17/01/2022 18:40
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Sveiki

Serialo žvaigždė Josif Baliukevič pristato pirmąją savo kūrybos dainą „Reikia keltis ir eit“
Serialo žvaigždė Josif Baliukevič pristato pirmąją savo kūrybos dainą „Reikia keltis ir eit“„Neslėpsiu, ši mintis man kirbėjo jau keletą metų“, – su šypsena pokalbį pradeda aktorius ir naujosios dainos autorius Josif Baliukevič.

Jau šį pirmadienio vakarą prasidės ketvirtasis LNK televizijos serialo „Rimti reikalai“ sezonas, kurį jau penktus metus kuria prodiuserinė kompanija „Urbs TV“. Kaip teigia vienas pagrindinių jo aktorių Josif Baliukevič, dar tik pradėjus filmuoti pirmąjį serialo sezoną jo neapleido mintis sukurti dainą, specialiai skirtą serialui. „Praėjo jau trys sezonai, todėl nusprendžiau, kad atėjo tam laikas. Sužinojęs, kad greitu metu prasidės nauji filmavimai, pradėjau galvoti apie patį serialą, apie scenarijų, jo eigą ir susimąsčiau, kodėl serialo titulinėje dainoje nėra jokio teksto“, – apie idėją pasakojo aktorius.

Kadangi pagrindinė Josif mintis buvo parašyti ne bet kokį kūrinį, o specialiai jį sukurti serialui, jam reikėjo pasitarti su „Urbs TV“ prodiuseriu A. Urbanavičiumi dėl išskirtinės idėjos.

„Visada palaikau žmonių iniciatyvumą ir naujas idėjas. Nei aš, nei pats Josif nežinojo, ar pavyks padaryti tinkamą variantą serialui. Tačiau išgirdęs kūrinį supratau, kad jis tinkamas naudoti ne tik kaip foninė muzika ar užimti titulinės dainos vietą, bet vertas ir vaizdo klipo. Džiaugiuosi, kad tiek daina, tiek vaizdo klipas atitinka serialo dvasią“, – apie Josif kūrybą kalbėjo Andrius Urbanavičius.

Taip gimė pirmasis Josif Baliukevič kūrinys „Reikia keltis ir eit“. „Kurdamas galvojau apie patį personažą, serialo atmosferą, apie mano, kaip aktoriaus poziciją ir po truputį pradėjau dėlioti tekstą. Su muzika man labai padėjo mano draugas ir kolega Eligijus Žilinskas, o vaizdo klipo kūrimu užsiėmė pati „Urbs TV“ kūrybinė grupė. Vertinti save sunku, todėl neturiu tvirtos nuomonės nei apie kūrinio atlikimą, nes dainuoju pats, nei apie vaizdo klipą, kuriame taip pat esu aš. Tikiuosi, kad daina nepaliks abejingų ir serialui atneš naujų spalvų“, – apie savo pirmąjį kūrinį teigė Josif.

Dainą „Reikia keltis ir eit“ klausytojai galės išgirsti ne tik seriale, bet ir jos vaizdo klipą pamatyti muzikaliausiame 2TV kanale.

Naujausias, ketvirtasis serialo „Rimti reikalai“ sezonas – jau šį pirmadienio vakarą, 21 val., per LNK
Mindaugas Stasiulis – apie vaidmenį su Justinu Jankevičiumi: „Galėjome varyti kaip Santa Barbara, bet režisierius liepė važiuoti namo“
Mindaugas Stasiulis – apie vaidmenį su Justinu Jankevičiumi: „Galėjome varyti kaip Santa Barbara, bet režisierius liepė važiuoti namo“Kai režisierius Tadas Vidmantas kūrė serialą „Medikai paramedikai“, viešumoje ne kartą nuskambėjo jo frazė, kad medikų humoras yra dar juodesnis už jo paties. Be medikų šiais laikais savo gyvenimo nebeįsivaizduojame, o be jų pagalbos – pražūtume. Jau nuo šiandien TV3 televizija į medikų gyvenimą pakvies pažvelgti kitu kampu, o įsižiūrėjus į čia pasitaikančius pacientus, neretai atpažinsime ir save.

„Medikuose paramedikuose“ pamatysime net 70 profesionalių aktorių ir žymių Lietuvos žmonių, kuriems teko suvaidinti itin netikėtus personažus ir situacijas. Tarp čia suvaidinusių – ir „Gero vakaro šou“ vedėjai, Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius.

Netikrus pusbrolius suvaidinę kolegos neslepia, kad laikas, praleistas filmavimo aikštelėje, buvo ypatingai malonus. „Aš vaidinu Kęstį („ę“ tariasi trumpai), o Justinas – Raimį. Pas žemaitį Kęsti kažkada užklydo Raimis iš Kauno, jie gerai „užbaliavojo“ ir pastarasis liko gyventi kalvotoje Žemaitijoje. Kęstis – geras žmogus, bet jo bandymus tapti sėkminga asmenybe dažnai pristabdo „vienas alaus“ iš ryto. Aišku, ir Raimis neprisideda prie stabilesnės situacijos kūrimo“, – su šypsena pasakoja M. Stasiulis.

Kaip pasakoja Mindaugas, jo ir Justino personažai – tiesiog sutverti nesąmonių darymui, todėl viskas filmavimų metu ėjosi it per sviestą. „Sužinome tam tikros situacijos scenarijų ir pasileidžiame plaukus. Tos kelios filmavimo dienos – šventė. Valgome sausainius, geriame kavą, žvengiame, pasivartome po purvynus. Tobula. Baigdami filmuoti trečiąjį sezoną („Gelbėtojai išgelbėtojai“) pajautėme, kad personažai jau visiškai prilipo prie mūsų odos ir galėtume varyti dar 30 sezonų kaip Santa Barbara, bet tada režisierius liepė važiuoti namo“, – juokiasi jis.

Tiesa, kitaip nei J. Jankevičiui, kuris aktoriaus rolę išbando jau ne pirmą kartą, Mindaugui tai – ganėtinai nauja. Vis dėlto aktoriumi savęs jis pavadinti nedrįstų ir dabar: „Norint save vadinti „fūristu“, reikia turėti tam tikrą vairuotojo pažymėjimą. Norint įsivardinti aktoriumi – nepamaišytų diplomas. Tokio neturiu, tad sau sakau tik tiek, kad filmavausi seriale „Medikai paramedikai“. Tęsiant „fūros“ sugretinimą, sakykime, kad režisierius mums davė pavairuoti aktorystės sunkvežimį.“

Mindaugas atvirauja besidžiaugiantis, kad suvaidino seriale, o ne dramos spektaklyje, tad jo vaidybos niekas pernelyg kritiškai vertinti negalėtų. Pats sau jis visuomet stengiasi kelti aukštus reikalavimus, todėl džiaugiasi gavęs vaidmenį, kurį perprasti jam pavyko be didesnio vargo.

