02/12/2021 06:29
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Viena naujo TV1 serialo „Dūmas“ serijų filmuota Lietuvoje su aktoriumi Tadu Gryn
Viena naujo TV1 serialo „Dūmas“ serijų filmuota Lietuvoje su aktoriumi Tadu GrynNuo pirmadienio iki trečiadienio vėlais vakarais TV1 rodo naują britų serialą „Dūmas“. Šis serialas, kurio pavadinimas kilo iš cigaretinio popieriaus, angliškai vadinamo „skins“ (popierėliais), pasakoja apie Bristolio, Anglijos, paauglių grupelės gyvenimą dvejus paskutinius mokyklos metus.

6-oji serialo serija „Kelionė į Rusiją“, kuri TV1 eteryje bus parodyta trečiadienį, spalio 23-ąją, 23.55 val., iš tikrųjų prieš keletą buvo nufilmuota Lietuvoje, netoli Vilniaus, Nemenčinės miškuose ir Vilniaus senamiestyje. Šalia britų televizijos žvaigždžių filmavosi ir lietuvių aktoriai, tarp jų – Tadas Gryn, Petras Lisauskas, Gintarė Čepukonytė.

Tadui Gryn teko policininko vaidmuo. „Žinau, kad serialas labai populiarus Britanijoje. Serijai pasirodžius eteryje, man paskambino draugai, kurie gyvena ten ir sakė mane matę seriale per vietinę televiziją. Pats tos serijos nemačiau, todėl bus labai įdomu pažiūrėti per TV1, kaip ten viskas atrodė. Filmavimą pamenu kaip per rūką, žinau, kad kalbėjau apie kyšius, pinigus, vaidinau policininką“, - pasakoja Tadas Gryn.

Iš tikrųjų šeštosios serijos, kuri eteryje pasirodys jau pirmadienį 23 val., istorija šiek tiek kriminalinė. Raundvju licėjaus dvyliktokų istorijos klasė vyksta į Rusiją studijuoti posovietinės šalies permainų. Klasė džiugiai nekantrauja atvykti, bet ne dėl mokymosi patirties, kuria taip užsidegęs mokytojas Tomas, o dėl planuojamų galingų linksmybių, kurioms vieno mokinio išangėje kontrabanda gabenami narkotikai!

Grupei nusileidus Rusijoje, mokinys su narkotikais užpakalyje sėkmingai praeina pro metalo detektorių, bet jo vos nedemaskuoja apmokyti šunys. Laimė, jį išgelbsti klasiokas, suaktyvinęs metalo detektorių ir sulaikytas kūno ertmių patikrai, nuo kurios jį išgelbsti kyšis. Tačiau atvykus į Rusiją, kurią vaidina... Lietuva, reikalai dar labiau prastėja – jiems skirtas autobusas sugedęs, tad atvykėliai priversti galvijų sunkvežimio priekaboje važiuoti į jaunimo viešbutį, kuris pasirodo panašus į apleistą kalėjimą. Toliau – dar blogiau. Veikėjui su kvaišalais užkietėja viduriai, tad neįmanoma išimti narkotikų.

Didžiausia BAFTA premija apdovanoto kontraversiško serialo „Dūmo“ vertybė yra ta, kad jis palaiko paauglius. Pernelyg daug televizijos serialų ir filmų kūrėjų gąsdina ir kabinėjasi prie jaunimo, apsimesdami, kad siūlo jiems pramogą. Jauni žmonės ir taip turi pernelyg daug problemų, jiems nereikia, kad gyvenimą dar labiau apsunkintų jų suprasti nesugebantys suaugę, jau pamiršę bėdas dėl sekso, kvaišalų ir jausmų vis labiau sudėtingėjančiame pasaulyje.

Serialas „Dūmas“ – veržlus, pakankamai realus, sąžiningas, vengia stereotipų ir lengvų scenarijaus sprendimų, kas retai pasitaiko jaunajai TV laidų auditorijai skirtose laidose. Šis serialas turėtų būti privalomas ne tik patiems paaugliams, bet ir paauglių tėvams.

„Dūmas“ tarp jo tikslinės auditorijos Britanijoje sulaukė milžiniškos sėkmės ir karaliavo reitingų viršūnėse. Per šešerius rodymo metus „Skins“ įrodė esantis netipiškas tęstinis draminis serialas, nes pagrindinį sąstatą keitė kas dveji metai. Ketinimai pastatyti filmą pirmą kartą buvo svarstyti 2009 metais, tačiau taip ir liko neįgyvendinti. Vietoj jo buvo specialiai užsakytas dar vienas šio serialo sezonas.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,796,084 unikalūs lankytojai