09/12/2021 12:02
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Jaunieji serialo „Namai, kur širdis“ talentai – žinomų tėvų atžalos
TV Eteris

Dvylikamečiai Saulė Rašimaitė ir Patrikas Micach, kuriantys vaikų vaidmenis LNK seriale „Namai, kur širdis“, turi daug ką bendro – abu yra žinomų tėvų vaikai, abu prie kamerų ir filmavimo užkulisių pripratę nuo mažens, abu svajoja savo ateitį susieti su aktorystę.

TV laidų ir renginių režisierė bei prodiuserė Rasa Micachienė tikina niekada neskatinusi savo sūnaus Patriko atsidurti kadre. Tačiau vaikystę praleidęs tarp žinomų žmonių, jis pats veržiasi filmuotis.

„Aš puikiai pažįstu TV virtuvę, todėl pernelyg netrokštu, kad mano sūnus eitų tuo keliu. Tačiau tai vyksta natūraliai – jis dar mažas būdamas daug laiko praleisdavo su manimi įvairių renginių užkulisiuose, augo tarp žinomų žmonių, be to, kai kurie pažįstami paskatindavo sakydami, kad jam reikėtų būti aktoriumi, filmuotis, nes jis drąsus, komunikabilus. Bet svarbiausia, kad jam pačiam visada tai buvo įdomu, jis nepraleisdavo progos su manimi visur važiuoti, norėdavo padėti“, - sako R. Micachienė. Prodiuserė neslepia, kad kaip mama ji nerimauja dėl daugelio dalykų, tačiau apie viską randa laiko pasikalbėti su sūnumi. „Kalbamės ir apie finansus, ir apie euforiją, kuri užplūsta pajutus sėkmę. Patrikas atrodo atsakingas. Matau, kad jis labai užsidegęs, o tai visada yra puikus postūmis. Pavyzdžiui, kai dėl filmavimų tenka praleisti pamokas, tai jį priverčia dar labiau stengtis ir kartais duoda net geresnių rezultatų nei įprastai“, - džiaugėsi R.Micachienė.

R. Micachienė sako, kad Patrikas ir anksčiau pasvajodavo tapti aktoriumi, bet dabar yra rimtai pasiryžęs mokytis aktorystės. Per „Namai, kur širdis“ filmavimus jis susidraugavo su aktore Birute Prekevičiūte, kuri jam padeda, pamoko.

Seriale Patrikas vaidina prokuroro Arno (Rolandas Dovydaitis) sūnų Gabrielių, kuris gyvena vienas su mylinčiu tėvu, tačiau be galo ilgisi mamos, kuri sykį išvažiavo ir nuo to laiko net nepaskambina. Nors Arnas stengiasi, kad Gabrieliui nieko netrūktų, berniukas vis dar laukia motinos, todėl iš karto atmeta bet kokius tėvo bandymus užmegzti santykius su kitomis moterimis. Patriką serialo kūrėjai pastebėjo R.Micachienės kuriamoje LNK laidoje „Atgal į vaikystės miestą”, kur jis žiūrovams pristatydavo įvairius stalo žaidimus.

Apie aktorės profesiją vis rimčiau svajoja ir „Keistuolių teatro“ aktorės Joanos Čižauskaitės dukra Saulė Rašimaitė. TV laidose ir filmuose mergaitė filmuojasi nuo dvejų metų, prieš penkerius metus ji sukūrė vieną pagrindinių vaidmenų G. Beinoriūtės filme „Balkonas“. „Kadre jai sekasi būti organiška. Jai tai patinka. O aš niekada neaptarinėju jos darbo, nežiūrime rezultato, nes tai ne mūsų reikalas. Taip pat stengiuosi nemokyti, nepatarinėti, kad jos nesugadinčiau. Labiausiai džiaugiuosi, kad Saulė mėgaujasi procesu, nejaučia nei jaudulio, nei konkurencijos su kitomis mergaitėmis per atrankas. Prižiūriu, kad dukra nesužvaigždėtų, ir kol kas tai pavyksta“, - sako viena dukrą auginanti aktorė J.Čižauskaitė.

Vis dėlto mama pastebėjo, kad sulaukusi 12 metų Saulė ėmė rimčiau žiūrėti į vaidybą, tačiau mergaitei ir toliau įdomiausia tai, kas vyksta už kadro, kaip dirba visa filmavimo komanda. „Man, be abejo, rūpi, ar ji laiku nuvažiavo, ar nepamiršta pavalgyti. Tačiau Saulė per filmavimus taip saugiai jaučiasi, kad manęs net nereikia.

Manau, kad ištverti ilgus filmavimus jai padeda ir patirtis, įgyta mokantis M. K. Čiurlionio menų mokykloje, kur chore tenka išstovėti po kelias valandas, ilgai laukti savo eilės. Juk tas pats vyksta ir filmavimo aikštelėje – reikia ilgas valandas laukti, o filmavimasis trunka vos kelias minutes. Saulei tai nesukelia jokių problemų“, - stebėjosi J. Čižauskaitė. Pasinėrusi S. Rašimaitė neišsižada ir dainavimo, nes tai dar viena jos aistra, tačiau mama įsitikinusi, jog ir dainavimas, ir aktorystė – puikiai suderinama. Be to, Saulė tiesiog negali gyventi be gyvūnų – labai myli šunis, neseniai susižavėjo žirgais. Saulė Rašimaitė seriale „Namai, kur širdis“ filmuojasi nuo pat pirmosios serijos. Ji vaidina pagrindinės herojės Vilijos (Jūratė Vilūnaitė) dukrą Ievą. Po tėvų skyrybų mergaitei tenka sunki našta – pasirinkti, su kuriuo iš tėvų ji nori gyventi. Jos tėvas bet kokiomis priemonėmis siekia laimėti jos dėmesį, net manipuliuodamas ja.

Serialas „Namai, kur širdis“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.20 per LNK.

Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,828,058 unikalūs lankytojai