„Šiaip esu sau negailestingas ir mintyse dažnai nusiplaku savikritikos dilgėle. Bet šiuo atveju ne kažin ką blogo galiu pasakyti. Personažas kalba mano gimtąją žemaičių tarme ir tai yra gana autentiška. Rimti, gyvenimo užgrūdinti žemaičiai panašiai ir kalba – garsiai ir su tokia emocija, lyg būtų kokie italai“, – sako jis.

Mindaugas neslepia, kad juodas humoras, kurio netrūksta seriale, nėra svetimas ir jam pačiam. Visgi šiuolaikiniame tolerancijos ir korektiškumo pasaulyje, anot jo, ne visur galima švaistytis juodojo humoro pagaliu.

„Juokas atsiranda iš paradoksų, iš dviejų žiauriai skirtingų dalykų, kurie yra sugretinami į vieną vietą. Medicina irgi yra ta sritis. Gydytojai susikaupusią įtampą turi nuimti visiškai priešinga emocija. Ir dažnai tai būna juodas humoras. Esu dalyvavęs daugybėje renginių, todėl galiu pasakyti, kad gydytojų ištarti „bajeriai“ yra geriausi. Negana to, manau, kad gydytojo pasakytas juokelis pacientui, gydo geriau už tabletes“, – teigia jis.

Mindaugas įsitikinęs, kad juoktis galima iš visko – tiesiog kartais tam reikalingas tinkamas kontekstas, ir, žinoma, saikas. „Jei sritis – labai jautri, reikėtų rinktis kamerinę (siaurą) juokavimo aplinką. Bet... Tokiu atveju aš labiau palaikyčiau juoką iš savęs, bet ne iš kitų, jei situacija tikrai yra subtili. Saviironija tinka net gulint „smerties“ patale“, – šypteli jis.

Lietuvos šeimos gydytojai, alternatyvios medicinos atstovai, chirurgai, morgo darbuotojai, paramedikai ir vaistininkai yra šaltų nervų, visko matę žmonės. Jie mus gydo, paguodžia, gelbsti ir traukia iš mirties gniaužtų, bet tai daro su šypsena ir priverčia juoktis. Tuo žiūrovai jau visai netrukus galės įsitikinti ir patys.

Juodojo humoro serialas „Medikai paramedikai“ – nuo šiandien, pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. per TV3!
Socialinis eksperimentas „Skirtingai nuostabūs“: ar skirtingi žmonės gali susivienyti ir pabėgti iš nuomonių kalėjimo?
Socialinis eksperimentas „Skirtingai nuostabūs“: ar skirtingi žmonės gali susivienyti ir pabėgti iš nuomonių kalėjimo?Kalėjimas – niūri vieta, kurioje žmonės atsiduria tik tada, kai stipriai nusikalsta ar elgiasi kitaip, nei reikalauja įprastos visuomenės normos. Retai kada apie tai susimąstome, tačiau vis dažniau atsiduriame čia ir patys. Tiesa, greičiau moraliniuose, nuomonių kalėjimuose, kurių dėka kiekvieną dieną tik dar stipriau vieni nuo kitų tolstame. Tačiau ar gali būti, kad iš tokių nuomonių kalėjimų ištrūkti yra dar sunkiau?

TV3 pristato naujieną – unikalų socialinį eksperimentą „Skirtingai nuostabūs“, kuriame susitiks kardinaliai skirtingi, tačiau vienintelio tikslo – ištrūkti iš kalėjimo – vienijami žmonės.

„Gyvename laikais, kai visi turime savo nuomonę, bet neretai pamirštame išgirsti svetimą – dėl to dažnai tampame savo pačių įkaitais, užsidarome nuomonių kalėjimuose. Naująjį sezoną TV3 televizija pradėjo šūkiu „skirtingai nuostabūs“, tačiau tai nėra tik skambi frazė. Tai yra misija – inicijavę šį socialinį eksperimentą, atkreipiame dėmesį į ryškiausias problemas šių dienų visuomenėje. Socialinis eksperimentas „Skirtingai nuostabūs“ parodys, kad net būdami įvairūs ir turėdami visiškai skirtingas nuomones, galime sugebėti vienas kitam nebeprieštarauti, įsiklausyti ir bent pabandyti kartu sugyventi“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Mūsų nuomonės šiais laikais išsiskiria nuolat. Tai – normalu, nes kiekvienas esame skirtingas. Ir nebūtų nieko blogo, jei aršiausioms diskusijoms kilti neprireiktų, atrodo, tik vieno netinkamo žodžio. Visi turime ryškias ir aiškias asmenybes – tikrai žinome, ką palaikome, ir prieš ką esame aršiai nusiteikę prieš. Kardinaliai skirtingai galvojame apie viską – skiriasi mūsų nuomonės apie skiepus, šeimos sąvoką, kuo maitintis, o kartais į savaites trunkančius ginčus įsitraukiame net tada, kai renkame gražiausią kalėdinę eglutę Lietuvoje. Išgirsti kitą, užsidarius savuose socialiniuose burbuluose, mums tampa vis sudėtingiau. Vietoje to, renkamės nesiklausyti išvis. Bet prieš nieką neužsimerkiame – tiems, kurie mums prieštarauja, atsakome taip, kad vėliau, net jei ir norėtume, į akis pažiūrėti jau nebedrįstume.

„Į socialinio TV3 eksperimento „Skirtingai nuostabūs“ kalėjimą kas savaitę pateks keturios visiškai skirtingos asmenybės. Jas visas vienys bendras tikslas – savaitės pabaigoje sugebėti iš šios vietos ištrūkti. Tačiau, kad pavyktų tai pasiekti, eksperimento dalyviai kartu turės įveikti alinančias ir daugybės ištvermės – tiek fizinės, tiek psichologinės – reikalaujančias užduotis. Pabėgti iš kalėjimo – ganėtinai sudėtinga ir taip, tačiau ką daryti sužinojus, jog likę eksperimento dalyviai, su kuriais reikia sutarti vardan bendro siekio, iš tiesų yra radikaliai skirtingi, o gal net ir didžiausios priešingybės?

