04/12/2021 03:17
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
I.Norkutė ir A.Žvinys amžiną meilę bažnyčioje prisiekė V.Budraitytės paskirtą dieną
TV Eteris

Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčioje penktadienį susituokė iš lietuviškų serialų daugeliui puikiai pažįstami aktoriai Inga Norkutė ir 11 metų jaunesnis jos išrinktasis Aurimas Žvinys. Civilinę santuoką pora sudarė šių metų kovą. Pora tuoktuvėms bažnyčioje penktadienį pasirinko neatsitiktinai. Kaip naujienų portalui DELFI pasakojo būrėja Vaiva Budraitytė, ši diena buvo tinkamiausia jų priesaikai prieš Dievą.

Inga ir Aurimas aukso žiedus sumainė šių metų kovą sostinės Santuokų rūmuose. Tuomet jiedu prasitarė apie vasarą vyksiančias tuoktuves bažnyčioje. Pora delsė neatsitiktinai. Tuoktuvių bažnyčioje datą jiems išrinko Ingos kolegė būrėja Vaiva Budraitytė. Be to, DELFI Inga yra sakiusi, jog žiedus sumainyti norėjusi pavasarį, o švęsti tuomet, kai šilta.

I. Norkutei šviesią vestuvinę suknelę, siekiančią žemę, pasiuvo stilistas Ruslanas Rybakovas. Jis aktorės ir TV laidų vedėjos įvaizdžiu eteryje rūpinasi jau ne vienerius metus. Tuoktis pora atvyko senoviniu automobiliu, juos atlydėjo vestuvių liudininkai aktorius Evaldas Kapilioras su žmona.

Prie bažnyčios pasveikinti jaunųjų atvyko aktorių bičiuliai ir kolegos, šeimos nariai. Ceremonijoje dalyvavo Vytenis Pauliukaitis, V.Budraitytė su mylimuoju Gaudentu, Aušra Štukytė, Rolandas Skaisgirys.

Po tuoktuvių jaunieji su svečiais išėjo į bažnyčios kiemą, ir, pakėlę šampano taures, sakė tostus.

„Po bažnytinės santuokos niekas nepasikeitė. Todėl, kad buvo ilgas kelias. Visi klausė, kodėl darėme dvigubas vestuves. Išėjo taip, kad pirmą kartą buvo spontaniškas momentas. Man pasipiršo, reikėjo kuo greičiau susituokti. Buvo kelionė neplanuota, tai viskas taip ir išėjo tada“, – iškart po ceremonijos naujienų portalui DELFI kalbėjo I. Norkutė ir pridūrė, kad prieš santuoką bažnyčioje teko lankyti specialius užsiėmimus jaunavedžiams. Tuo metu A. Žvinys papildė savo išrinktąją: „Iš viso buvo šešios paskaitos“.

„Mokėmės, kitus mokėme ir iš kitų pasimokėme. Visas tas etapas buvo smagus“, – drauge DELFI kalbėjo jaunieji.

Abu sutuoktiniai it susitarę tvirtino, jog kovą vestuvės buvo kuklesnės, o šios, įvykusios penktadienio popietę - rimtesnės.

„Jokiu būdu to nereiktų priimti kaip šou, kaip pozavimo kitiems. Visa tai, kas ką tik įvyko, buvo tikra, sąžininga ir iš širdies“, – DELFI pasakojo A. Žvinys. Tuo metu I. Norkutė kalbėjo, jog neketino vestuvėms ieškoti balandžių ar apsiberti ryžiais.

„Žinot, su balandžiais gali kas nors negero atsitikti. Būna ir pinigus mėto, tai gali ir į veidą pataikyti. Nuo visų galimų nelaimingų atsitikimų apsisaugojome. Tėvelis prie altoriaus taip pat nevedė, kadangi dar paeinu, nors ir vyresnė esu“, – šventoriuje kalbėdama su DELFI juokavo I. Norkutė.

DELFI paklausti, ar kovo mėnesį juokaudami prabilę apie būsimas atžalas, apie jas mąstė rimčiau, Inga ir Aurimas ir šįsyk planus išlaikė paslaptyje.

