05/12/2021 10:12
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
D. Tamošiūnaitės ir G. Petkutės – „mamos ir dukros“ santykiai iš serialo persikėlė į tikrovę
TV Eteris

Naujausiame lietuviškame TV3 seriale „Moterų laimė“ motiną ir dukrą vaidinančios aktorės Daiva Tamošiūnaitė ir Goda Petkutė neseniai vykusioje puošnioje šventėje Nacionaliniame operos ir baleto teatre pasirodė kartu. „Pamaniau, reikia išvesti dukrą į plačiuosius vandenis“, – sako šypsodamasi D. Tamošiūnaitė, kuriai jau tapo įprasta girdėti jaunosios kolegės kreipinį: „Labas, mam!“ Motinos vaidmuo seriale aktorę moko kaip elgtis sudėtingose situacijose, nuo kurių neapdrausta nė viena jaunos dukros mama, o juk D. Tamošiūnaitė tikrovėje pati augina 11-metę dukrą.

Pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. rodomame TV3 seriale „Moterų laimė“ darbą praradusią ir bankui įsiskolinusią vienišą motiną vaidinanti D. Tamošiūnaitė pastebi, kad kiekviena pasakojimo serija – tarsi ištrauka iš tikro gyvenimo. Moteris kaskart sulaukia aplinkinių reakcijos: „Čia apie mane, man buvo lygiai taip pat!“

Stebėdama banguotą savo herojės Monikos gyvenimą ir seriale tardama dukrai Eglei (akt. G. Petkutė) „Myliu tave, mano vienturte“, Daiva taip pat jaučia – tai apie ją: „Tokius žodžius sakyti man labai natūralu, nes Godą matau kaip savo užaugusią dukrą. Jiedvi jau susipažino. Pavydo scenų nebuvo, nes iš anksto paaiškinau savo dukrelei Adelei: „Sakydama meilės žodžius Godai aš iš tiesų sakau, kad myliu tave.“

Seriale herojės dukra – aukšta blondinė studentė Eglė, kurios tyko įvairūs pavojai suaugusiųjų pasaulyje: alkoholis, abejotinos kompanijos, piktų kėslų turintys vyrai... „Teko nufilmuoti jau ne vieną sudėtingą motinos su dukra santykių sceną, kurioje privalai sureaguoti tinkamai, kai vaikas grįžta namo įkaušęs, apdraskytas, išsigandęs, vos išvengęs prievartautojų – tokių potyrių parsineša namo. Ir kaip elgtis? Taigi išprotėti gali! Tai verčia susimąstyti. Mudvi su Goda emociškai labai smarkiai tas scenas išjautėme. Ir aš suvokiu, kad man tikrovėje tai irgi gali būti ne už kalnų“, – samprotauja D. Tamošiūnaitė.

„Moterų laimėje“ artimos Daiva ir Goda susidraugavo ir gyvenime, neseniai kartu vakarojo teatre. „Aš turėjau kvietimą į renginį, pamaniau, kad eisiu su serialo dukra. Juolab, kad vakarėlis buvo jaunatviškas, romantiškai iškilmingas. „Dukrytė“, kaip ir prikauso, atlėkė pas „mamytę“ – reikėjo parinkti sukneles. Kol puošėmės – pavėlavome, bet nelikome nepastebėtos“, – juokiasi Daiva.

Beje, jos dukterį Eglę vaidinti pakviesta G. Petkutė buvo nustebusi, kad mama – tamsiaplaukė. „Bet juk Eglė nepažįsta savo tėvo, kuris paliko motiną iškart po meilės nakties. Kita vertus, ir mano vaikas – baltapūkis, nors pati esu tamsi. O šiandien paaiškėjo, kad ir Godos mama tikrovėje – tamsiaplaukė. Mudvi jau perdavėme viena kitai linkėjimų. Manau, kad kada nors ir pasimatysime“, – sako D. Tamošiūnaitė.

„Moterų laimė“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!

Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,811,791 unikalūs lankytojai