Tiesa, pirmą kartą gyvenime vienas kitą išvydę dalyviai nežinos, kad eksperimente dalyvauja su aršiausiais savo priešininkais – tais, kurių nuomonei ne tik, kad nepritaria, bet net ir nebando jos išgirsti galvodami, kad jie tikrai yra neteisūs. Ir vis dėlto ištrūkti iš kalėjimo vienam nepavyks – užduotys įveikiamos tik tada, kai dalyviai veiks kartu“, – apie socialinį eksperimentą pasakoja TV3 Kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Aštriausius kampus paliesiantis, ir tiek fizinės, tiek psichologinės žmonių ištvermės limitus atskleisiantis socialinis eksperimentas „Skirtingai nuostabūs“, parodys juodžiausias ir šviesiausias žmonijos puses. Tačiau kurią iš jų pasirinks dalyviai?

Socialinis eksperimentas „Skirtingai nuostabūs“ – nuo gruodžio 27 d., pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!
Ramūnas Rudokas – apie lemtingą sprendimą, kurio niekuomet nesigailėjo: viskas vyko mano akyse
Ramūnas Rudokas – apie lemtingą sprendimą, kurio niekuomet nesigailėjo: viskas vyko mano akyseApie Lietuvos kriminalinį pasaulį pasakojančio serialo „Gaujų karai“ gerbėjams – geros naujienos. Šiandien žiūrovai išvys finalinę, trečiosios dalies „Karveliai“ seriją, o nuo rytojaus TV3 tuo pačiu laiku Lietuvos kriminaliniu pasauliu besidominčius žiūrovus pakvies ketvirtajai, ne ką mažiau intriguojančiai serialo daliai, pavadinimu „Šešėliai“. Pastaroji pasakos apie nelegalaus verslo sritį, narkotinių medžiagų tranzitą per Lietuvą.

„Gaujų karai. Šešėliai“ žiūrovai išvys ne vieną pažįstamą veidą. Tarp jų – ir tuos, kurie matyti ir „Karveliuose“ – Andrius Bimba-Varnas (akt. Karolis Kasperavičius), Brolis (akt. Žilvinas Tratas), Latvis (akt. Ramūnas Rudokas) bei daugelis kitų.

Kaip pasakoja R. Rudokas, ketvirtoji „Šešėlių“ dalis, kurią žiūrovai išvys jau nuo trečiadienio, apims didesnį Lietuvos regioną. Žiūrovai išvys platesnį nusikalstamų grupuočių ratą bei jų tarpusavio santykius. Ši dalis, kitaip nei ankstesnės, nebeseks tik vienos konkrečios nusikalstamos gaujos pėdsakais, bet akcentuos visas ryškiausias Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir kitų miestų grupuotes bei ryškiausius jų vadus.

Paklaustas, kaip pats apibūdintų laukinius 90-uosius, apie kuriuos pasakojama seriale, R. Rudokas atvirauja, kad prisiminimai jo galvoje vis dar labai gyvi ir ryškūs. Jam ir jo kurso draugams anuomet teko neįtikėtina galimybė – mėnesiui išvažiuoti stažuotei į JAV, Niujorką. Ir nors viskas čia žavėjo, Lietuvos ilgesys buvo už viską stipresnis.

„Tais laikais, kai kioskuose nė nebuvo kai kurių žinomų cigarečių, o studentai negalėjo bet kur nusipirkti duonos, mes papuolėme į tokią erdvę, kurioje galima viskas.

Mums tai buvo didžiulis kultūrinis šokas. Kai po mėnesio reikėjo grįžti į Lietuvą, visi labai sprendėme, ar iš tiesų norime tą padaryti. Bet galiausiai grįžome visi. Tad aš ir gyvenau, ir dirbau tais 90-aisias, bendravau su žmonėmis, kurie priklausė įvairioms struktūroms.

Puikiai žinau, kaip tai atrodė, nes viskas vyko mano akyse, beveik mano glėbyje. Ir šitaip, kaip aš, pasielgė visi mano grupės studentai – grįžome į gūdžius 90-uosius, nes mumyse ruseno patriotizmas.

Svajojome pamatyti, kaip atbunda Lietuva. Todėl tik dar kartą pasikartosiu, kad aš labai gerai žinau, kas 90-aisias vyko Lietuvoje“, – sako jis.

R. Rudokas matomas ne vienoje serialo „Gaujų karai“ dalyje. Tiesa, kai kur – tik kaip aktorius, o prie kai kurių dalių jis prisilietė ir kaip režisierius.

„Tie darbai, prie kurių prisidėjau kaip aktorius, man yra ypatingai mieli, faini ir malonūs – galėčiau juos vadinti visais gražiausiais epitetais. O kai tenka ir vaidinti, ir režisuoti, tai tampa ne tik mano darbu ir duona, bet ir mano meile.

Man patinka dirbti ir vienoje, ir kitoje kameros pusėje, o kai esu tik vaizdelyje, tada vėl viskas kitaip. Tenka nusiraminti, daugiau patylėti ir paklausyti kitų, suprasti, kaip tam tikras scenas nori matyti kiti. Bet kokiu atveju, aš labiausiai mėgstu dirbti ir dirbti daug“, – pasakoja jis.

Nepaisant to, kad R. Rudokui mieliausi tie darbai, kuriuos režisavo pats, per visą savo karjerą jis yra sukūręs ir ne vieną įsimintiną vaidmenį. O neretai jie siejami su nusikalstamu, kriminaliniu pasauliu.

„Pasakysiu taip – blogas artistas yra tas, kuris niekuomet nenorėjo suvaidinti Romeo (šypsosi). Bet Romeo vaidmens iki 30 metų negavau, o po 30 supratau, kad ir nebegausiu.

Todėl jo nebeieškojau, o dabar man to ir nebereikia. Esi tas, kas esi, ir kuo gali būti. Manau, kad Romeo vaidmenį gaučiau tik tokiu atveju, jei tai būtų labai savotiškas spektaklis ar filmas. Žinoma, man dažniausiai tenka vaidinti antagonistus. Bet tai man tinka ir patinka. Nebesiplėšau vaidinti geriečio su pūkuotais sparneliais – man gera būti tuo, kuo esu“, – sako jis.

O štai jaunosios kartos aktoriams, su kuriais tenka dirbti įvairiuose serialo „Gaujų karai“ dalyse, R. Rudokas negaili pačių gražiausių žodžių. Dalį jų žiūrovai jau matė, o likusius pamatys ir „Šešėliuose“:

„Karolis Kasperavičius, Simonas ir Ainis Storpirščiai bei daugelis kitų yra tie jaunosios kartos aktoriai, kurie stebina savo talentu, atsidavimu darbui, savo imlumu, reakcijomis ir gebėjimais. Tai – didelių darbų, teatrų, kino verti jauni žmonės.