V. Budraitytė: šeiminis gyvenimas nebus be dūmų

Porai tinkamą vestuvių pokylio datą parinko būrėja ir astrologė, I. Norkutės draugė Vaiva Budraitytė.

„Sudėjome jaunųjų gimimo datas ir pamatėme, kad ši diena jiems tinkamiausia kelti balių. Jis būtinas, nes yra taip, kad gera sėkmė lygu geras balius, bent maža šventė privalo būti - tada bendras gyvenimas linksmesnis, turtingesnis, tai yra tarsi riba, pradžia, svečių linkėjimai materializuojasi, ne veltui tos kalbos per vestuves sakomos. Juk net jei kalbos ir pagražintos, tai 100 kartų ištartas melas tampa tiesa, šventė su draugais ir artimaisiais padeda materializuoti sėkmę. Galiu pasakyti, kad pirmoji, susirašymo data pavasarį, buvo labai palanki Ingai, o antroji, iškilmių - Aurimui. Pasakysiu atvirai: Ingos ir Aurimo šeimyninis gyvenimas nebus be dūmų, kaip ir visų, bet tarp jų yra labai stiprus kūrybinis aspektas, jie kiek konkuruos tarpusavyje, bet tuo pačiu ir papildys vienas kitą. Beje, tarp jų to amžiaus skirtumo neturėtų smarkiai jaustis - iki 12 metų viskas yra gerai, santuoka tikrai įmanoma", - DELFI patikino V. Budraitytė.

V. Budraitytė mano, kad bažnytinė santuoka pritrauks porai ir vaikų. „Šliūbas turėtų pritraukti vieną kūdikį šiai porai. Su vyru dovanosime praktišką dovaną - vokelį, pati nemėgstu visokių nereikalingų daiktų. O mūsų Šarūnė ir Ignė iš modilino nulipdė po simbolinę dovaną. Aurimui - vazelę, kad turėtų, kur rožes merkti. Pridėjo dar saldainių – kad saldesnis gyvenimas būtų. O Ingai mergaitės įteiks simbolinį lopšelį su kūdikiu. Manau, tai porai prišauks vaikus“, – DELFI pasakojo V. Budraitytė.

DELFI V. Budraitytė teigė, kad santuokos registravimui metrikacijoje pasirinkusi raudoną spalvą Inga neprašovė. „Raudona simbolizuoja seksą, gyvybę, kraują, turtą, todėl vestuvėms labai tinkama. O santuokai bažnyčioje jos pasirinkta šviesi spalva taip pat puiki - jaunoms mergaitėms tinka ir balta. Svarbiausia, kad ne juoda, nes kokia suknelė, tokia ir santuoka."

Poros draugystė gimė prieš šešerius metus, tuoktuvės kovą abiems nebuvo skubotas žingsnis. Priešingai, kruopščiai suplanuotas.

I. Norkutė po kovo mėnesį vykusios ceremonijos priėmė vyro pavardę ir nuo tada dokumentuose įvardijama kaip Inga Norkutė-Žvinienė.

Medų Inga ir Aurimas kopinėjo Egipte.

Klausiami, ar planuoja šeimos pagausėjimą, jaunieji sakė, jog vaikelis visuomet yra jų planuose, tačiau patikino, jog tuokėsi ne iš reikalo.

Aktorė DELFI taip pat yra kalbėjusi ir apie Aurimo amžių. Ji pasakojo, kad jų santykiai nėra tas atvejis, kuomet vyresnis partneris glemžiasi kito jaunystę.

„Kiekvienas žmogus yra unikalus, tad poroms visuotinai taikyti deramo amžiaus skirtumo ar gyvenimo dėsningumo formules – paprasčiausiai neįmanoma. Iš tiesų Aurimas yra labai subrendęs ir išmintingas. Mūsų poroje aš esu ta, kuri skraido padebesiais, o Aurimas tvirtai stovi ant žemės“,- DELFI prisipažino Inga.

Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,802,247 unikalūs lankytojai