09/12/2021 12:05
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Šią savaitę „TV Pagalba“ skubės į Jurbarką, Marijampolę, Klaipėdą, Visaginą ir Raseinius
Šią savaitę „TV Pagalba“ skubės į Jurbarką, Marijampolę, Klaipėdą, Visaginą ir RaseiniusKiekvieną darbo dieną 17.00 val. TV3 laida „TV Pagalba“ skuba į skirtingus Lietuvos kampelius, kad padėtų tiems, kurie skambina pagalbos numeriu ir juos užklupusių problemų negali išspręsti patys. Jau šį, pirmadienio, vakarą gelbėtoja Gerda skubės į Jurbarko rajoną, pas Tadą ir Juliją, kurie turi 4 mėnesių dukrytę ir, deja, jau nebegali vadintis laiminga šeima.

Šįvakar 17.00 val. Julija prisipažins, kad jos vyro gyvenimą reguliuoja mama Jūratė, kuri labai nemėgsta savo marčios. Į „TV Pagalbą“ Julija kreipėsi, kai jos anyta su Tadu paėmė judviejų dukrelę ir išsivežė. Mergina jos jau nematė dvi paras. Julija tikina, kad Tado nebemyli, tik nori atgauti savo vaiką. Vyras, gyvenantis pas mamą, taip pat sako, kad tarp jo ir žmonos viskas baigta. Jūratė, Julijos anyta, nori pati auginti anūkę, o mamai leidžia tik atvažiuoti ją aplankyti. Atrodo, kad šeima iširo, o vaiko likimą turės spręsti teismas, tačiau Julijos tėvas pareiškia, kad jaunai šeimai nupirko butą ir žada užrašyti jį jų vardu, su sąlyga, kad Julija ir Tadas neišsiskirs ir kartu augins dukrelę. Ar šio argumento užteks, kad šeima būtų išsaugota?

Rytoj, antradienį, 17.00 val. per TV3 – tragiška istorija iš Marijampolės, ją pasakos gelbėtoja Gerda. Prieš metus Vesta neteko penkiametės dukrelės. Mergaitė žuvo po automobilio ratais. Jį vairavusiam Antanui nustatytas leistinas alkoholio kiekis kraujyje – 0,16 promilės, baudžiamoji byla nutraukta. Moteris su tokiu sprendimu nesutinka. Beje, Antano šeima taip pat yra išgyvenusi tragediją – nuskendo jų trejų metukų sūnelis. Ar pavyks sutaikyti skaudžias tragedijas išgyvenusias šeimas?

Trečiadienį „TV Pagalbos“ merginos Sandra su Gerda vyks į Klaipėdos rajoną, Derseklių gyvenvietę. Joms teks sunki užduotis atskirti, kas yra juoda, o kas balta. Adomas, paskambinęs laidos pagalbos numeriu, tikino penkerius metus gyvenęs su moterimi santarvėje ir meilėje. Deja, ši mirė, o velionės brolis dabar neatiduoda Adomui priklausančių daiktų. Tuo tarpu brolis aiškina, kad tai Adomas jo sesę per nuolatinius girtavimus nuvarė į kapus, o daiktam išsivežti jam buvo skirtos net dvi savaitės. Kas dėl ko kaltas, 17.00 val. aiškinsis „TV Pagalba“.

Ketvirtadienį 17.00 val. TV3 laidoje – gelbėtojos Rūtos istorija. Rimantas iš Visagino kreipėsi į „TV Pagalbą“, norėdamas susigrąžinti žmoną. Pora kartu gyveno 32-ejus metus, tačiau po to, kai Regina užtiko vyrą su kita, ji prieš porą savaičių išėjo iš namų. Pats vyras tikina, kad „nieko tokio“ neįvyko, nes svetima mergina tik spėjo nusirengti... Beje, merginai – vos 21-eri. Rimantas sakosi labai mylintis savo žmoną, tačiau prisipažįsta, kad Regina jau antrą kartą jį užtinka su kita. Ar jam bus atleista?

Penktadienį „TV Pagalba“ vyks į Raseinių rajoną. Čia gelbėtoja Viltė kalbės su Danute, kuri kreipėsi į laidą tikindama, kad jos brolio vaikai gviešiasi dalies namo, kuriame visi gyvena. Istorijos herojės čia pat, senelio akivaizdoje, susipyks. Neapsikentęs senolis trenks lazda per stalą ir primins įsikarščiavusioms moterims, kad šiaip čia viskas jo rankomis statyta, viskas jam priklauso ir jam gyvam esant labai negražu jo akivaizdoje turtus dalintis...

Tikros istorijos ir skubanti padėti „TV Pagalba“ – darbo dienomis 17.00 val. tik per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,828,063 unikalūs lankytojai