Jie dirba itin atsakingai, noriai, o mano pareiga yra skatinti juos tai daryti. Daugelis, ką dabar matote seriale, dirba su manimi ar kitais režisieriais ir prie kitų projektų. Tačiau nepaisant kiek talentingų aktorių Lietuvoje bebūtų, atrodo, kad darbų jiems vis dar trūksta.

Kaip galėdami, mes stengiamės užimti didžiąją jų dalį. Smagu dėl talentingos kartos ir tos jaunesnės, kuri dar tik ateis. Esu įsitikinęs, kad tarp jų taip pat bus daug gabių aktorių“, - sako R. Rudokas.

„Gaujų karai. Šešėliai“ – ketvirtoji istorijos apie XX amžiaus pabaigos Lietuvos nusikaltėlių pasaulį dalis. Ankstesnėse serialo dalyse matytas Maksas Dadjanis (akt. Aleksandras Špilevojus) grįžta su nauja tapatybe, tačiau vedinas to paties tikslo – užvaldyti visus nelegalius Vilniaus verslus.

Norėdamos sukontroliuoti nevaldomą nusikaltėlių siautėjimą, Lietuvos specialiosios tarnybos taip pat nesnaudžia: imituoja nusikalstamos veiklos modelį ir į gaujų karų žaidimą pasiūlo įsitraukti bausmę atliekančiam Andriui Bimbai-Varnui (akt. Karolis Kasperavičius).

Be to, kaukaziečių nusikalstama grupuotė taip pat nelieka nuošalyje ir agresyviai sprendžia savuosius reikalus. Su kokia sąlyga Varnas sutinka dirbti ypatingajam skyriui? Ko nepasidalina įtakingiausi Vilniaus nusikaltėliai?

Lietuvos kriminalinių nusikaltėlių pėdomis sekite ir toliau. Šiandien – paskutinė „Gaujų karai. Karveliai“ serija, o nuo rytojaus, pirmadieniais – ketvirtadieniais, nepraleiskite naujos dalies „Gaujų karai. Šešėliai“ serijų.

Serialas „Gaujų karai. Šešėliai“ – jau nuo rytojaus, 20.30 val. per TV3!
Edita Užaitė po ilgos pertraukos grįžo į TV ekranus: „Mano personažas visas problemas sprendžia per lovą“
Edita Užaitė po ilgos pertraukos grįžo į TV ekranus: „Mano personažas visas problemas sprendžia per lovą“Profesionali teatro, kino ir TV aktorė Edita Užaitė šiandien gyvena itin džiugiu ir aktyviu ritmu. Besiruošdama artėjančioms šventėms ji pasinėrė į veiklą, kurią nuošalyje buvo palikusi ne vienerius metus. Ir nors tai buvo jos asmeninis sprendimas, šiandien aktorė teigia, kad jai be galo malonu grįžti į filmavimo aikštelę bei greitą gyvenimo tempą.

„Praėjo nemažas laiko tarpas. Mano pastarasis pasirodymas seriale buvo prieš 10 metų. Žinoma, turėjau pasiūlymų. Vieną rimtesnį pasiūlymą vaidinti gavau, kai mano dukra Marija buvo visai mažutė. Būtų reikėję labai daug dirbti, o aš stengiausi padaryti taip, kad šeima nuo mano darbų nenukentėtų. Tačiau jau buvau pasiilgusi tokių filmavimų“, – apie filmavimąsi LNK seriale „Monikai reikia meilės“ kalbėjo aktorė E. Užaitė.

Praėjęs laikas už serialų filmavimų ribų Editai sukėlė ir šiokių tokių sunkumų, su kuriais jai teko susidurti. Greitas filmavimų tempas, pilni teksto lapai ir prisitaikymas prie partnerio nebėra toks paprastas dalykas, kaip buvo anksčiau.

„Stebėjau, kaip filmavimo aikštelėje mano partneris Josif Baliukevič nardo tarsi žuvis vandenyje, kaip jam lengva įsiminti tekstą. Seriale visai kitas tempas, viskas vyksta greitai, todėl man teko prisiminti, kaip viskas vyksta. Iš tikrųjų buvo reikalų grįžti į tokį ritmą po tokios pertraukos“, – pasakojo Edita.

Kaip teigia pati aktorė, šis vaidmuo išskirtinis, tokį personažą ji įkūnija pirmą kartą. LNK seriale „Monikai reikia meilės“ Edita vadina griežtą, stilingą ir bet kokia kaina savo tikslų siekiančią verslininkę Luką.

„Gyvenime nesu turėjusi tokio vaidmens. Mano personažas visas problemas sprendžia per lovą. Kontroliuoja, reguliuoja kitus žmones. Tačiau Luka yra ir veikli bei konkreti moteris“, – trumpai savo vaidmenį apibūdino E. Užaitė.

Editos Užaitės gyvenime šiuo metu vyksta daug įdomių savarankiškų projektų. Spektaklio prodiusavimas ir rodymas, bendras jos ir kolegės E. Latėnaitės pjesės rašymas, netrukus duris atversiantis jos ir jos vyro Lino Ryškaus meditacijos centras... Atrodo, veiklų tiek daug, jog apie šventes nė nebūtų kada galvoti. Tačiau Edita kitokios nuomonės, šventinis laikotarpis jai labai svarbus.

„Kalėdos man yra labai didelė šventė. Visas šventinis laikotarpis man yra ypatingas. Jo metu aš nedirbu jokių profesinių darbų, skiriu laiką šeimai, įvairiems kalėdiniams užsiėmimams. Man svarbu pasigaminti kažką iš tradicinių patiekalų, jau trečią kartą bandysiu kepti itališką kalėdinį pyragą „Panettone“, nes dar vis nepasiekiau tokio tobulumo, kokio noriu. Labai kruopščiai žiūriu į meniu ir stengiuosi, kad mano namiškiai būtų nustebinti, pamaloninti ir apdovanoti skaniausiais patiekalais ir desertais“, – apie artėjančias šventes mintimis dalinosi aktorė E. Užaitė.

Serialas „Monikai reikia meilės“ su Edita Užaite – kiekvieną pirmadienį-ketvirtadienį, 21 val., per LNK televiziją.
„TV pagalbos“ laidoje – pokyčiai: prie komandos prisijungė dar viena gelbėtoja
„TV pagalbos“ laidoje – pokyčiai: prie komandos prisijungė dar viena gelbėtojaAkyliausi „TV pagalbos“ žiūrovai jau pastebėjo, kad laidose pasirodo kai kam naujas, kai kam jau seniau matytas veidas – po kelerius metus trukusios pertraukos, į televizijos ekranus sugrįžo Monika Ostrenkova, papildžiusi gelbėtojų gretas.

