09/12/2021 00:14
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
„Dviračio šou“ gyvenimo išminties mokys raumeningas vyrukas, labai primenantis A.Bružą
TV Eteris

Naujajame BTV sezone linksmybių tikrai netrūks. Ir vienas iš to kaltininkų ir viena džiugiausių naujienų - po ilgos pertraukos į šios televizijos eterį grįžtantys „Dviračio šou“ nusprendė stipriai pasikeisti - pastiprėti ir patobulėti.

Kadangi „Dviračio šou“ nusprendė sustiprėti, jų akiratis ėmė ir nukrypo į jėgos kultą. „Pamanėme, kad tokioje šalyje kaip Lietuva labai trūksta išminties, sklindančios iš raumenų“, - sako vienas iš BTV „Dviračio šou“ kūrėjų Gintaras Ruplėnas. Todėl jau nuo rugsėjo 16-osios dienos bus pristatyta premjerinė rubrika, mokysianti gyvenimiškos išminties tiesiai iš sporto salės.

BTV „Dviračio šou“ gyvenimo pamokas dalins raumeningas ir galbūt savaip išmintingas vyrukas, stipriai primenantis vieną garsų Lietuvos aktorių. Galimas panašumas į garsų Lietuvoje artistą Audrių Bružą, neseniai Lietuvą nustebinusį savo raumenų mase, yra grynai atsitiktinis. „Šis personažas nesiruošia kalbėti apie politikus. O ne, jie jam nebus labai įdomūs – jam svarbiausia gyvenimiška išmintis ir kasdieninės aktualijos. Nujaučiu, kad šis personažas bus nusiteikęs gana filosofiškai ir galės daug ko išmokyti“, - pasakojo G. Ruplėnas.

O kokius herojus BTV televizijos žiūrovai išvys jau pirmosiose „Dviračio šou“ laidose? „Aišku, rudenį pagrindinis mūsų tikslas yra nepamiršti tų, kurie aršiausiai reiškėsi atostogų metu. Tad, aišku, kad žiūrovai išvys Petrą Grąžulį homoseksualų eitynių kontekste. Jis bus nusiteikęs aršiai! Taip pat tikrai neužmiršime ir lenkų rinkimo akcijos dalyvių“, – pasakojo G. Ruplėnas.

BTV „Dviračio šou“ daug naudos atnešė ir vasarinė iškyla į Marsą. Šios kelionės metu pavyko atrasti pasimetusį Sūrskį ir prikalbinti ten sutiktą žaliųjų žmogeliukų ansamblį dainuoti Lietuvai ir apie Lietuvą. Su jų pagalba daugelis politinių vėjų bus pateikiami iš šokiruojančiai kitokios perspektyvos. „Kaip žinia, Surskis yra praradęs atmintį, todėl jo laukia kasdienės Mauzerio pamokos apie dabartinius politinius verpetus. Mauzeris pažadėjo jam padėti. O žalieji žmogeliukai tvirtino, kad yra labai susidomėję mūsų aktualijomis, kurios iš kitos planetos atrodo mažų mažiausiai komiškos“, - sakė G. Ruplėnas.

Jau nuo rugsėjo 16-os dienos, naujajame BTV sezone , žiūrovų laukia nesibaigiantys nuotykiai – kiekvieną darbo dieną aktualiausios naujienos ir politikų išdaigos kartu su „Dviračio šou“, tris kartus per savaitę - aštrūs pokalbiai aktualiausiomis temomis kartu su Asta Stašaityte, Gintare Gurevičiūte ir Giedriumi Drukteiniu laidoje „ Yra kaip yra“ ir, žinoma, pati linksmiausia savaitinė laida Lietuvoje – „Prajuokink mane”, kurioje išbandyti juokdario duoną gali kiekvienas.

Jūsų nuotykiai kartu su BTV prasideda rugsėjo 16-ąją dieną!

Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,826,724 unikalūs lankytojai