06/12/2021 07:11
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
„Lietuvos garbė 2012“: tylūs darbai keičia žmonių likimus
TV Eteris

Daugiau nei šimtas nominantų „Lietuvos garbės 2012“ statulėlei gauti – kaip tik tiek anketų su tyliais, bet kilniais paprastų Lietuvos žmonių darbais suplaukė vos per dvi savaites paskelbus TV3 Žinių tarnybos ir patikimo projekto partnerio – banko „Nordea“ – septintus metus organizuojamą pozityvų projektą „Lietuvos garbė 2012“.

Gerų žmonių mūsų šalyje – daugybė. Paprastas ir atviras žmonių nuoširdumas atsispindi atsiųstose anketose: „Rūpindamasi kitais, ji pamiršta save“, „Kad pagerintų savo kaimui ir kitiems gyvenimą, ji dirba labai daug“, „Dabar jau žinau, kad Angelai sargai tikrai yra“, „Jos širdis labai didelė ir gera“, „Grumdamasis už draugo gyvybę, vos neprarado savo gyvenimo“, „Jos pastangos išjudino daugybę šeimų, valdininkų ir darbininkų“, „Jis buvo sukurtas Dievo, kad darytų gerus darbus“, „Jis įrodė, kad ne visi lietuviai išvyksta patvirtinti paplitusio gando, jog mūsų tautietis užsienyje – savanaudis ir vagis.“

Daugiausia nominantų šalies garbingiausiojo piliečio vardui gauti suplūdo iš Vilniaus ir Kauno apskričių. Ne ką atsilieka ir Šiaulių apskritis – čia už įvairius kilnius darbus nominuojami šeimos nariai, artimi bičiuliai ar tiesiog bendruomenių nariai, kurie ir yra tikri tautos didvyriai – savo kilniais, nesavanaudiškais darbais ar poelgiais neša šviesą ir prisideda prie geresnės Lietuvos kūrimo.

„Kaip tik tokie gerumo kupini laiškai skrieja TV3 Žinių tarnybai. Juose aprašyti kilnūs vaikų žygdarbiai ir garbaus amžiaus žmonių gyvenimo nuopelnai. Mūsų tautiečiai tikrai pastebi šalia mūsų esančius didvyrius – tuos, kurie teikia neatlyginamą pagalbą, labdarą globos namų auklėtiniams, rūpestį ir meilę savo artimiesiems ar kruopščiai, vedini pareigos ar talento, dirba. Tačiau labiausiai sujaudina paprastų žmonių žygdarbiai – istorijos žmonių, kurie paaukojo savo gyvybes gelbėdami kitus“, – kalbėjo TV3 Žinių tarnybos vadovas Sigitas Babilius.

Geri darbai turi būti įvertinti, o juos darantys – pagerbti, todėl visi Lietuvos gyventojai kviečiami jiems žinomus šalies paprastus žmones, kurie pasaulį daro gražesnį, o Lietuvą – geresnę, pasiūlyti „Lietuvos garbės 2012“ didvyrio vardui gauti.

Lietuvos garbingiausius šiemet, kaip ir šešerius metus iki šiol, išrinks kompetentinga garsių ir Lietuvai nusipelniusių žmonių komisija ir, žinoma, TV3 žiūrovai.

Didvyrių istorijas galima siųsti TV3 Žinių tarnybos el. pašto adresu zinios@tv3.lt arba paskelbti specialioje „Lietuvos garbės 2012“ anketoje TV3 svetainėje. Čia bus skelbiamos žiūrovų pasiūlytos didvyrių istorijos, taip pat bus galima balsuoti už savo herojus.

Patys kilniausieji darbai bus pagerbti kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, įvyksiančiuose „Lietuvos garbės“ apdovanojimuose. Pasidžiaugti žygdarbiais į apdovanojimų ceremoniją susirenka iškiliausios, garbingiausios šalies asmenybės, populiariausi Lietuvos pramogų, sporto, kultūros ir politikos veikėjai. TV3 televizija savo žiūrovams padovanos įspūdingą koncertinę programą.

„Lietuvos garbė“ yra tradicinis TV3 projektas. Per šešerius projekto metus iškilminguose renginiuose už kilnius darbus jau yra pagerbti 62 žmonės iš visos Lietuvos.

Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,818,130 unikalūs lankytojai