Jau anksčiau Monikos veidas matytas daliai žiūrovų, tačiau prieš ketverius metus moteris nusprendė pailsėti nuo kamerų ir pasimėgauti laiku, skiriamu sau. Tik kad ir per tą netrumpą laiką M. Ostrenkova negalėjo pamiršti taip patikusio darbo televizijoje.

„Kai jau baigiau, išėjau iš ten, atrodė, kad vis tiek kažkokia dalis liko ir apėmė jausmas, kad čia dar ne pabaiga“, – šypsosi pašnekovė.

Sulaukusi pasiūlymo grįžti nesudvejojo

Greičiausiai, stimulas grįžti buvo ir sulaukiamos žmonių žinutės su pagalbos prašymu – net nesirodant priešais kameras, žmonės nebijojo kreiptis papuolus į bėdą ir prisiminė jau gerai pažįstamą gelbėtoją:

„Kažkaip pastebėjau, kad žmonės kreipiasi į mane pagalbos, jeigu kažkas nutinka, jie skambina, klausia, ką daryti. Tikrai žmonės susiranda ir kitą kartą prašo pagalbos arba patarimo, ką daryti vienoje ar kitoje situacijoje.“

Ketverių metų Monikai užteko, kad sulaukusi kvietimo grįžti į laidą ji nė minutės nesudvejojo, mat žinojo, kad čia yra jos vieta, kurioje jaučiasi puikiai.

„Aš ilgai net negalvojau, apsidžiaugiau ir sakiau: „Taip!“. Greitai priėmiau sprendimą“, – pridūrė ji.

Kiti, išgirdę žinią apie Monikos grįžimą į „TV pagalbą“, vis pakraipo galvas – juk ji darbuojasi Žemaitijoje, todėl kiekvieną pirmadienį tenka traukti į Klaipėdą ir praleisti ten kelias dienas, tad daug laiko užima kelionės.

„Man patinka, kaip tik man geriau yra išvažiuoti ir filmuoti. Labai laukiu visada, nežinau, man labai patinka, einu su meile, su šypsena ir man gera, o jeigu gera, jeigu myli darbą, manau, viskas gerai“, – su šypsena pasakoja gelbėtoja.

Vėl pasirodyti prieš kameras sunku nebuvo – užteko vos keleto minučių ir moteris vėl jautėsi esanti savo vietoje, atsipalaidavo ir įsitraukė į laidos herojų istorijas:

„Buvo truputėlį įsitempimas, išsitiesusi visa, kaip styga atsisėdusi klausausi ir po kokių 10 minučių jau buvau savo pozoj, atsipalaidavusi. Aš labai greitai įsijungiu į situaciją, esu tame veiksme, nes viskas vyksta niekada negali žinoti, kaip ten bus – ar bus labai audringa, ar pavojinga, ar kaip tik ne. Niekada nežinai, bet aš pamirštu, kad aplink yra kameros.“

Darbas su žmonėmis užima nemažai laiko, juolab, kad kiekviena istorija išskirtinė ir unikali, o ir spręsti ją gali užtrukti ne valandą ir net ne dieną, kartais pas herojus tenka keliauti ir kelias dienas iš eilės, ir sugrįžti po savaitės ar dviejų.

„Vieną kartą labai greitai išsisprendžia, kitą kartą reikia įdėti daug daugiau darbo. Niekada nežinai, kitą kartą būna, kad istoriją reikia filmuoti ne vieną dieną, būna, kad nuvažiuoji ankstų rytą, kokią 8 valandą ir grįžti tik 1 valandą nakties. Šiame darbe laiko limito visiškai nėra“, – laidos užkulisius praveria M. Ostrenkova.

Kiekvienam ištiesia pagalbos ranką

Ištiesti pagalbos ranką Monikai niekad nebuvo svetima, štai, ir dabar ji pas kiekvieną keliauja atvira širdimi ir yra pasirengusi padaryti viską, ką tik gali, jog padėtų ir palengvintų herojų kasdienybę.

„Atrodo, kad kas čia tėra, bet ne kiekvienas galėtų tai daryti. Man padedant svarbiausias grįžtamasis ryšys, man tai yra viskas. Ir kai žmonės, kai jiems padedi, kitą kartą, atrodo tiek nedaug ir pasako: „Monikute, jūs Dievo dovana, ačiū jums labai“, jūs neįsivaizduojat, aš išeinu pakylėta, man nereikia jokios algos, man užtenka to. Sako, kol neprašo, negali padėti, bet čia žmonės prašo pagalbos, jie mums skambina, laukia mūsų, kitą kartą mes esame jų paskutinė viltis ir mes visada važiuojam su didele meile, su didžiule širdim ir stengiamės, darom viską, ką galim, kad tiktai padėti išspręsti arba palengvinti tą susidariusią situaciją“, – atvirauja pašnekovė.

Nenustebkite, jei žiūrėdami laidą išvysite ne tik Monikos šypseną, bet ir ašaras – ji neslepia, jog prieš kameras yra tokia pati, kaip realybėje ir savęs nevaržo, paprasčiausiai, kaip pati sako, neapsimetinėja.

M. Ostrenkovos atvirumą bei nuoširdumą pajaučia ir pagalbos prašantys herojai, kurie, net ir pasitikę priešiškai, galiausiai atsiveria ir pradeda kalbėti:

„Užmegzti ryšį man asmeniškai nėra sunku, aš esu ganėtinai komunikabili ir šitoj vietoj niekad neturėjau problemų, prie manęs nereikia taikytis, aš greitai perprantu ir prisitaikau prie to žmogaus. Tikrai būna, kad atvyksti ir, pavyzdžiui, antra pusė slepiasi ir nenori kalbėti, pyksta, keikiasi, o paskui kartu važiuojam gerti kavos.“

Per filmavimus užsimezga draugystės

Kad ir kaip įeinant pro duris pasitinka, didžiausias siekis išeiti išklausius visas puses ir atrasti geriausią sprendimo būdą, kad nei vienas neliktų nuskriaustas ar neišgirstas.

