubrikai.

„Čia mes kalbiname įdomius, neįprastus žmones, arba tuos, kurių gyvenimuose įvyko neįtikėtinų, gal skaudžių, bet neįkainojamą patirtį suteikusių, o gal nepaprastai smagių dalykų, kuriais norisi dalintis. Laidoje kalbame ne tik apie neteisybę ar sunkius dalykus – kalbame ir apie tuos, kurie gyvenimą daro gražesnį“, – šypsosi A. Kudabienė.

Laida „Prieš srovę“ – nuo rugsėjo 13 d., antradieniais, 20 val. per TV3!
Gian Luca nekantrauja ir vėl keliauti po Lietuvą: prisiminė skaniausius kada nors gyvenime ragautus blynelius
Gian Luca nekantrauja ir vėl keliauti po Lietuvą: prisiminė skaniausius kada nors gyvenime ragautus blyneliusGražiausi Lietuvos ūkiai, nuoširdžiausi žmonės ir nesibaigiančių skonių įvairovė – būtent tokią TV3 laidą „La maistas“ pernai pamilo žiūrovai, ir būtent tokia nuo naujojo rudens sezono ji grįžta į didžiuosius ekranus!

Praėję metai laidos vedėjui Gian Lucai Demarco buvo ypatingi, o sužinotos kulinarinės paslaptys padėjo įveikti net ir anksčiau turėtas baimes. Ką jau kalbėti apie ypatingus vienos ūkininkės parodytus blynelius, kurie tapo neatskiriama jo šeimos virtuvės paslaptimi…

Gian Luca neslepia – per vasarą televizijos tikrai pasiilgo, nes būtent ji net ir suaugusiam žmogui suteikia galimybę žaisti. Tą įrodo ir linksmas laidos anonsas, kuris jau džiugina žiūrovus:

Jame nusifilmavęs žinomas virtuvės šefas pasakoja, jog perprasti lietuvių kalbą – nelengva. Tačiau kartais būtent ši kalba ji įkvepia sukurti ir naujų žodžių, kaip, pavyzdžiui, praėjusiais metais „Gero vakaro šou“ vedėją Justiną Jankevičių prajuokinęs naujadaras „spirguliuoti“.

„Keliaudamas po Lietuvą išgirdau labai daug įvairiausių akcentų, skirtingų būdų kalbėti lietuviškai. Iš pradžių nieko nesupratau Dzūkijoje, o Žemaitijoje, norint susikalbėti, prireikė vertėjo – kažką suprasti pavyko tik tuomet, kai žmonės sutiko per daug nežemaičiuoti… (juokiasi).

Tačiau smagiausia yra tai, kad su komanda apkeliavome tikrai labai didelę Lietuvos dalį. Šiemet keliones pratęsime su nauju cinkeliu – pagaminsime dar daugiau puikių patiekalų ir patys ragausime kiekvieno regiono garsiausiųjų!“ – intriguoja Gian Luca.

Žinomas virtuvės šefas prideda, jog kelionės po Lietuvą jį paskatino pamilti kaimą, o ypač sužavėjo ten pamatyti žmonių santykiai. Tai į jo gyvenimą atnešė ir daug naujienų – jei anksčiau kalbai pasisukus apie raugintas daržoves Gian Luca vadindavo save „stabdžiu“, patirtis viename ūkyje visa tai pakeitė.

„Ten mane net suėmė juokas, kadangi jie raugina viską – nebūčiau nustebęs, jei jie būtų užraugę ir žmogų! (juokiasi) Iš pradžių jaučiau baimę ten keliauti, tačiau iš tiesų viskas buvo be galo įdomu. „La maistas“ man padėjo įveikti daug tokių baimių ir atsisakyti asmeninių principų“, – pripažįsta jis bei prideda, kad šitaip laikui bėgant priprato prie daugybės lietuviams patinkančių patiekalų – net ir prie kraujinių vėdarų.

O štai ypatingą įspūdį Gian Lucai paliko grikių ūkis – į jį dar ne kartą jis mielai grįžtų ir su visa savo šeima: „Kadangi bent dvi savaites iš eilės nesuvalgęs grikių jau jaučiuosi taip, tarsi būčiau ne Lietuvoje, man, tikriausiai, labiausiai patiko lankytis grikių ūkyje. Čia sutikta Laima man pagamino ypatingus grikių blynelius – man atrodo, jie buvo skaniausi, kokius yra tekę ragauti per visą gyvenimą. Jie tikrai viską aplenkia!“

Gian Luca grikius visuomet priskiria išskirtinai Lietuvai, tačiau kai kalba pasisuka apie mūsų šalies ir Italijos gyventojų panašumus, jis pripažįsta, kad jų – gana daug, tačiau italai ne visada tą nori pripažinti, o lietuviai – pastebėti.

„Perteklinis mėsos naudojimas yra giminingas abiem pusėms, o taip pat abi tautos tikrai yra „miltinės“. Patiekalai – kitokie, bet principas išlieka tas pats – miltinius patiekalus tikrai mėgstame visi“, – sako jis.

Tačiau lietuviams Gian Luca turi ir pastabų – išnaudojame ne viską, ką randame gausiuose savo ūkiuose: „Man atrodo, kad lietuviai neišnaudoja savo lapuočių. Pavyzdžiui, naudojate ropes, bet nenaudojate jų lapų. O jei naudojate cukinijas, nenaudojate jų žiedų, turinčių fantastišką skonį. Labai tikiuosi, kad mes turėsime galimybę parodyti, kaip visa tai panaudoti ir tuomet žmonės tą išbandys ir patys.“

Tad šį sezoną Gian Luca pasiruošęs ne tik mesti sau tokius iššūkius kaip pernai – pirmąkart vairuoti didžiulį traktorių, išbandyti poledinę žvejybą ar kepti šimtalapį, bet ir savo kulinariniais nuotykiais stebinti ištikimiausius savo žiūrovus.

Laida „La maistas“ – nuo rugsėjo 11 d., sekmadieniais, 9.30 val. per TV3!

Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
7,751,595 unikalūs lankytojai