„Viena pusė, ta, kuri kvietė, ji labai laukia pagalbos, o antra pusė įvairiai – būna, kad priima labai gražiai, o būna, kad atvirkščiai, bet reikia sušildyti atmosferą. Būna visaip, žmonės labai skirtingi. Mes visada esam linkę išklausyti abiejų pusių nuomonę, nes dažnai būna, kad išklausai kitą nuomonę ir pasirodo, kad viskas visai kitaip negu buvo nupiešta“, – pastebi gelbėtoja.

Geriausios istorijos tos, iš kurių pavyksta išsinešti ne tik geras emocijas ir pasidžiaugti jų laimingomis pabaigomis, bet tos, kuriose užsimezga artimas ryšys. Štai, dar iš senesnių laidų moters galvoje įsirėžusi istorija, kurios, greičiausiai, niekad nepamirš.

„Istorija buvo filmuota anksčiau, kai dirbau prieš ketverius metus. Moterį vežiau koduoti nuo alkoholio ir jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, nors realiai ji tą galėjo padaryti ir pati, bet jai reikėjo žmogaus, kuris pasikalbėtų, patartų, motyvuotų.

Po viso to taip viskas pasikeitė, ji pradėjo puoštis, baigė įvairiausius kursus – ir dažytojos, ir konditerės. Iki pat dabar bendraujam ir ji rašo: „Monika, labas, aš teises laikausi!”. Galvoju, vau. Ji turi savo elektroninę parduotuvę šiai dienai, tai ji iki pat šiolei yra dėkinga, o aš nemoku paaiškinti, ant kiek esu laiminga, kai padedu kitam žmogui ir jam ta pagalba buvo reikalinga, jis ją priėmė ir pasikeitė. Iš dalies prie jo laimės esi prisidėjęs ir tu, kas gali būti geriau?”, – nuoširdžiai šypsosi M. Ostrenkova.

Sugrįžimas į filmavimus apvertė gyvenimą aukštyn kojomis, tačiau, kad ir kas benutiktų, gelbėtoja šypsosi, kad stengsis ištiesti pagalbos ranką kiekvienam ir prisibelsti į giliausius jų širdies kampelius – tokiu nusiteikimu ji žengia į kiekvieną darbą, kurio imasi:

„Tikiuosi, kad mano žinios, mano meilė jiems patiems padės kuo daugiau išspręsti. Tikrai, norisi padėti žmonėms, norisi pakeisti jų gyvenimus, nes tikrai visi juos galime pakeisti, nors ir atrodo sunku, bet visada ateina gražus, šviesus rytojus.

Aš einu padėti žmogui spręsti jo bėdas, einu su mintimi, kad padarysiu gera žmogui, padėsiu, pagelbėsiu ir man nuo to džiaugiasi širdis, o visi kiti dalykai yra antraplaniai. Gal kiti juoksis, bet man taip yra, visuose savo darbuose aš pirma žiūriu į žmogų.“
Lietuvos gaujos, apie kurias kalbėti nedrąsu: „Visi juos žinojo, bet niekas nenorėjo su jais turėti reikalų
Lietuvos gaujos, apie kurias kalbėti nedrąsu: „Visi juos žinojo, bet niekas nenorėjo su jais turėti reikalųDar visai neseniai Lietuva buvo kitokia – įvairūs plika akimi pastebimi nusikaltimai vykdavo net ir dienos metu. Ir nors visi apie tai žinojo, ne visi apie tai išdrįsdavo kalbėti garsiai. O kai kuriems apie tai prabilti nejauku ir iki šiol. Tai, apie ką taip nenoriai kalba biržiečiai – 90-ųjų Lietuvos realybę – jau šį vakarą išvysime ir TV3 eteryje, seriale „Gaujų karai. Karveliai“, kuris pakvies sekti nusikalstamos Biržų grupuotės pėdsakais.
Visą straipsnį galite rasti

„Karveliai“ veikė tik Biržuose, tačiau jų elgsena ir bruožai atspindi tai, ką anuomet patyrė visa Lietuva.

TV3 Kūrybos direktorius Arvydas Rimas įsitikinęs, kad serialas „Gaujų karai. Karveliai“ puikiai atskleis ano meto realybę. „Atgauta Nepriklausomybė mūsų šaliai atnešė daug tikėjimo ir vilties, o kartu – ir kitokį, ne visuomet šviesų, bet tikrai įdomų periodą. Tačiau būtent tokia anuomet buvo Lietuva – kupina įvairiausių spalvų. Dabar galime sakyti, kad kriminalinio pasaulio gaujos jau yra neatskiriama to meto ir mūsų istorijos dalis. Visa tai netrukus išvys ir TV3 televizijos žiūrovai, kurie, esu įsitikinęs, stebėdami serialą „Gaujų karai. Karveliai“, net ne vieną kartą pagalvos, kad tai, ką regi – jau kažkur matyta ar patirta ir jų pačių…“ – intriguoja jis.

Nemažai prisiminimų iš anų laikų prikaupęs turi ir serialo režisierius Ričardas Vitkaitis. Jis puikiai prisimena situacijas turguje, vaikinus su odinėmis striukėmis ar istorijas, kai niekuo nenusidėję žmonės tapdavo nusikalstamų grupuočių reketo aukomis… O ypatingai tai paliesdavo tuos, kurie turėjo kavinę ar dar kokį kitą verslą.

R. Vitkaitis tikina, kad tokių grupuočių narių niekaip nebūdavo įmanoma įbauginti. „Pasitaikydavo, kad įvairūs nusikaltimai vykdavo net Laisvės alėjoje. Čia važinėdavo akį traukiantys „BMW“ automobiliai, o juose sėdėdavo įvairių grupuočių nariai. Jei jie pamatydavo gatve einančią žavią merginą, bandydavo ją įsisodinti į mašiną tiesiog dienos metu. Būdavo riksmų, keiksmų, kiti žmonės dar bandydavo merginoms kažkaip padėti. Bet, deja, veltui… Niekas iš tokių nusikaltėlių nesislėpė – jie vaikščiojo gatvėmis, o prisėdęs restorane, net ir nežinodamas vidinių tokių grupuočių reikalų, iš manierų ir jų veikimo būdų žinodavai, kad tai – jie“, – sako jis.

Anot režisieriaus, dabar kriminalinė padėtis Lietuvoje yra smarkiai pasikeitusi. Kitokia čia ir atmosfera: „Nepalyginsi šių laikų su 90-aisiais, kai net ir stovėdamas troleibuso stotelėje nesijausdavai saugus, o eidamas nepažįstamu rajonu iškart žinojai, kad turėsi problemų. Šitaip paprastai vaikštinėti tikrai negalėdavai – nusikaltimai vyko tiesiog gatvėje.“

Pradėjęs dirbti su „Gaujų karais“, į nusikalstamos „karvelių“ gaujos gyvenimą R. Vitkaitis ėmė dar daugiau gilintis ir pats, o iš prisiminimų nuotrupų, kurias išgirdo iš pažįstamų, susidarė aiškų vaizdą, kokie buvo „karveliai“.

Apie juos yra girdėjęs kiekvienas biržietis – grupuotė kontroliavo turgavietes, reketavo vietinius verslininkus bei ūkininkus, stengėsi įgyvendinti praktiškai visas tuo metu populiarias neteisėtas praturtėjimo schemas. Biržai – nedidelis miestas, kuriame visi šią grupuotę žinojo, tačiau niekas su jais nedrįso turėti reikalų.

„Kai kurie tokių nusikalstamų grupuočių veidai dabar yra verslininkai, solidūs veikėjai. Tačiau savo kūriniu mes nieko nekaltiname – tik bandome atspindėti tai, kas vyko tų laikų Lietuvoje“, – sako R. Vitkaitis.

Tad sunkiausia, anot režisieriaus, filmuojant serialą buvo ne perteikti tuometines situacijas, bet rasti puikiai tam tinkančias vietas. Nors ir praėjo ne tiek daug metų, panašu, kad Lietuva kardinaliai pasikeitė.

„Kai reikėdavo filmuoti pastatus, gatves, supratome, kad autentiškų jų likę jau labai mažai. Rasti 90-ųjų atributus būdavo be galo sunku. Lietuva dabar tikrai kitokia, o tai riboja ir kameras. Visur naujos parduotuvės, vitrinos…“ – sakė R. Vitkaitis.

Trečiasis serialo „Gaujų Karai“ sezonas atskleis vieną tamsiausių nepriklausomos Lietuvos istorijos etapų ir jo metu vykusias negailestingas kovas tarp nusikaltėlių grupuočių visoje šalyje. Pagrindinis istorijos veikėjas – Andrius Bimba (akt. Karolis Kasperavičius), po 7 metų, praleistų Daugpilio kalėjime už jaunystėje padarytą nusikaltimą, grįžta į gimtuosius Biržus. Vaikinas iškart atsiduria absoliučiai pasikeitusiame pasaulyje, kuriame kiekviena diena – kruvina kova už būvį, o jo šeima nuolat patiria reketą.

Nors Andrius ir nenori susieti savo gyvenimo su kriminaliniu pasauliu, jam nepavyksta to išvengti. O kur dar skaudžios netektys ar su „karvelių“ lyderiu susidėjusi buvusi mylimoji…

Tuometinė Biržų ir visos Lietuvos realybė seriale „Gaujų karai. Karveliai“ – jau nuo šiandien, pirmadieniais-ketvirtadieniais, 20.30 val. tik per TV3!
Paaiškėjo, kurios įžymybės varžysis dėl „Teleloto“ vedėjų vardo
Paaiškėjo, kurios įžymybės varžysis dėl „Teleloto“ vedėjų vardoSekmadienį LNK eteryje startuos naujasis „Teleloto“ sezonas. Pirmoje laidoje bus pristatytos dvi įžymybių poros, kurios, balsuojant žiūrovams, varžysis dėl „Teleloto“ vedėjų vardo. Paaiškėjo, kad žiūrovų simpatijas eteryje bandys užkariauti Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Remigijus Žiogas bei Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Dainius Palivonas.

Naująją vedėjų porą išrinks „Teleloto“ žiūrovai, balsuodami internetinėje svetainėje www.perlas.lt. Daugiau balsų surinkę prisijungs prie „Teleloto“ senbuvių – laidą vedančių Skaivos Jasevičiūtės ir Jono Radzevičiaus bei Deivio ir Renatos Norvilų. Atsinaujinusią televizijos loteriją „Teleloto“ visi vedėjai ves pakaitomis: kiekvieną savaitę – vis kita vedėjų pora.

„Pirmoje naujojo „Teleloto“ sezono laidoje žiūrovai ne tik galės savo akimis išvysti naująsias į vedėjų vietą pretenduojančias įžymybių poras, bet ir bus pakviesti atiduoti savo balsą tiems, kurie eteryje sukels daugiau simpatijų. Atsakomybę išrinkti „Teleloto“ vedėjus žiūrovams atidavėme pirmąkart – taip būsime tikri, kad vedėjų vietą išties užims patys mylimiausi“, – sako „Teleloto“ prodiuseris Arūnas Valinskas.

Pasakodamas apie pretendentus „Teleloto“ vedėjų vietai užimti A. Valinskas atkreipia dėmesį, kad visi jie – didelę patirtį turintys scenos vilkai, gebantys įtraukti žiūrovus ir nuteikti juos pramogai.

„Abi merginos – Irūna ir Nijolė – atlikėjos, kurioms jau teko ragauti televizijos laidų vedėjų duonos. Jos puikiai išmano darbo eteryje subtilybes, be to, nesyk pademonstravo gebančios lengvai bendrauti su įvairiais žmonėmis ar išsisukti iš netikėtų situacijų. Tuo tarpu Remigijaus ir Dainiaus patirtis renginių vedimo srityje smarkiai pasitarnaus kuriant pramogą – neabejojame, kad bet kuris iš jų, užėmęs „Teleloto“ vedėjo vietą, laidai suteiks naujų spalvų ir gero, kokybiško laisvalaikio elementų“, – sako A. Valinskas.

Prisistačiusios žiūrovams pirmoje naujojo sezono „Teleloto“ laidoje, abi įžymybių poros turės ir galimybę pasimatuoti loterijos vedėjų vietą – rugsėjo mėnesį pakaitomis ves po vieną „Teleloto“ laidą siekdamos užkariauti žiūrovų simpatijas ir pelnyti daugiau balsų.

Kuri pora – I. Puzaraitė-Čepononienė ir R. Žiogas ar N. Pareigytė-Rukaitienė ir D. Palivonas – taps nuolatiniais „Teleloto“ vedėjais, paaiškės spalio pradžioje, susumavus visus žiūrovų balsus.

„Teleloto“ organizuoja loterijų bendrovė „Olifėja“. 8 proc. nuo kiekvieno parduoto loterijos bilieto skiriama sporto paramai ir keliauja Lietuvos olimpiečių rengimui. Naujasis „Teleloto“ sezonas prasidės rugsėjo 12 d., LNK eteryje.
Aktorė Oneida Kunsunga atskleidė, kodėl net prieš filmavimus nesinaudoja vizažisčių paslaugomis
Aktorė Oneida Kunsunga atskleidė, kodėl net prieš filmavimus nesinaudoja vizažisčių paslaugomisJau šį pirmadienio vakarą, 21 val., startuosiančiame trečiajame LNK serialo „Monikai reikia meilės“ sezone vaidinanti aktorė Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė įsitikinusi, kad laiko švaistyti veltui negalima. O kiekvieną norą, apie kurį galvoji ilgiau nei vieną dieną, būtina pildyti. Būtent todėl ji prieš keletą metų atvėrė visiškai svetimas sau duris.

„Nusprendžiau, kad reikia to pasimokyti profesionaliai. Ir kai buvo daugiau laisvo laiko, pamaniau, kad reikia to imtis. O kada daugiau?“ – intrigavo aktorė O. Kunsunga-Vildžiūnienė

Niekada šypsenos ir geros nuotaikos nestokojanti profesionali teatro ir televizijos serialų aktorė prieš keletą metų pasinėrė į spalvų ir kruopštumo pasaulį, kuriuo mėgaujasi ir gyvena iki šiol.

„Man visada buvo įdomu. Man visada patiko spalvos, teptukai ir gražus makiažas. Dirbu tokioje sferoje, jog dailus ir žmogui tinkantis grimas yra neatsiejama dalis. Turbūt viskas prasidėjo teatre, vis dažniau prieš spektaklius paimdavau teptuką į rankas ir bandydavau sau kurti makiažą. Todėl profesionaliai išmokau visų makiažo subtilybių, kurios man praverčia ne tik dėl asmeninių priežasčių darbe, bet taip pat atsivėrė naujos galimybės pačiai dirbti už kadro grimuojant aktorius kine. Kai pandemijos metu teatrai buvo uždaryti, mane gelbėjo antroji profesija – grimavau „Netflix“ produkcijos kuriamuose serialuose“, – teigė serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė Oneida.

Tiesa, aktorė gražinasi ne tik prieš šventes ar spektaklius, bet ir prieš televizijos kameras. Nors įprasta, kad televizijoje aktorius puošia ir dailų makiažą daro grimerės, Oneida viską atlieka pati ir vizažisčių paslaugomis nesinaudoja.

„Nėra taip, kad nepasitikėčiau mūsų merginomis, kurios kiekvieną pamainą grimuoja aktorius. Pačioje serialo kūrimo pradžioje su grimere susiderinome, koks mano personažo įvaizdis turėtų būti ir aš pati save grimuodama Nikolės vaidmeniui to laikausi. Svarbiausia, man patinka grimuoti, todėl prieš kiekvieną filmavimą grimuojuosi pati“, – atskleidė aktorė O. Kunsunga

Jau šį pirmadienio vakarą startuoja naujas, trečiasis LNK serialo „Monikai reikia meilės“ sezonas. Nepraleiskite ir po trumpos pertraukos susitikite su jau pamėgtais serialo personažais! Nuotykiai ir kuriozinės situacijos prasideda 21 val. per LNK televiziją.
„Teleloto“ laukia pokyčiai: naujus vedėjus išrinks žiūrovai
„Teleloto“ laukia pokyčiai: naujus vedėjus išrinks žiūrovaiJau 26 metus skaičiuojanti populiariausia loterija šalyje „Teleloto“ ruošiasi pokyčiams. Kaip pasakoja „Teleloto“ prodiuseris Arūnas Valinskas, naujajame televizijos sezone žaidėjų laukia ne tik nauji žaidimai ir gausybė vertingų prizų, bet ir nauja loterijos vedėjų pora, kurią išrinkti jau netrukus bus patikėta žiūrovams.

„26-eri metai televizijos eteryje – retas ir įspūdingas rezultatas, įrodantis, kad „Teleloto“ užima svarbią vietą televizijos žiūrovų širdyse. Esame pažadėję žaisti, kol laimės visa Lietuva, todėl nuolat dedame visas pastangas siekdami dovanoti žiūrovams vien geriausias emocijas, išlikti šiuolaikiški ir plėsti žiūrovų bei dalyvių auditoriją. Būdas tai padaryti – tiksliniai pokyčiai laidoje, žadinantys žiūrovų smalsumą ir įsitraukimą“, – sako A. Valinskas.

Bemaž svarbiausias pokytis naujajame „Teleloto“ sezone – nauji vedėjai, kurie pakeis vieną iš trijų iki šiol loterijai dirigavusių vedėjų porų. Unikalu tai, kad pirmąkart „Teleloto“ istorijoje naujuosius vedėjus išrinks patys žiūrovai.

„Savo žiūrovus stebiname nuolatos, todėl kartelė kasmet kyla. Šįkart nusprendėme į jų rankas patikėti bemaž svarbiausią sprendimą – kas gi turėtų stovėti prie „Teleloto“ vairo. Jau netrukus žiūrovams pristatysime dvi naujas, į vedėjų vietą kandidatuojančias žinomų žmonių poras, ir klausime: kuri iš jų turėtų tapti naujaisiais „Teleloto“ veidais? Ta pora, kuri surinks daugiau žiūrovų balsų, ir laimės vietą televizijos eteryje – galimybę dovanoti prizus visiems laimingiesiems „Teleloto“ žiūrovams“, – sako A. Valinskas.

Balsuoti už savo favoritus „Teleloto“ žiūrovai galės internetu, specialioje balsavimo platformoje. Apie balsavimo pradžią žiūrovams bus pranešta pirmoje naujojo „Teleloto“ sezono laidoje, rugsėjo 12-ąją.

Pasak „Teleloto“ filmavimus rengiančios bendrovės „Perlas Network“ marketingo direktorės Renatos Mozuraitės, spręsdami, kam atiduoti savo balsą, žiūrovai taip pat turės galimybę išsamiau susipažinti su poromis-kandidatėmis.

„Būsimas žiūrovų sprendimas – ypač svarbus ir lemiamas viso naujojo „Teleloto“ sezono atžvilgiu, todėl norime sudaryti visas sąlygas jį apgalvoti ir palyginti kandidatuojančias vedėjų poras tarpusavyje. Juk naujieji vedėjai su žiūrovais iš televizijos ekranų sveikinsis kas trečią sekmadienį, ištisus metus“, – sako R. Mozuraitė.

„Teleloto“ organizuoja loterijų bendrovė „Olifėja“. 8 proc. nuo kiekvieno parduoto loterijos bilieto skiriama sporto paramai ir keliauja Lietuvos olimpiečių rengimui. Naujasis „Teleloto“ sezonas prasidės rugsėjo 12 d., LNK eteryje.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,913,592 unikalūs lankytojai